Skocz do zawartości

Ale dlaczego?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tu tylko zostawie.. :> 

Znalezione dziś przy przeglądaniu YT :) swoją drogą ja jakoś nie jestem w stanie wysłuchać do końca co ta dziewczyna mówi :D 

Ja proponuję "Puknij się w łeb challenge" :D 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym oto sposobem taka porypana locha sieje coraz gorsze spierdolenie pośród samic, które będzie się już gnieździło w nich od najmłodszych lat. Taka loszka nadają się do utylizacji, żeby jaj czasem nie złożyła, bo niestety gówno już zdążyła zasiać w mózgach i podświadomości niektórych młodych kobiet.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziewczyna farbuje sobie włosy na krzykliwe/dziwne kolory, industriale i tunele w uszach, to prawdopodobieństwo dużego szajsu w głowie jest ogromne. Ogromne kompleksy, boderline, próby zwrócenia na siebie uwagi i jej nieustanna potrzeba związana z syfem w głowie, przynależność do szczególnie destrukcyjnych subkultur w pakiecie. Omijać z daleka, ewentualnie pump and dump.

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanami Chan to fanka Japonii, anime, otaku, mangi i stylizuję się na tzw. lolitki oraz pastel goth ewentualnie emo.

 

1 godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Taka loszka nadają się do utylizacji, żeby jaj czasem nie złożyła

Ona już ma chłopaka więc jest duża szansa, że dzieci też mieć będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Jak Ty mie zaimponowałeś w tym momencie :D niby ogarniam mniej więcej YT ale o tej Pani dopiero dziś się dowiedziałem. No może i lepiej, że dopiero dziś ;) 

@Adolf @HORACIOU5 Zauważyliście, że coraz częściej takie kompletne dziwactwa zdobywają szybko popularność? Kiedyś też osoba, jakby to ładnie ująć nietuzinkowa wzbudzała sensację ale ze względu na brak mass mediów itp to nie docierało do takiej ilości ludzi co przekładało się na mniejszą "sławę" takiej osoby. Teraz coraz więcej tego bo wszyscy siedzą z nosami w komórkach ale co gorsze, będą robić coraz głupsze rzeczy by się przebić przez innych. Pozwolę sobie jako przykład wymienić choćby: Conchita Wurst (tak, wiem, że przykład chujowy) ale myślę, że każdy wie o co chodzi ;) Wracając na chwilę do Pani z filmiku wyżej to ona w dwie doby wbiła tym swoim filmem ponad milion wyświetleń..

9 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Ona już ma chłopaka więc jest duża szansa, że dzieci też mieć będzie.

Może przejrzy na oczy, podrzućcie mu linka do forum :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? nie wiem co ludzie w tym widzą. Po 3 sekundach jej pitolenia zacząłem się zastanawiać nad sensem istnienia i czy to jej głos jest tak irytujący, czy ja po prostu tak mało tolerancyjny na takie pierdu pierdu. W sumie nic dziwnego, że potem loszki w gimnazjach miały kisiel w mózgu. Czas przeszły celowy, bo teraz się ograniczy do podstawówki. Tyle tylko, że później wcale nie będzie lepiej a wręcz przeciwnie.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.