Skocz do zawartości

Witam :)


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Po kolejnym swoim nieudanym zwiazku postanowilem zglebic troche infomacji czy to cos ze mna jest nie tak, czy moze wrecz przeciwnie. Jakies 2,5 roku temu poszedlem do empiku i w calym gaszczu ksiazek ukazala mi sie jedna, "Co z tymi kobietami", oczywiscie ktorej autorem jest Marek ;) Pamietam jak tego dnia wieczorem, usiadlem sobie wygodnie, nasypalem lodu do szklaneczki, zalalem orzechowka i zaczalem czytac pierwsze strony ksiazki. Ksiazka mnie tak wciagnela, ze do rana ja czytalem, z niedowierzaniem i caly czas z jednym i powtarzajacym sie pytaniem "kurde, skad on to wie?!" :)

Sledze tworczosc Marka na ecoego i samczymrunie. Kibicuje, zycze sukcesow i bardzo sie ciesze, ze powstalo takie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... książki Marka powinny trafiać do działu ksiąg zakazanych. Na szczęście faceci zwykle nie gustują w poradnikach bo to trochę jak czytanie instrukcji obsługi. Kto by tracił czas skoro zaraz sam to wszystko rozpracuje :P

 

ksiazki i felietony Marka to nie sa instrukcje obslugi, tylko slowa, ktore rozjasniaja umysl i nakierowuja myslenie. tam nie ma powiedziane co masz zrobic, zeby bylo tak i tak. mowisz, wszystko rozpracuje sam... to dlaczego kazdy z nas nie jest mechanikiem samochodowym? dlaczego kazdy z nas nie jest programista komputerowym? bo ludzie nie maja na to czasu, aby zaglebiac sie w szczegoly ;) ksiazke sie czyta dla odprezenia i relaksu, a przy tym pozyskuje cenna wiedze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiazki i felietony Marka to nie sa instrukcje obslugi, tylko slowa, ktore rozjasniaja umysl i nakierowuja myslenie. tam nie ma powiedziane co masz zrobic, zeby bylo tak i tak. mowisz, wszystko rozpracuje sam... to dlaczego kazdy z nas nie jest mechanikiem samochodowym? dlaczego kazdy z nas nie jest programista komputerowym? bo ludzie nie maja na to czasu, aby zaglebiac sie w szczegoly ;) ksiazke sie czyta dla odprezenia i relaksu, a przy tym pozyskuje cenna wiedze ;)

 

Ależ ja to doskonale wiem, że to nie instrukcje, wiem też jak przeciętny facet odbiera wszelkie "poradniki". Ja czytam Marka i nie tylko jego, cieszy mnie jednak, że wiedza, którą on przekazuje nie jest powszechnie przyjmowana przez Samców w naszym pięknym kraju bo kobiety miałyby ciężkie, choć jakże ekscytujące, życie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.