Skocz do zawartości

Audycje Radia Samiec za hajs, co sądzicie?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym widział tak, że zainteresowany płaci hajs mi na konto, żadnych sms (olbrzymia prowizja, do 50%) i kiedy będzie siano, to siadam i nagrywam.

 

Może nagram o tym dziś audycję. Dzięki za wszystkie rady i dawajcie następne.

 

@Wotankeld Za ten avatar powinieneś wyłapać soczystego, krwistego bana :> Kolejny raz się nabrałem i po łapkę na muchy wstawałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ja bym widział tak, że zainteresowany płaci hajs mi na konto...

Oczywiście, że tak. Żadne tam donejty, srejty i inne wynalazki.

 

Wiele osób będzie zgłaszało się z problemami - dla nich poważnymi - i będą chcieli mieć zapewnione 100% anonimowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 1.  Audycje a la Sandman stajl: ktoś wpłaca Ci hajs, opisuje Ci problem, Ty nagrywasz audycję z rozwiązaniem/wyjaśnieniem/swoim punktem widzenia - tak jak kolega @Insightful pisał

 

Opcja 2. Stream: umawiasz się z osobą, która napisała do Ciebie z problemem wcześniej, uważasz, że to dobry temat i lecicie z tematem na żywo bez przygotowania. Tak jak z Jarkiem z Finlandii. To był zajebisty spontan i zajebiście prawdziwie to wyszło. Nie jakieś 5 min na pytanie. Jakość nie ilość

 

@Stulejman Wspaniały

Trochę ruchu nie zaszkodzi...

Edytowane przez Wotankeld
korekcja błędów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powinieneś tak robić od początku gdy nagrywasz audycje tak samo jak z udzielaniem pomocy za darmo, powinieneś od razu brać za to pieniądze. Za wiedzę się płaci a są ludzie, którzy są w stanie zapłacić dużo. Ten kto ma pieniądze może sobie pozwolić na taką wygodę u Ciebie i zamówić audycje, ten, który ma troszkę mniej pieniędzy będzie musiał się zadowolić darmowymi jak i bardzo wartościowymi audycjami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały - Marku, jak najbardziej jestem za tym byś tak zarabiał. Czas jest cenny, wiedza również jest cenna. Ta prawdziwa wiedza, a nie jakieś banialuki z Matrixa. Jeśli komuś pomożesz, a dodatkowo zarobisz, to będzie fajnie. Nie żywisz się powietrzem więc zrozumiale jest, że chcesz zarobić i szukasz możliwości zarobku z różnych stron. Tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórz jakiś produkt audio, za który ludzie będą chcieli płacić. Tak samo możesz robić jakieś bootcampy. Zbierasz ludzig, wynajmuejsz sale w Mariocie :D i nawijasz im o kobietach.

 Masz idealne wzorce jako panowie z RSD. Oni nagrywają na kanale free, ba nawet spotkania są free, ale mają swoje produkty, które ludzie chcą kupować. Wielu korzysta tylko z materiałow free, ale jest część ludzi, którzy kupują produkty. Tak się teraz robi biznesy, wygrywa ten co daje więcej.

Np. Max z RSD stworzył Natural i Fearless. O siano to on już raczej się nie musi martwić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.