Skocz do zawartości

Jak urosnąć czyli czy da się zwiększyć wzrost?


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Metoda jest od dawna znana. Używa się jej m.in. przy wydłużaniu kończyn. Znaczy młoteczek w garść, cyk-łamiemy nóżkę czy rączkę, śruby i tak leżymy miesiącami . Działa naprawdę spoko.

 

Inne metody, mniej inwazyjne nie sprawdzają się tak dobrze.

 

Tak więc jeśli ktoś chce się wydłużyć serdecznie polecam serię złamań.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś przed 20stym rokiem życia, najlepiej w przedziale 13-18 to tak, intensywne uprawianie sportu może pomóc zdobyć kilka cm (byle nie było to dźwiganie ciężarów).

Po 20stym roku życia, kiedy kościec zostaje już uformowany, zapomnij. Jak napisał @wronski jedyną skuteczną metodą, jest połamanie sobie nóg i wyciąganie ich na stelażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym dzieciom z chorobami wstrzykuje się hormon wzrostu. Nie wiem czy zadziała na starego konia i nie wiem czy to w ogóle jest na sprzedaż. Ale mam inną radę. Zacznij się odpowiednio ubierać. Ubranie może pomóc sprawiać wrażenie wysokiego, wielu polityków z tego korzysta.

 

Czemu chcesz być wyższy?

Edytowane przez Johnsons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.