Skocz do zawartości

Koszulki z logo forum, czy to ma sens?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o koszulkach z logo forum, jakimiś "naszymi" tekstami itd? Jest jakaś firma, która to wszystko robi i wysyła, a ja dostaję za to siano, czyli nie musiałbym latać na pocztę i stać w kolejkach jak po schab. Ogólnie byłem zawsze przeciwko temu pomysłowi, ale kilkanaście osób pytało mnie gdzie można dostać moje koszulki ze strimów - czyli jest popyt, a więc muszę zapewnić podaż.

 

Świetne grafiki forumowe ma @Voqlsky, i dobrze bym mu za nie zapłacił, jeśli by chciał się zaangażować. Niestety Brat V ma ten sam problem co ja - jak coś trzeba zrobić, to włącza się hamulec :>

 

Jeśli miałbym zainwestować, chciałbym wiedzieć czy są na takie ciuchy chętni - i ewentualnie jakie macie na takie koszulki ciekawe pomysły.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jest jakaś firma, która to wszystko robi i wysyła, a ja dostaję za to siano, czyli nie musiałbym latać na pocztę i stać w kolejkach jak po schab.

Jest cupsell.pl ale musiałbyś sam zrobić rozeznanie jak to wygląda jeśli chodzi o jakość itd. A chętni na ciuszki z logiem zawsze się znajdą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cupsell.pl wszystko jest za free, całość kosztów i wysyłkę bierze na siebie portal. Samego trzeba tylko wybrać grafikę na koszulkę i to wszystko. Szkopuł w tym, że tam się zarabia tylko na prowizji za koszulkę, czyli np. ktoś kupuje koszulkę i dostajesz od tego prowizję, około 5 zł. Taka opcja dla amatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Świetne grafiki forumowe ma @Voqlsky, i dobrze bym mu za nie zapłacił, jeśli by chciał się zaangażować. Niestety Brat V ma ten sam problem co ja - jak coś trzeba zrobić, to włącza się hamulec :>

Wyobraźcie sobie, że jak tego nie zrobicie do końca miesiąca, to Różal zapuka do Was w nocy i założy Wam nelsona, a potem dokończy serią uderzeń młotkowych. 

 

 

Marcin_Rozalski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma co daje nędzne prowizje i owszem, wiele bierze - ale mam mega wygodę. Żadnych reklamacji, szarpaniny, biegania na pocztę, obsługiwania zwrotów, tylko niewielkie pieniądze na konto. Ale bardziej chodzi o to, żeby ludzie mieli "nasze" koszulki. Tylko musiałoby być to zrobione zajebiście. Szkoda że w wątku Vokulskiego chyba popsuł mu się serwer na zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma na początek moim zdaniem ok. Tylko nazwę użytkownika wybierz taką jak domenę kupisz czyli np. stuleja_pl, kiedyś może będziesz chciał się przenieść na www.stuleja.pl . Ogólnie jestem zdania, żeby biznesy rozpoczynać w miarę bezkosztowo bo i tak coś tam wyskoczy.

 

Koszulki bym nie kupił, jedyne na jakie się skusiłem to Redisbad (bo tematyka mi bliska i byłem pewien jakości), reszta moich zakupów to nuda ze stacjonarnych, wybory głównie kierowane budżetem (w przypadku koszulek, więc może rzeczywiście pomyśleć o jakimś innym gadżecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Tak jak kolega Piter napisał, fajnie by było pomyśleć nad kubkiem z logo portalu. Nalewasz gorącej herbatki z rana, widzisz logo forum, banan na mordzie się pojawia. Albo w pracy widzą te logo i szperają co to jest kurde i masz nowych użytkowników.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Na koszulkach będzie to samo logo co na sygnetach?

Ja bym te logo co jest na sygnetach dał na kubek, fajnie by to wyglądało. Można by je dodatkowo jakoś "podrasować" i wiadomo, różne kolory kubków. Róż dla samic (albo samców alfa) itd :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak sobie dumam, że kubki z wyraźnym adresem internetowym w pomieszczeniach socjalnych dużych korporacji mógłby odnieść spory sukces.

Taki marketing szeptany.

Pomyśl o tym Wodzu.

Koszulki w dobrym stylu też, oczywiście w stylu fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koszulki - fajna sprawa a może by tak pójść jeszcze w inną stronę i zrobić bokserki z nadrukiem ? Tylko nie te takie wielkie jak plandeka od Stara tylko te obcisłe  - trzeba dbać o image ;)

Nie żebym chciał tu kogoś urazić, fajna sprawa - spotykasz się z laską, ściąga Ci spodnie, widzi znienawidzone przez panie i białych rycerzy logo  i od razu widzi z kim ma do czynienia - atawistyczne pożądanie miesza się z nienawiścią i decyzja może byc tylko jedna...

Tak trochę jak Batman mający strój superbohatera pod garniturem.

( byłbym pierwszym chętnym na zakup )

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, ja bym ten projekt z koszulkami ruszył - ale tylko firma która się tym zajmuje, nie dam rady 5 razy dziennie stać na poczcie i ogarniać zwroty, reklamacje itd.

 

Problem jest jeden - projekt grafiki. I tu wszystko leży i kwiczy od miesięcy. Nie ma projektu, nie ma koszulek. Pisałem że zapłacę, ale jakoś cisza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.