Skocz do zawartości

Gierka w szkole


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was trochę się już tutaj nauczyłem od pierwszej wizyty, podejście do dziewczyn mam już całkiem inne ale nadal długa droga przede mną, więc poszukuję rady.

Ostatnio mi wpadła w oko interesującą dziewczyna dwa lata młodsza(druga technikum), jakieś tam zainteresowania ma, wydaje się być dość ciekawa, z wyglądu powiedzmy 7

Ja dwa jestem dwa lata starszy, podejście mam luźne coś tam ostatnio w biegu pośmiałem z niej( lekkie drażnienie) ale poza tym nic więcej bo chciał bym to rozegrać bezbłędnie. Aktualnie mieszkam z nią w internacie ale mamy całkiem inne zainteresowania (chyba) i poszukuje  wspólnej płaszczyzny i jakiegoś dobrego planu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, shinobi napisał:

Jeżeli jest to technikum typowo męskie, to masz małe szanse (za dużo ku**s wokół niej).

W technikum jest więcej dziewczyn ? ale z drugiej strony jeden większy błąd i ploteczki Cię spalą.  Raz kręciłem dwa lata temu z jedną, to pół internatu temat do rozmów miało ( wtedy wyje++ne w to miałem ale jeden błąd i tu rzuca inne światło odrazu) więc chcę to fajnie rozegrać by też za dużo czasu nie tracić gdyż go w klasie maturalnej do stracenia za dużo nie mam :)

 

2 minuty temu, ObiŁan napisał:

???

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młody98 Nie ma czegoś takiego jak "jak to rozegrać bezbłednie". Zależy tak naprawdę od dziewczyny. Jak ma luźny język to każda gafa w łóżku się rozejdzie po internacie. Powie swoim dobrym koleżankom, one swoim itd itd. W drugą stronę raczej to tak nie działa - kobiety nie lubią konkurencji. 

Grząski grunt. Internat to jak akademik - jak coś spierdolisz to nie masz nawet jak się uwolnić od laski. Ale tak jak mówię - wszystko zależy od dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młody98Kolego na pewno nie bądź desperatem bo cie oleje lub wykorzysta do swoich celów a po internacie rozejdzie się fama że jesteś cipa. Na luzie, bez spiny, temat z dupy może być ale przygotuj się na porażkę i nie przejmuj się brakiem powodzenia tylko wyciągnij wnioski na przyszłość  :) aczkolwiek jak @Tomkomówi internat to grząski grunt, jeden błąd i masz przerąbane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na to nie patrzył na zasadzie  "co będzie jak się nie uda" choć oczywiście może się nie udać i może być kwas ale na zasadzie " co jak się uda i mi się znudzi" a uwierz mi cipka potrafi się szybko znudzić. Chcesz mieć potem babę na karku z jej żalami, jęczeniami i ślimtaniem ?

Nie bierz dupy z własnej grupy- tego przykazania chyba już na tym forum nie trzeba przypominać.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Młody98 napisał:

1 Witam was trochę się już tutaj nauczyłem od pierwszej wizyty, podejście do dziewczyn mam już całkiem inne ale nadal długa droga przede mną, więc poszukuję rady.

2 Ostatnio mi wpadła w oko interesującą dziewczyna

1 Jedyne czego poszukujesz obecnie to kopniaka w sam środek zadu.

 Obawiam się , że ie nauczyłeś jeszcze niczego, jedynie dowiedziałeś jak cię więzi matrix.

 Sam tytuł posta już mówi wiele o tym jaką masz obecnie siekę w mózgownicy !!! 

 Gierka ??? buhhh ha haah aaa.

 

 2 Idź do okulisty niech ci ją wyjmie .

 Dosłuchaj do końca audycji marka , a potem planuj wojny(gierki) obecnie masz jedynie potencjał który szybko spadnie przy takim   podejściu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żebyście trafili takimi radami do młodego użytkownika. Głodny sytego nie zrozumie. Panowie, którzy się oburzają, że autor tematu nadal nie pojmuje, są w większości starsi od niego. W jego wieku sami poddawali się popędowi, dostali po dupie i dzięki temu są teraz tutaj. Ale co ma zrobić człowiek, który ledwo osiągnął pełnoletność, czyta forum i jest świadomy jego treści, ale mimo tego hormony mocniej dają o sobie znać i kierują go ku babom? Jak panować nad chucią w tak młodym wieku?

Edytowane przez koksownik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tornado napisał:

1 Jedyne czego poszukujesz obecnie to kopniaka w sam środek zadu.

 Obawiam się , że ie nauczyłeś jeszcze niczego, jedynie dowiedziałeś jak cię więzi matrix.

 Sam tytuł posta już mówi wiele o tym jaką masz obecnie siekę w mózgownicy !!! 

 Gierka ??? buhhh ha haah aaa.

 

 2 Idź do okulisty niech ci ją wyjmie .

 Dosłuchaj do końca audycji marka , a potem planuj wojny(gierki) obecnie masz jedynie potencjał który szybko spadnie przy takim   podejściu.

Wyjąłeś mi z ust.

 

Ktoś juź to pisał na forum ale powtórze. Polataj za nią jak piesek. Kup śliczną czerwoną róże i daj jej na przerwie przy wszystkich. Ponoś za nią troche plecak.

Nie nastawiaj się na żaden matrymonialny efekt. Zrób te pare kroków, spokojnie bez emocji i poczekaj, obserwuj efekt a potem nam zamelduj.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję,że @Młody98 nas zaskoczy. Pozytywnie.

 

Rada którą dostałem i naprawdę wiele mi pomogła (z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć,że w ogromnym stopni przyczyniła się do zmiany mojego życia) - czytaj to forum. Czytaj wtedy kiedy jesteś zrelaksowany (to spowoduje właściwe skojarzenia w podświadomości) - po pewnym czasie zajarzysz o co tu chodzi. Na początku będzie tylko powierzchowna wiedza i świadomość, ale w miarę wgłębiania się w temat będziesz wiedział jak postępować z kobietami, czego unikać, jak nie dać się wydymać do zera oraz ... jak być naprawdę autentycznie szczęśliwy w prawdziwym życiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shinobi napisał:

Jeżeli jest to technikum typowo męskie, to masz małe szanse (za dużo ku**s wokół niej).

Chodziłem do takiego technikum(ok 80%facetów) i bez problemu wyrwałem dziewczynę.

 

Jak to rozegrać? Szybko, w pierwszej rozmowie bierzesz numer/zapraszasz na randkę, nie ma co naskakiwać nad laską, się zapoznawać czy coś, bo tak robi większość i to się im nie podoba. Pomyśleć że kiedyś robiłem to instynktownie nawet nie wiedząc o matrixie(nr dostawałem po wymienieniu 2zdań, gdzie w pierwszym się przedstawiałem, a wcale modelem nie jestem) :D

 

A i ważne nie nastawiaj się na wielką miłość, w tym wieku hormony jeszcze wariują i nawet nie wiesz kiedy będziesz "zakochany"

 

Jak się nie uda to pewnie jest w szkole z 20/30lasek które Ci się spodobają, więc się nie przejmuj :) opinią też się nie przejmuj, w mojej klasie maturalnej na przełomie październik/styczeń co chwile poznawałem dziewczyny i inni robili tak samo, bo potrzeba było dziewczyny na studniówkę

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No większość błędów o których piszecie popełniłem już z innymi dziewczynami więc ich unikam.

@seven dobra rada coś pokmini tylko jtylkoe jakaś miejscówkę muszę ogarnąć

2 godziny temu, shinobi napisał:

@Młody98 Trochę złe forum wybrałeś na porady o podrywie ( @Tornado). Ale @jaro670 ma rację, że dziewczyn ze swojego stada się nie podrywa. Jest tyle pięknych kobiet, więc po co ci ta jedna lub tylko jedna.

Nie moje stado. Obecnie widuję się z nią 2-3 dziennie gdzie nie musimy nawet się widzieć, kwestia czasu. Ze swoich grupek np. Kumpeli żadnej nie ruszam tutaj do stracenia nie mam prawie nic poza tym co napisałem wyżej

@jaro670 myślę że się nie znudzi, raczej nie wybieram wszystkiego co leci tylko babki które mogły by mnie zainteresowac, jak będzie lipa to nie będę w to się pchał.

@marios27, @Tomko wiem o tym dlatego jestem ostrożny 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To, że jest młody i testosteron aż kipi, to nie znaczy, że nie może panować nad swoimi popędami i stosować rad starszych kolegów. Jak mu powiem, że wszystkie jego koleżanki z technikum są zarażone wirusem HIV, to otrzeźwieje bardzo szybko i zapanuje nad biologią, czyli umysł jednak pracuje i ma władzę kierowniczą nad popędami. :) 

  Ten nadmiar energii seksualnej wykorzystuj na twórcze tory, rozwijaj umijętności, rozwijaj się. Odpuść sobie TERAZ te sexy, związki itd. i poświęć 5 lat życia na dojrzałość emocjonalną, wiedzę jak działa ten świat, człowiek, pieniądze, a w wieku 25-28 lat panie same będą na Ciebie polować.  Świat oferuje dzisiaj niesamowite możliwości. Jak to dobrze rozegrasz, to przed 30 rokiem życia możesz być już na emeryturze. A tak ponosi Cię teść i możesz jak mój ziomek, zzrobić młodego w wieku 19-20 lat i dalej nie muszę kończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się kolego, że już troche ogarniasz i te nagarsze błedy masz już przerobione.

 

Nie odbieraj moich słów czy innych praci o podobnym zdaniu jako potępienia czy powstrzymywaniu twojej przyjemności.

 

Sam kiedyś uczułem się w technikum, miałem 20 lat i myślałem, że już wszystko wiem i za wszystkie błedy już zapłaciłem. Że wystarczy być przystojny, przebojowy, uśmiechnięty czy spontaniczny i już sie nie ma problemu z dupami. 

 

 W późniejszym życiu coś tam sie w życiu przerabiało i po wyruchaniu dziękowało za współprace jak i mnie ruchały emocjonalnie a łez nie brakowało z mojej strony.Dziś już powoli zaczynam rozumieć, że nie na dupach jest świat zbudowany, że pogoń za tą jedyną, idealną gdzie albo jest zadobra i nie dajesz rady ogarnąć albo za słaba i nie wystarcza to głupota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.