Skocz do zawartości

Witam


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Forum śledzę od roku. Czasem tu wracam, czasem znajdę coś dla siebie. Byłem już zarejestrowany ale zdecydowałem że najlepiej będzie jeśli na jakiś czas dam sobie spokój z pisaniem postów jako że moje poglądy delikatnie rzecz ujmując nie są zbyt popularne na forum. Przez ten rok sporo się u mnie zmieniło, zaczynam rozumieć jak funkcjonuje społeczeństwo, i dlaczego ciągle nie mogłem porozumieć się z ludźmi. Regularnie ćwiczę/poranna gimnastyka. Ostatnio zrealizowałem swoje marzenie (skok ze spadochronem), właśnie ze szwagrem zapisujemy się na strzelnicę i szlifujemy umiejętności posługiwania się glockiem. Rozpoczałem treningi Krav Magi (co pozytywnie mnie zaskoczyło i naprawdę świetnie działa na świadomość - polecam każdemu). Zdecydowałem się tez na operację wzroku metodą Epi-Lasik i właśnie moje oczy dochodzą do siebie (2 tygodnie po operacji). Niedługo planuję złożyć podanie o powołanie do śłużby przygotowawczej (może na styczeń wezmą). W maju tego roku stuknęła 30-stka i zdecydowałem że nie ma co czekać trzeba realizować marzenia... No a z kobietami... no cóż nadal problem. Powoli krok po kroku walczę z demonami przeszłości i z własną nieporadnościa w tej materii. Nie czytam gazet, nie oglądam telewizji nie sledze portali informacyjnych - odciąłem sie od tego kompletnie i jestem spokojniejszy. Oczy otworzyła mi książka "Dzikie serce tęsknoty męskiej duszy i motywacyjne klipy montowane przez tego gościa oraz przemówienia Les'a Browna (nr 2 mówców motywacyjnych w USA - a Grzesiaka nadal uważam za szarlatana).

Motywacja to bzdura, ale jesli znaleźć taką która nam konkretnie pasuje to można dzięki temu powoli zmienić swój mindset. Do mnie trafiło właśnie to:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.