Skocz do zawartości

12 latkowie uczeni jak korzystać z dildo


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

12 latkowie uczeni jak korzystać z dildo! :) Tak, myślałem, że to jakiś durny fejk ale nie, strona wolnemedia.net , okej zatem wchodzę na tą stronkę, widzę hmm..i weź to ujmij człowieku :> 

Zobaczcie sami, tu macie link do artu: https://wolnemedia.net/12-latkowie-uczeni-jak-korzystac-z-dildo/ 

Tak coś mi w tej Pani nie pasowało bo jednak nie każdy by tak swobodnie z dildosem paradował wśród dzieci i co się okazało? Pozwolę sobie zacytować:

Cytuj

 a sama nauczycielka stwierdziła, że jest to akt bojkotu wolności seksualnej, która należy się każdej istocie ludzkiej i dumnie przyznaje się, że jest członkiem społeczności LGBT.

tumblr_o5kymnr1DV1s4kxqxo1_500.gif

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że ci wszyscy członkowie społeczności LGBT to jacyś zwyrodniali psychopaci czerpiący jakąś chorą satysfakcje z demoralizowania i upadlania małych dzieci. 
Jak tak dalej pójdzie to będą oni chcieli zalegalizować pedofilie, zoofilie i inne zboczenia no chyba że ludzie się obudzą i zrobią z nimi porządek raz a dobrze.

Pokazuje to dobitnie jak bardzo nasza cywilizacja jest w czarnej dupie i patrząc na tego typu obrazki to nie dziwię się wcale ciapatym że chcą nas wszystkich powyrzynać, oni naprawdę myślą że nasza cywilizacja składa się tylko z tego typu degeneratów i niszcząc ją zrobią dobrze.

Edytowane przez SzachMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? nie odniosę się do tematu, tylko poruszę inną kwestię, którą ma miejsce od jakiegoś czasu. Ile razy masz jeszcze zamiar zakładać temat, który jest typowym clickbaitem? Naprawdę nie możesz napisać w tytule o co albo o kogo chodzi, tylko musisz stosować tego typu zagrywki? Nie bawmy się w kobiece zagrywki ("domyśl się"), a zamiast tego pisz KONKRETNIE w nazwie wątku o czym będzie i tyle.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Wywalili mnie ze sport.pl :lol: a poważniej, faktycznie kilka razy zwłaszcza ostatnio mi się zdarzyło coś takiego zrobić ale to nie będzie cały czas także możesz spać spokojnie :) 

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? o mój sen się nie martw. Lepiej zainteresuj się ogarnięciem sprawy, bo na razie to wygląda to tak, jak byś nie był w stanie zainteresować kogoś wątkiem założonym przez siebie i musisz stosować clickbaitową taktykę, żeby przyciągnąć ludzi. Not cool. To tak jak by ktoś przyszedł do pizzerii i chciał zamówić pizzę. Patrzy w menu, a tam ma załóżmy 10 pozycji i każda brzmi "Pizza z...". Domyśl się kliencie, co się kryje za każdym numerkiem, bo tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Rozumiem, że Ci się nie podoba. Myślę, że to nie jest nigdzie zabronione a przynajmniej tego nie zauważyłem. Kto będzie chciał to wejdzie, kto nie będzie chciał to nie :) Nikt nikogo nie zmusza do czytania moich wątków. Jest w odpowiedniej kategorii "społeczeństwo". Zresztą ja przecież nic zupełnie nie mam z tego, czy to jest wyświetlane 1000razy czy raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? skoro przyznałeś, że to faktycznie coś takie zrobiłeś to oznacza, że wiesz na czym polega clickbait i jaki jest jego cel. Zaskoczę Cię, ale jego zadaniem jest o dziwo sprowokowanie ludzi do kliknięcia / wejścia w dany temat, więc Twoje tłumaczenie się jest w tym momencie inwalidą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na 12 latkowie uczeni jak korzystać z dildo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.