Skocz do zawartości

Gearbest, nie oszukają mnie?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie tym kupowałem dużo i raczej dostawałem to co zamawiałem. Dbają o swój wizerunek i nawet gdy coś jest nie tak można się z nimi dogadać.

 

Karty hmm nie przepłacam i do większości zastosowań wystarczy class 10, taka jak na obrazku padła mi 2 razy (nie wiem czy podróbka czy też nie).

 

Miband pierwsza seria była lepsza bo dłużej bateria działała. Wibracje też były sporo wiec nie było szans aby się nawet nie obudzić gdy było to podczas snu na reku. 

 

Wyniki z tego urządzenia traktowałbym z przymrożeniem oka bo jak się chce konkretów trzeba zainwestować kilkanaście razy więcej. Aha jak padnie wyrzuca się i kupuje nowe. W swoim przedziale cenowym najlepsza.

 

Od siebie dodam ze z czasem wkurwiaja ciągle powiadomienia i po wyłączeniu wszystkiego po prostu ozdobna opaska na łapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukać raczej nie oszukają. Natomiast ceny są tam różne - w uproszczeniu te niższe to wysyłka z np. Chin i istnieje ryzyko, że urząd celny zatrzyma przesyłkę i wezwie do zapłacenia podatków i całość wyjdzie więcej niż planowałeś .

Są też ceny trochę wyższe - to z ich składów w Europie. Tu podatków się nie płaci - tylko koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.