Skocz do zawartości

Białorycerski bloger zarzuca mężczyznom bylejakość


Rekomendowane odpowiedzi

Gość jest zjebany poprostu, bo jakby chciał robić fajny biznes, to robiłby coś naprawdę pożytecznego. Np. ja mam serwis i robię hajs na usuwaniu awarii, np. Guru Marek ma forum i robi hajs na uświadamianiu takich lamusów jak ja, itd. , itd. Po drugie - laski trochę mniej inteligentne lepiej się ruchają (ale to tylko moje osobiste zdanie).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KurtStudent napisał:

Pięknie to wpasowuje się w narrację o podstępnych kobietach, które ogłupiają mężczyzn. Dziś przeczytałem, że "prawdziwy mężczyzna walczy o kobietę  do końca bo nie ma nic do stracenia". 

Czekaj, coś mi to przypomina, no właśnie, miałem już o tym napisać.

Widzę ogromne podobieństwo do religijnego matrixa !!!

" musisz nieść swój krzyż" oraz "musisz walczyć o kobietę", coś tu śmierdzi.

W obu przypadkach przymusowa walka i cierpienie.

Stawiam "stufkę" że wśród ludzi tworzących religię były kobiety.

 

PewnySiebie, ludzie z watykanu też mają łeb na karku, ale ja im nie życzę dobrze

 

A na koniec coś śmiesznego

Kiedyś testowałem sobie perfumy w krakowskiej galerii i podeszła do mnie konsultantka, sratatata o perfumach, aż chwyciła w swoją delikatną dłoń flakon drogich perfum i oznajmiła :

" takich perfum używa prawdziwy mężczyzna", oczarowany jej wiedzą spytałem jakich perfum używa nieprawdziwy facet. Konsternacja na całego !!! Ale po chwili pani konsultantka, jej koleżanki oraz ja ryczymy ze śmiechu.

Zdrowia bracia

 

 

Edytowane przez igorwilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, igorwilk napisał:

Stawiam "stufkę" że wśród ludzi tworzących religię były kobiety

Religia to moim zdaniem zbyt skomplikowany system aby go mogły opracować kobiety i to tysiące lat temu, kiedy nie miały takich możliwości edukacyjnych jak teraz. Nawet dziś kobiety mimo możliwości i przywilejów jaki dał im współczesny świat są o wiele bardziej przyziemne od mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

"Dlatego właśnie najgorszy typ dla nich to inteligentna, błyskotliwa i nietuzinkowa kobieta. Oni boją się takich kobiet."

Oł Dżizysie !

Ileż to razy ten rekścik widziałem i nadal się sprzedaje.

ps. cóś pomieszałem z ramką cytatu. 

Oczywiście wina telefonu, nie moja ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najgorszy typ dla nich to inteligentna, błyskotliwa i nietuzinkowa kobieta. Oni boją się takich kobiet"
 Inteligentna - fakt nieco boję się, bo po prostu takie lepiej manipulują. Nietuzinkowe - to mit, wszystkie w sprawach miłosnych są identyczne, bo mają jeden i ten sam program biologiczny w instynktach. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, moja biała zbroja mi się przybrudziła podczas czytania Waszych komentarzy! LOL. ;) Już miałem kupić piwo, ale chyba jednak skoczę po kwiaty! Haha

 

A tak poważnie! Nie oceniałbym tego blogera tak surowo. Może podszedł do artykułu businessowo, a może po prostu włosy łonowe torują mu dostęp tlenu. Też nie wszyscy urodziliśmy się oświeceni i takimi pewnie nie umrzemy.

 

A jeszcze poważniej... w dupie to mam. Jeśli z ezoterycznego punktu widzenia sami wybraliśmy sobie obecne wcielenie (nie każdy w to wierzy - spoko), to chieliśmy się czegoś nauczyć. Nie ma co roztrząsać i wykpiewać głupoty pizdoplastusiów! Lepiej skupić się na własnym rozwoju, bo gdy przyjdzie haj hormonalny, lepiej żeby nam się nie przypomniało gdzie zakopaliśmy białą zbroję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2017 o 16:54, bezprym napisał:

Po drugie - laski trochę mniej inteligentne lepiej się ruchają (ale to tylko moje osobiste zdanie).

Mam dokładnie takie same wrażenie. Jakaś taka naturalna chęć ruchania się im z oczu patrzy, chęć zabawy, spontaniczność. A nie kalkulacja czy warto, niewarto, co ugrać itd...

Dnia 3.09.2017 o 17:09, IgorWilk napisał:

" takich perfum używa prawdziwy mężczyzna", oczarowany jej wiedzą spytałem jakich perfum używa nieprawdziwy facet. Konsternacja na całego !!! Ale po chwili pani konsultantka, jej koleżanki oraz ja ryczymy ze śmiechu.

Zdrowia bracia

Ja też tak miałem kiedyś w perfumerii. Orientuje się co nieco w męskich zapachach. Harpie zaliczyły skok przez regały, w końcu jedna dobiegła pierwsza i pyta w czym może pomóc. "Szukam czegoś niebanalnego, męskiego". Proszę, tutaj jest Fahrenheit (serio kurwa?), tutaj mamy Gucci (no ok, coś mogłoby siąść) a tutaj jest jeszcze Lacoste. Popatrzyłem na nią i pomyślałem "no kurwa 3 najbardziej oklepane marki". "No dobrze, a macie coś niebanalnego, męskiego?". Konsternacja - "no to może 212 Carolina Herrera?". Ok, to ja dziękuję, porozglądam się jeszcze.

Pojęcie zero - zapachy zaproponowane najbardziej typowe i jedne z droższych. Serio, Route 66 jest przy nich zapachem nietuzinkowym.

Myślę, że one to mają wyuczone, tak mają do klienta mówić. To jak żywa reklama w ladnej spódniczce i tyle. "Dojrzej i bądź odpowiedzialny - nowy Mercedes Klasy A"

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.