Skocz do zawartości

Samicze czary


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Braci słyszał o tym, by mężczyzna chadzał po jakieś czary na kobiety? Bo samice bardzo to lubią widać http://f.kafeteria.pl/temat/f4/zaklecia-milosne-czarna-magia-spetanie-milosne-p_6041177  takie niecne sztuczki dla złapania upatrzonej ofiary, bez jej wiedzy i woli. Szatańskie triki loszek... Czy Guru ma z tym jakieś doświadczenie? Nie znam się na ezoteryce, dla mnie to obszar demoniczny, więc sam nie wiem.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam , że są takie (diotki)

Rozumiem odczynianie przy noworodku , odpędzanie chorób i demonów oraz uroków zazdrosnych matek.

Natomiast z pętanie to desperacja porównywalna do wyciągania donalda z kosza i używania śliny samca do wiadomych celów.

Nękanie na związanie,dziecko bez ojca,wymuszanie alimentów,ciąża słoniowa(zazwyczaj w głowie loszki, jedna z ciotek,czas ciąży 11 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że ktoś coś takiego na mnie do niedawna stosował. Osoba, która była mi zupełnie obojętna pod względem towarzyskim, ładna, ale zupełnie nie w moim typie, zaczęła chyba robić jakieś "czary mary." Wiem, że ma w tych sprawach podstawy wiedzy i chyba nie bardzo zawsze wie, co robi (szkodząc sobie a może nawet innym). Prawdopodobnie sobie coś uroiłem, być może moja świadomość zatęskniła za czymś, co towarzystwo tej osoby zaspokajało, albo zwyczajnie mój Brian'ek znudził się w domu. Nie wiem! Tak czy inaczej, zaczął się trwający dłuższy czas flirt (były iskry ale bez tarcia - jeśli wiecie co mam na myśli :D). W każdym razie kilka/kilkanaście znaków dobitnie wskazuje na to, że rzeczywiście byłem królikiem doświadczalnym. Pani pewnego dnia umówiła się aby porozmawiać, przeprosiła, że czasami sugerowała mi pewne rzeczy (ch** wie co miała na myśli, widocznie coś miała na sumieniu) i nagle relacje wróciły do stanu sprzed eksperymentu.

Ja też interesuję się ezoteryką (level początkujący) i dbam jak mogę o moją duszę. Dzięki tej wiedzy udało mi się na przykład prawie całkiem wyeliminować fobię, która przeszkadzała mi w podróżowaniu. Jednak po w/w zdarzeniu czuję, że spadły mi wibracje (a od wielu miesięcy utrzymywałem je na wysokim poziomie), zacząłem przybierać na wadze, oraz bez powodu czuć się nieszczęśliwy, bo wszystko w życiu obiektywnie mówiąc układa mi się. Co gorsza, po pół roku bez papierosa wróciłem do nałogu.

Panowie, jeśli czujecie, że nagle pociąga Was osoba, która wcześniej dyndała Wam koło małego, wiecie, że osoba ta może interesować się "jak działa matrix" i nie mająca opinii bezinteresownej siostry samarytanki, to mam jedną radę: "spier**lajcie!" ;)

Tymczasem trzymajcie się! Ja idę zajarać. "Nie chcem ale muszem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra swego czasu chodziła do wróżki.

 

Babka ( już nie żyje ), była bardzo "popularna" w moich okolicach, latały do niej głównie kobiety, by przekonać się co je czeka w przyszłości.

 

Mojej siostrze "wywróżyła", że będzie miała dwoje dzieci, a koło jej męża zacznie się kręcić jakaś brunetka, która rozpieprzy jej małżeństwo :D

 

Jak myślicie, jaki był efekt ? Tak jest, siostra zrobiła szwagrowi awanturę, choć chłop był Bogu ducha winien.

 

Ech...

 

Ja tam w takie głupoty nie wierzę. Jak dla mnie wypchany kabzą portfel działa na lalki jak hiszpańska mucha :wub:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek1991 napisał:

Moja siostra swego czasu chodziła do wróżki.

 

Jak dzidzia uwierzy w  takie brednie to już jej podświadomość się postara żeby było jak wróżka mówiła. A skoro idzie i płaci to pewnie wierzy i kółeczko się zamyka a sprytni ludzie inkasują hajs. I na prawdę nie trzeba wiele umieć, wystarczy obserwacja na chłodno i dobrze zadawane kierunkujące pytania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez waszych proroków, którzy są wśród was, i przez waszych wróżbitów; nie zwracajcie uwagi na wasze sny, jakie śnicie. Oni bowiem prorokują wam kłamstwo w moje imię. Nie posłałem ich - wyrocznia Pana. [Jr 29,8-9]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.