Skocz do zawartości

Opaska na "łokieć tenisisty"


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Łokieć tenisisty, a nie przypadkiem męczenie kinderbała hm?

 

A tak serio nie wiem, nie miałem okazji wypróbować ale może powiem na przykładzie balaklawy motocyklowej. Kupiłem zwykłą termoaktywną za 30zł, pojeździłem, kupiłem drugą za chyba 80 zeta z jonami srebra i jakiś hiper materiał. W sumie dużej różnicy nie było:D

 

Moja rada - cokolwiek wybierzesz bierz to co będzie pod Ciebie dopasowane. 

Ja bym brał średnią półkę cenową, nawet możesz wypróbować dwa trzy tańsze i poprzymierzać kilkanaście skoro opcja lekarz odpada.

Ew jakaś glukozamina do tego lub medycyna naturalna na stawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy w klubie :) mam również to ciekawe schorzenie :( w pewnym momencie nie mogłem szklanki wody podnieść tak bolało. I glukozamina itp. wynalazki nie pomogą bo to jest stan zapalny.
Opaska uciskowa byle jaka - może być za 10 zł, byle była dobrze dopasowana. Nie może odcinać krążenia i nie może być za luźna. Masz czuć lekki ucisk cały czas.

Schorzenie jest ciężko uleczalne. Są kliniki które się chwalą że mają dobre terapie - np. w Krakowie. Można też podać domiejscowo kwas hialuronowy.

Jednak wg znajomego ortopedy to jest nieuleczalne i będzie nawracać. U mnie ból pojawia się i znika. Pomaga fizjoterapia, okłady z lodu i komora krio - jeśli masz dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

No to mnie pocieszyłeś :P.  Zamawiam opaskę.

Myślałem że ból będzie zanikał i wszystko się wyleczy, a poprawy nie widać. Co gorsza im zimniej tym bardziej odczuwam.

A do lekarza to może w październiku będe miał czas - takie uroki zapierniczania za innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem coś takiego strasznie bolący łokieć, nawet poszedłem do lekarza. Maść, środki przeciwbólowe itd. Męczyłem się z tym przez pół roku. Nie uwierzycie co było przyczyną.  Jak zasypialiśmy z ówczesną kobietą "na łyżeczkę" to wkładałem jej rękę pod bluzkę i trzymałem jej bimbały, nawet pół nocy miętoliłem te cuda natury. Takie były duże i zajebiste. Jak sobie o nich przypomnę to mnie tęsknota za nimi zżera.  Jak tylko przestałem tak z nią spać w ciągu około miesiąca wszystko zniknęło. I już nigdy ból łokcia nie powrócił - i ona też :)  Także załatwiłem dwa tematy za jednym zamachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.