Skocz do zawartości

Dzień dobry!


wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czytuję forum od pewnego czasu i dziś, skuszona wątkiem o zakazie makijażu postanowiłam założyć konto i wyrazić swoją opinię.

 

Cieszę się, że istnieje forum, na któym można przeczytać, co mają do powiedzenia Panowie i pogadać w tonie nieco innym, niż na większości takich for dla Pań.

Nie, żebym coś miała przeciwko kobietom :) ale przeciw pierdzieleniu już tak. 

 

Zostanę trochę z Wami, ok? :)

Edytowane przez wiosna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo pisze po angielsku zeby mial robic dwa kliki na kazdy polski znak.

Niepotrzebnie niszcza sie opuszki palcow.

Zasada jest ze dozwolone jest odpuszczanie sobie ogonkow chyba ze to zmienia sens wypowiedzi, np "ktos nie robi laski" versus "ktoś nie robi łaski".

TU ogonki maja znaczenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być uszczypliwa, ale ja również, z uwagi na wykonywany zawód, używam na co dzien w dużej ilości języka angielskiego, zarówno klikam w tym języku, jak i rozmawiam. Nie sądzę, aby miało to jakiś wpływ na to, że kiedy piszę po polsku, nagle zapominam o ogonkach :) polskie znaki stawiam intuicyjnie. Lubię język polski wraz z ogonkami.

 

Brak ogonków (w wypowiedziach sensownych ;) ) za to nieszczególnie mi przeszkadza, jak ktoś pisze do rzeczy, to jestem w stanie tych brakujących ogonków nawet nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8.09.2017 at 4:10 PM, wiosna said:

@Rnext Ale rozumiem, że kobieta na forum już od progu ma znamię intruza, więc łatwo przypisać jej złe zamiary

Wyrwane z kontekstu ale i tak chce sie odniesc bo to jest jakis temat.

1. Kobieta tutaj JEST intruzem.

2. To jeszcze nie znaczy ze przypisuje sie jej zle zamiary. Po prostu mysli po kobiecemu.

Zauwazylas ze kobiety mają strefy gdzie mezczyzni nie maja prawa wchodzic a gdy mezczyzni taką robią - za wszelka cene chca sie tam dostac i wczesniej czy pozniej dostają?

Byla jakas polska artystka co przebrala sie za mezczyzne po to zeby dostac sie do wojskowej szatni czy czegos w tym rodzaju, typowo meskiej strefy.

Potem byly z tego artystyczne zdjecia i duzy szum medialny jak to ona poswieca sie dla sztuki.

Cyckow to ona nie miala.

Gdyby byly raczej by sie nie przeszmuglowala.

 

Tomko.

Brak ogonkow jest dozwolony, taki jest standart netu.

Gdy sa watpliwosci jak by sie slowo zinterpretowalo - uzywam ich.

Ubawilbys sie gdybys musial pisac na hiszpanskiej klawiaturze. Trafilo mi sie. Nawet bez ogonkow mialem klopoty z napisaniem wyrazow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Wyrwane z kontekstu ale i tak chce sie odniesc bo to jest jakis temat.

1. Kobieta tutaj JEST intruzem.

2. To jeszcze nie znaczy ze przypisuje sie jej zle zamiary. Po prostu mysli po kobiecemu.

Zauwazylas ze kobiety mają strefy gdzie mezczyzni nie maja prawa wchodzic a gdy mezczyzni taką robią - za wszelka cene chca sie tam dostac i wczesniej czy pozniej dostają?

Dział tego forum, nazwany Rezerwatem, jest - o ile dobrze rozumiem regulamin ;) - miejscem, gdzie kobietom przebywać wolno i nie muszą robić za wszelką cenę niczego w tym kierunku.

Witasz mnie tutaj @JoeBlue w taki sposób, jakbyś chciał powiedzieć, no to fajnie, że wpadłaś, a teraz wyp*j.

Gdyby takie faktycznie było nastawienie tutejszej Braci, to po co miałby być Rezerwat?

 

A jeśli jednak forum jest gościnne dla kobiet w tej wydzielonej części, w której teraz się zresztą znajdujemy, to dlaczego w wątku, w którym chciałam się tylko kulturalnie przywitać, jestem przez Ciebie witana tonem zawierającym w sobie oskarżenie o coś, czego nie tylko nie zrobiłam, ale też zupełnie zrobić nie zamierzałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle to zinterpretowalas.

Nasunely mi sie skojarzenia natury ogolnej ze w tym patriarchalnym swiecie TO KOBIETY sa uprzywilejowane.

Gdybym chcial powiedziec zebys wyp* to bym to napisal. Juz tak sie zdarzylo.

 

PS:

Mezczyzni wcale nie musza byc mili i uprzejmi. Nie tutaj.

Mezczyzni sie napieprzaja od czasu do czasu, czasami nawet z nudow, a juz calkiem powaznie jesli maja powod.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale wchodzisz w srodek cyklonu i to z wlasnej woli.

Jesli ci sie dostanie - nie masz prawa narzekac ze jestes kobieta i nic zlego nie zrobilas.

W rozrobie dostaje sie za to ze jest sie w niewlasciwym miejscu o niewlasciwej porze a nie za wine czy niewinnosc.

 

Rozni sie to troche od damskiego sposobu myslenia, co?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zinterpretowałam w najprostszy sposób (po męsku? ;) ) Skąd miałam wiedzieć, jakie Ci się nasunęły skojarzenia? 

Nie, wchodząc na męskie forum irejestrując się na nim po przeczytanie sporej ilości wątków nie spodziewałam się tu uprzywilejowania, zresztą nie oczekuję go nigdzie.

 

Znam w sporej mierze męski sposób myślenia, mam szczęście być związaną z mężczyzną z krwi i kości, męskim na wskroś.

 

A oczekiwanie przywilejów ze względu na płeć uważam za wyjątkowo słabe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.