Skocz do zawartości

Białorycerski bloger zarzuca mężczyznom bylejakość


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Pewien autor bloga "Oczami mężczyzny", który jak widać po komentarzach jest raczej kierowany do kobiet niż do mężczyzn opublikował tekst w którym krytykuje mężczyzn za rzekomą "bylejakość" jeśli chodzi o wybór partnerek. Jego zdaniem faceci są do niczego ale oczywiście kobiety super, tylko nie te szlaufy itp. Jego zdaniem facet powinien się poświęcić by znaleźć tą super inteligentną, niezależną kobietę XD Pośmiać się z niego można albo załamać ręce czytając takie brednie :lol:

 

Zauważyłem też, że tego typu blogi, strony itp. cieszą się wielką popularnością wśród kobiet. Wy też odnoście podobne wrażenie?

A wy co sądzicie na temat tego tekstu?

 

link do tekstu: http://www.oczamimezczyzny.pl/nie-rozumiem/

treść tekstu: 

Nie rozumiem facetów, którzy wybierają idiotki.

 

Dla wielu facetów może okazać się szokujące, że są na tym świecie kobiety, które nie chcą od nich pieniędzy, malowanie paznokci nie jest ich jedynym zajęciem, nie cierpią plotek i zawsze dokładnie mówią o co im chodzi.

 

Najdziwniejsze jest w tym wszystkim to, że większość facetów teoretycznie o takich marzy. Teoretycznie… bo gdy mają wybór to cholera wie dlaczego prawie zawsze wybierają tępe idiotki bez własnych pasji, marzeń i swojego zdania. I gdzie tu kurwa jakaś logika?

 

Tak naprawdę istnieje ogromna ilość świetnych kobiet od których wręcz bije charakter i błyskotliwość. Nietuzinkowe dusze, dobre serca i pięknie poukładane głowy. Panie które są przede wszystkim jakieś. Nigdy nie znudzi Cię rozmowa z nimi, ponieważ najczęściej mają swoje przemyślenia, własne zdanie i spojrzenie na świat. I to jest w nich piękne, ponieważ można podziwiać i kochać w nich coś więcej niż zwykłą powierzchowność.

 

Dlaczego więc tak wielu facetów woli umawiać się ze zwykłymi kretynkami? Kompletnie nie rozumiem jak można chcieć zmarnować choćby pięć minut swojego życia na spotykanie się z osobą, której jedynym kreatywnym zajęciem w ciągu dnia jest pomalowanie paznokci lub kolejna bezsensowna sesja selfie. Dlaczego ktoś zamiast kobiety z własnym zdaniem, pasją i marzeniami woli wybrać pseudo księżniczkę z którą najczęstsza rozmowa to najzwyczajniej w świecie obrabianie tyłka innym? Zazdrość. Gówniane plotki. Przeżywanie życia innych osób. Brak zainteresowań. Bylejakość. No i oczywiście w pakiecie ego jak stąd na księżyc i głowa zawieszona wysoko w chmurach. Chwili bym nie wytrzymał, a co dopiero całe życie.

 

Jednak bardzo często właśnie takie kobiety posiadają powodzenie u wielu facetów, ponieważ oni postanowili pójść na łatwiznę. Zadowalają się byle czym i sami kipią bylejakością. Chcą szybkich relacji, łatwych zdobyczy i błyskawicznego seksu. Nie chcą próbować wymagać i dawać więcej od siebie samych. Zadowala ich minimum. Tak naprawdę wielu dzisiejszych facetów można porównać do kameleonów. Do perfekcji opanowali sztukę wtapiania się w otoczenie. Szarzy jak zwykły mur przeciętnego bloku czy papier toaletowy wiszący przy klozecie. Nijacy do granic możliwości.

 

Dlatego właśnie najgorszy typ dla nich to inteligentna, błyskotliwa i nietuzinkowa kobieta. Oni boją się takich kobiet. Z jednej strony wiecznie głoszą hasła o tym, że dzisiaj kobietom zależy jedynie na pieniądzach, statusie społecznym, ładnym domu i nowym aucie w garażu. Wykrzykują całemu światu, że nie ma już wartościowych pań z własnym zdaniem i zainteresowaniami. Rozsiewają mity i gówniane stereotypy. Nie potrafią się przyznać do tego, że przeraża ich kobieca niezależność. Panicznie się jej boją, bo mogłaby przysłonić ich dumę, ego i byle jaką męskość.

 

Prawdziwy mężczyzna potrafi tę kobiecą niezależność i inteligencję docenić. Dokładnie rozumie, że tylko przy takiej kobiecie może spędzić całe życie, a jej indywidualność oraz charakter wniesie mnóstwo piękna w związek i wspólne życie. Prawdziwemu mężczyźnie żadna kobieta nie zdejmie spodni. Nie boi się tego, ponieważ sam ma charakter i zna swoją wartość. Zawsze uważałem, że najlepszą wizytówką mężczyzny jest szczęśliwa i mogąca się spełniać kobieta u jego boku. Taki facet będzie dumny z sukcesów swojej wybranki, będzie cieszył się jej indywidualnością i napawał każdą wspólnie spędzoną chwilą. Codzienna rozmowa doda mu wiary oraz siły i przede wszystkim sprawi, że będzie szczęśliwy.

 

I choć niestety trudno w dzisiejszych czasach wartościowym osobom trafić na siebie, to mimo wszystko zamiast jeść brudną kanapkę z ziemi, lepiej napić się wody i poczekać na dobry obiad. Nie ma sensu wybierać tanich ludzi, łatwej drogi i szybkiej miłości. Nie ma sensu zadowalać się bylejakością. Uwierz – zasługujesz na więcej.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady tego czytać. Natomiast prawie każda moja znajoma na FB która jest samotna lub po rozstaniu cytuje tego pana.

A może to strona stworzona przez kobiety dla kobiet a tylko na niby prowadzona przez faceta. Wyższy poziom manipulacji?

Edytowane przez Normalny
dopisek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem sobie "kim jestem?" ,a tam:

 

"Za największy sukces w swoim życiu zdecydowanie uważam związek z najcudowniejszą kobietą na świecie, a każdy jej uśmiech traktuje jako swoje zwycięstwo. Codziennie patrząc na nią myślę, iż nie da się już kochać bardziej, by następnego dnia uświadomić sobie… iż jednak się da. W skrócie – jest moim światem, a całą resztę traktuję jako dodatek bez którego da się żyć. Bez niej nie."

 

Hoho, to sie zdziwi pewnego dnia chlopak ;)

 

  • Like 11
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym obowiązku jest utworzenie tematu w którym dopisywać będziemy w komentarzach kolejne bialorycerskie blogi. Aby bracia slabsi w wierze, nie zadawali się z kobietami, które mają je w ulubionych. I nie daj Boże słuchali rad tamtych stulejarzy.

 

Cześć wielkiej samczyznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny Ja bym się nie zdziwił gdyby ona mu podawała tematy na kolejne artykuły + on może pisać takie rzeczy aby przypodobać się bardziej swojej partnerce kiedy ona je czyta :lol:

 

Ogólnie więcej jest takich białorycerskich blogów i stron pisanych niby przez facetów, ale jakimś "dziwnym" trafem odbiorcami są same kobiety. Wcale bym się nie zdziwił gdyby większość tego typu stron była rzeczywiście prowadzona przez kobiety. Na Fb można to łatwo zobaczyć bo Facebook zazwyczaj kojarzy te strony ze sobą więc pojawiają się w proponowanych obok siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten podpis "Będę dojrzałym MĘŻCZYZNĄ!" :D też daje do myślenia czyje paluszki mogą pisać te tekściki. 

Kiedyś jak sporo czasu marnowałem na przeglądanie obrazków w necie to na demotach często przewijały się białorycerskie historyjki o lataniu z kwiatkami, czekaniu na pannę przez godziny albo "pomaganiu" w domu. Wszystkie pisane w rodzaju męskim a dziwnym trafem były dodawane przez kobiety, niektóre to wręcz wrzucały masowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imali Dlatego dobrze, że jest jeszcze to forum gdzie wiadomo, że jest prowadzone przez faceta bo jeśli chodzi o tego typu stronki czy memy to ewidentnie widać tam kobiecą rękę, która pisze w imieniu facetów. 

Dobrym pomysłem byłoby odwrócenie tego procesu czyli tworzenie stron i fanpage dla kobiet, ale pisanych przez faceta podającego się za kobietę :D Zwłaszcza, ze kobiety są bardziej podatne na manipulację i propagandę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kogoś co prowadzi tą stronę w jakiś sposób cenić za zmysł biznesowy. Jest na rynku zapotrzebowanie na ckliwe teksy o męskości i on to wykorzystuje mając 250 tyś polubień. Ale jak nie mieć tyle polubień - większość kobiet - skoro pisze się takie teksty: 

 

"...Jak mam nazwać mężczyzną kogoś kto zamiast kupić kwiaty lub zabrać swoją kobietę na kolację, kawę, do kina, na łyżwy, gdziekolwiek woli kupić sobie czteropak piwa, rozłożyć swoją dupę na kanapie i oglądać mecz? Jak ma mi nie być wstyd za faceta, który nie potrafi porozmawiać ze swoją kobietą, nie chce jej wysłuchać i nie spyta nawet jak jej minął dzień? ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Gość ma łeb na karku, niech tam wstawi reklamy jakiś torebek, czekoladek i będzie zarabiał gruby hajs. Życzę mu jak najlepiej , chociaż generuje Sobie złą karmę.

Ja mu dobrze nie życzę, ze względu na propagandę jaką może ogłupić młodych i nie tylko chłopaków. Oni będą mieli szambo w głowie i cierpieli przez jego białorycerskie nauki. On i tak zarobi bo  ma dużo czytelniczek więc pieniążki też się zagadzają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.