Skocz do zawartości

Wkurwiają mnie głośni motocykliści


michau

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie rozwala jak jedzie jakimś skuterem, lub innym złomiek za grosze, hałasuje ile się da i próbuje szpanować swoim biedamobilem :D. Nie mam nic do ludzi, którzy jeżdżą sobie normalnie tymi pojazdami, ale jak ktoś jedzie jakimś starym zardzewiałym sportowym autem, lub też chińskim ścigaczem i próbuje się lansować, jeżdżąc bardzo głośno, to wzbiera się u mnie na śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja osobiscie mam dwa motocykle i jestem zapalonym motocyklista ktory lubi dzwiek silnika wkrecajacego sie na obroty, ale podzielam zdanie ludzi twierdzacych ze takie{bziuki} o pojemnosci 50ccm dra z tłumików jak zarzynane prosie... Widac tacy pseudo motocyklisci bez doswiadczenia chca pokazac swiatu kto ma najbardziej głośne moto w okolicy. a co do przegladu, taka sytuacja - masz głosne moto=>masz dwa wydechy sportowy i fabryczny, różnicy niebede objaśniał. Na ogół jezdzac wokół komina masz załozony sportowy komin, ale jadąc na przegląd zakładasz ten fabryczny,po zdobyciu pieczątki w dowodzie wracasz do domu i z powrotem zakładasz sportowy wydecz. Tak ludzie robią, ci co maja głosne wydechy.Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.