Skocz do zawartości

Dlaczego lubie MILFy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ja 89r a lubie milfy bo sa bezproblemowe. Szukaja same 'mlodego' bolca a gdy sa zamezne same chca zeby byla cisza Nie robia problemow, nie zapraszaja na fejsbuniu itd. Wszystkie nizej opisane poznane na znanych portalach. W wiekszosci nie kryja sie, ze maja meza, dziecko. Typowe "jaka jestem nieszczesciwa" albo "potrzebuje dobrego ruchania"

 

1. 35l, szczupla po rozwodzie wlasne male mieszkanie. Na utrzymaniu ex meza, spotykamy sie czasami ale wedlug mnei cos ma z glowa ;) 2 koty do tego nie moze sobie znalezc nikogo bo ona szuka ksiecia! Konkretna byla umowilismy sie na piwo, pogadalismy z dwie godziny i po prostu zapytalem "do mnie czy do ciebie".

 

2. Mezatka, 38l z wygladu 29 wlascicielka wlasnego studia urody czy jak to sie nazywa. Ta nie owijala wprost szuka mlodego dupcenia, spotkalismy sie raz i nigdy wiecej... Mniemanie jak te wszystkie singielki 30l z korpokochłozu. Z mezem jest tylko dlatego, ze jej zasponsorowal wszystko........ takze tego wspolczuje gosciowi.

 

3. W separacji 38l cialo petarda, pani dyrektor, mieszka pod miastem. Chwila gadki i sama zaczela isc w strone bzykania, wieczorem juz wysylala mi swoje cudne nagie zdjecia... potrafi urwac sie z roboty tylko po to zeby sie wystukac. Umowilismy sie gdzies tam wieczorem na miescie, wybieram takie opcje zeby po prostu mozna podjechac autem i w razie co zawinac manele (parki, zalewy itd) . Podjezdza Porsche 911, wychodzi ona.. czarne wlosy, waga z 55kg przy 170cm obcasy z 10cm (jak w tym mozna jezdzic samochodem?!), przywitalismy sie pogadalismy chwile i pojechalismy do mnie. Regularnie sie spotykamy.

 

Takze, jesli ktos chce pukac mezatki to nie problem. Jest duzo chetnych lub zdesperowanych na portalach internetowych, trzeba tylko poswiecic chwile. Zastanawia mnie co nimi kieruje, chec wyruchania sie z mlodszymi i udowodnienie, ze jeszcze sa cos warte? Podniesc sobie ego?

Czy czuje sie winny? Nie.

Czy jest mi zal ich mezow? I tak i nie. Sami takie partnerki wybrali...


Ciekawostka od mojego kolegi mlodszego ode mnie o 3 lata. Mieszkal ze swoja w pewnej dzielnicy klatke obok poznal wlasnie tez taka mezatke (blond wlosy, 160cm z 50kg moze.. 36l z wygladu na 25l) gdzie maz czesto w delegacji. Wszystko zaczelo sie od tego, ze jaral blanta na balkonie a ta zagadala z gory co to za smieszne papierosy ma i czy ja poczestuje.... od 3 miesiecy przeprowadzil sie do innego mieszkania ale dosc czesto wraca do bylej sasiadki :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

 

Mam bardzo podobne podejście do Twojego :D

 

Całkiem niedawno spotykałem się z takim dobrym MILF-em, boskie ciało, niska, blondynka, po rozwodzie, i baaardzo lubi te tematy. Najlepsze doświadczenie seksualne mojego życia. Ostatnio mamy trochę ograniczony kontakt z racji jej pracy, w której spędza  3/4 swojego życia.

 

Ogólnie lubię starsze od siebie kobiety, jakoś łatwiej mi złapać kontakt, i są konkretniejsze w działaniach. 

 

Zdesperowanych mężatek jest cała masa. Ja mieszkam w niewielkiej miejscowości, ale tutaj nic nie działam z tematem, bo szybko by się to rozeszło :D

Edytowane przez Przemek1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, unhidden napisał:

Takze, jesli ktos chce pukac mezatki to nie problem. Jest duzo chetnych lub zdesperowanych na portalach internetowych, trzeba tylko poswiecic chwile. Zastanawia mnie co nimi kieruje, chec wyruchania sie z mlodszymi i udowodnienie, ze jeszcze sa cos warte? Podniesc sobie ego?

Czy czuje sie winny? Nie.

Czy jest mi zal ich mezow? I tak i nie. Sami takie partnerki wybrali...

Według mnie jesteś żałosny.

Zrozumiesz to dopiero jak spotkasz 5 palców zaciśnięte, into eye + LA kossssa pomiędzy 4-5 prosto w pomke BIO-organiczną.

Postaraj się następnym razem chwalić razem z ortografią -(masz edytor auto ).

Czekam na opis podbojów z 20 kami...... :P

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Tornado said:

Według mnie jesteś żałosny.

Zrozumiesz to dopiero jak spotkasz 5 palców zaciśnięte, into eye + LA kossssa pomiędzy 4-5 prosto w pomke BIO-organiczną.

Postaraj się następnym razem chwalić razem z ortografią -(masz edytor auto ).

Czekam na opis podbojów z 20 kami...... :P

 

Mam wylozone....... to po co popuszczaja szpary? Jakby byla taka wierna kochana i w ogole to by nawet nie szukala bolca na boku tylko siedziala przy swoim. A 20stek nie lubie zbyt bo z nimi same problemy. Zaraz lofciam cie, myslalam, ze bedziemy razem itd potem same kwasy wychodza.

 

21 minutes ago, Przemek1991 said:

Ogólnie lubię starsze od siebie kobiety, jakoś łatwiej mi złapać kontakt, i są konkretniejsze w działaniach. 

 

Zdesperowanych mężatek jest cała masa. Ja mieszkam w niewielkiej miejscowości, ale tutaj nic nie działam z tematem, bo szybko by się to rozeszło :D

 

Fakt, te starsze sa konkretne nie trzeba odstawiac cyrkow. Racja w malej miejscowosci moglo byc to problematyczne ale znam takich co do wsi obok jezdzili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tornado napisał:

Według mnie jesteś żałosny.

Zrozumiesz to dopiero jak spotkasz 5 palców zaciśnięte, into eye + LA kossssa pomiędzy 4-5 prosto w pomke BIO-organiczną.

Postaraj się następnym razem chwalić razem z ortografią -(masz edytor auto ).

Czekam na opis podbojów z 20 kami...... :P

 

 

Podziwiam twój styl pisania. Naprawdę lubię cię czytać. Tyle heheszków, że hoho

 

Jak dla mnie ten temat to prowokacja.

 

Ale, żeby nie było offtopa: Nie popieram cię całym sobą. Twój światopogląd jest nisko osadzony, że tak to ładnie ujmę, bo kultura nade wszystko.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dziecka miałem silny pocisk na milfy już w podstawówce fantazjowałem o nauczycielkach od mamty, anglika itp ktore miały zgrabne dojrzałe kształty, potencja no coś poprostu niesamowitego .

 

Dotychczas miałem romans z 37 latką która zdradzała swojego janusza z brzuskiem przy piwie a pózniej chodziłem na panie na godzinke no marzenia ciekawość syto zaspokoiłem uwazam iz kazdy co chce powinien.

Edytowane przez eDavid9304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milfy są przewspaniałe, ale można się naciąć. Grzybica, choroby weneryczne i psychiczne, desperackie pragnienia zabicia męża czy posiadania dziecka, zazdrosny mąż i detektywi robiący Ci zdjęcia gdy ujeżdżasz Milfetkę...

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze dziewczyny są fajne, bo nie kierują się gadzim mózgiem jak młodsze. Im chodzi jedynie o przyjemność. No i to jest najfajniejsze, jeżeli chodzi o zdobycie seksu. Popieram, ale też bez przesady. W życiu niezbędna jest równowaga, więc raz 40-stka raz 20-stka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bezprym Niestety, Milfy są wyluzowane (gadzi mózg off) przy małolatach, biednych - ale ciągle trwa skanowanie, czy ktoś by się nie nadał na stałego partnera. Jeśli samiec spełni określone punkty, zdziwiłbyś się co taki Milf potrafi nawyrabiać :>

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że wszystko to jest fajne do czasu. Do czasu jak Cię taka 37 spotka z laską 19. Nigdy nie wiadomo jak zareaguje na odebranie jej zabawki przez młodszą lub na samo odstawienie jej na bocznicę. A pamiętajmy że ma w domu zawsze gotową i naładowaną broń w postaci męża który w tym momencie usłyszy "właściwą" wersję wydarzeń, nierzadko z gwałtem i stalkingiem włącznie. Nie mówiąc już o tym że masz wtedy dwóch wrogów w postaci wiernej inaczej żoneczki i jej wkurwionego mężusia.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariuszów może być wiele i osobiście zawsze zalecam ostrożność. Mi osobiście nie chce się bawić w takie rzeczy. Jestem prostym samcem i lubię jasne układy. Stąd wole skoczyć do divy. Koszty operacji podobne, układ jasny, wychodzę i nie muszę się martwić..... i rozmyślać czy np nie wykorzystuje mnie do jakiś swoich gierek, czy nie pstryka mi fotek detektyw czy facet samicy, a może to ktoś mocniejszy w mieście ode mnie, czy za chwilę się nie zakocha i będzie chciała "zmienić" swoje życie, czy nie jest chora psychicznie i jej nie odwali jak ją zostawię? ech.... za stary jestem na takie klocki, jak jest ciśnienie skok na divy i luz....

 

.... z może już jestem skrzywiony do tego wszystkiego? Hmmmmm  nie sądzę. To samo życie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akcjach jakie z mężatkami opisują co niektórzy userzy, należy mieć na względzie kilka rzeczy:

- kto tak naprawdę został wyruchany i w jakiej skali (złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma)

- przyłożenie "ręki" do wzrostu poziomu spierdolenia pań (i mamy co mamy - spadek poziomu kontroli społecznej nad "płcią piękną" inaczej)

- robienie sobie problemów na własne życzenie (że już nie wspomnę jak będziesz to widział, gdy trochę dojrzejesz)

- osobiste zaangażowanie w spierdalanie życia ich partnerom (na samobójstwo męża możesz mieć teraz wyjebane, jako na sytuację hipotetyczną. Co jeśli się zrealizuje?)

- łamanie męskiej solidarności (spora bolączka współczesności)

- karma wraca

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Panie Płatne to ekstremalnie rozsądne rozwiązanie, dla Mężczyzn szanujących spokój ducha i wolność.

Warto dodać, że w ostatecznym rozrachunku jest to prawdopodobnie rozwiązanie również... najtańsze. I również tu polecę film "Fatalne Zauroczenie". Bardzo dobry na otrzeźwienie dla gości którzy na haju podniecenia wsadzają kutasy gdzie popadnie.

 

 

Edytowane przez KurtStudent
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym jako mąż zostać rogaczem, to nie byłaby moja wina przecież jeśli byłbym wierny. A jeżeli dowiedziałbym się, że ktoś puka moją żonę, to raz, że żonka by oberwała to i kutasiarz, który fiuta wsadzał tam gdzie nie trzeba przyczyniając się do spierdolenia kobiet no i za zdradę własnej płci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 30.09.2017 at 11:31 PM, Stulejman Wspaniały said:

Panie Płatne to ekstremalnie rozsądne rozwiązanie, dla Mężczyzn szanujących spokój ducha i wolność.

Z tym się bardzo zgodzę zrobiłem sobie maraton po atrakcyjnych paniach +30 za godzinke do 150zl i powiem że życie smakuje extra na ten moment a później po małolatach. Jest spoko fajnie zaoszczędza się mase pieniedzy gdzie na radkach niepewnych traci sie duzo wiecej. Na okres lat budowania wlasnej niezaleznosci finansowej to faktyczna zdrowa a przyjemna sprawa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam trochę inne postrzeganie tego określenia, bo MILF dla mnie osobiście nie znaczy ,,mamuśka którą chciałbym ... '', tylko kobiety w pewnym przedziale wiekowym, a mianowicie 40-59 lat. Tak więc, dziewczyna 25-letnia z dzieckiem nie jest dla mnie MILFem. Myślę, że dla mnie wyraz MILF jest zbieżny z kuguar, choć te określenie, to już chyba jedynie kobiety 50+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@unhidden - mam tak samo jak Ty. 88r i spore doświadczenie z milfikami. Choć już teraz zauważyłem że jak mogę coś podziałać to wybieram 20stkę niż 40stkę:) Nie wie co traci ten kto nie zasmakował dobrego milfa, niedawno z obiadem następnego dnia do mnie wpadła milfica którą miałem przez kilka tygodni w FF, ale nie dopilnowałem i jakiegoś bolca chyba dorwała bo się odzywa ale nie chce spotkać.
A potrafiła mi pisać ze cholernie za mną tęskni i bałem się że się wkręci i żyć mi nie da... troszkę ochładzałem i ognień widocznie zgasł...
Nie da się ukryć że seksowny milf to rzadkość. No jedna na ile, na 100? A fajna młoda dupa to jedna na 10.
Jakby ktoś chciał na milfy w miasto pójść to pw. Choć nie ukrywam że mało milfów jest niestety.

Edytowane przez Carlsberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎11 o 12:50, unhidden napisał:

3. W separacji 38l cialo petarda, pani dyrektor, mieszka pod miastem. Chwila gadki i sama zaczela isc w strone bzykania, wieczorem juz wysylala mi swoje cudne nagie zdjecia... potrafi urwac sie z roboty tylko po to zeby sie wystukac. Umowilismy sie gdzies tam wieczorem na miescie, wybieram takie opcje zeby po prostu mozna podjechac autem i w razie co zawinac manele (parki, zalewy itd) . Podjezdza Porsche 911, wychodzi ona.. czarne wlosy, waga z 55kg przy 170cm obcasy z 10cm (jak w tym mozna jezdzic samochodem?!), przywitalismy sie pogadalismy chwile i pojechalismy do mnie. Regularnie sie spotykamy.

Taką można jeszcze pobajerować, żeby coś kasy odpaliła.

Może nawet dałaby się przejechać tym Porschakiem!

 

 

W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎11 o 12:50, unhidden napisał:

Takze, jesli ktos chce pukac mezatki to nie problem. Jest duzo chetnych lub zdesperowanych na portalach internetowych, trzeba tylko poswiecic chwile. Zastanawia mnie co nimi kieruje, chec wyruchania sie z mlodszymi i udowodnienie, ze jeszcze sa cos warte?


 

Na jakich portalach?

Zarzuć coś.

 

 

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 11:43, Rnext napisał:

W akcjach jakie z mężatkami opisują co niektórzy userzy, należy mieć na względzie kilka rzeczy:

- kto tak naprawdę został wyruchany i w jakiej skali (złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma)

Najbardziej to chyba mąż.

Ja skorzystałem, baba też.

 

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 11:43, Rnext napisał:

- przyłożenie "ręki" do wzrostu poziomu spierdolenia pań (i mamy co mamy - spadek poziomu kontroli społecznej nad "płcią piękną" inaczej)

40 latka z Porsche 911 i tak już jest spierdolona.

 

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 11:43, Rnext napisał:

- robienie sobie problemów na własne życzenie (że już nie wspomnę jak będziesz to widział, gdy trochę dojrzejesz)

E tam, co za problem ruchać w innym mieście?

Rozumiem, żę we własnym bloku czy na osiedlu to strach, ale 100km dalej?

Bez kitu.

Sam kiedyś obracałem taką z Żagania, 25 lat, dwójka dzieci, maż pracuje w Holandii.

Gadała, że na pewno tam chodzi na dziwki, bo to Amsterdam.

Nawet wypaliła, że nie przeszkadza jej czy mam dziewczynę, byle bym nią raz na jakiś czas  się "zajął".

 

 

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 11:43, Rnext napisał:

- osobiste zaangażowanie w spierdalanie życia ich partnerom (na samobójstwo męża możesz mieć teraz wyjebane, jako na sytuację hipotetyczną. Co jeśli się zrealizuje?)

Nic.

Żyje się dalej.

Baba z którą jesteś tez może popełnić samobójstwo bo jej odwali, że misio nie robi tego czego ona chce.

 

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 11:43, Rnext napisał:

- łamanie męskiej solidarności (spora bolączka współczesności)

No to jest sensowny argument.

Tylko jak nie ty skorzystasz to znajdzie się inny - należałoby zrobić dowód tej rozmowy i przeszlac mężowi incognito haha

 

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎01 o 11:43, Rnext napisał:

- karma wraca

Hahahaha!

Ta, najlepiej mają właśnie nieuczciwi i kompletne bydlaki pozbawione skrupułów.

Jakoś źle się im nie wiedzie, za to tzw. dobrzy ludzie w dupę dostają non stop.

 

Nawet w Indiach większość tych bajek o karmie na poważnie nie bierze, bo mają się wzajemnie w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze_Green gratuluję jednakiego poziomu zjebania co laski, ale może to taka emanacja Twojej kobiecości. Zresztą wierz w co chcesz i rób co chcesz. Mnie to niskim kalafiorem dynda. 

No i coś Ty ściemniasz z tym wzorowaniem się na swoim "mistrzu" bo Twoim życiem rządzi cipa do spóły z kutangiem wspomagana spierdoliną. Serio - rozważ czy tu pasujesz, zanim inni zrobią to za Ciebie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Rnext napisał:

@Mosze_Green gratuluję jednakiego poziomu zjebania co laski, ale może to taka emanacja Twojej kobiecości.

Jakie to przewidywalne, od razu jak ktoś ma inne zdanie od twojego dogmatu, to od razu rzucaj się i podejrzewaj, że pewnie jest kobietą.

Gościu masz problemy z pewnością siebie.

Jak ty dajesz rade wyjść z domu...

 

28 minut temu, Rnext napisał:

 

Zresztą wierz w co chcesz i rób co chcesz. Mnie to niskim kalafiorem dynda. 

Jasne.

Widać.

 

28 minut temu, Rnext napisał:

No i coś Ty ściemniasz z tym wzorowaniem się na swoim "mistrzu" bo Twoim życiem rządzi cipa do spóły z kutangiem wspomagana spierdoliną. Serio - rozważ czy tu pasujesz, zanim inni zrobią to za Ciebie.

Gdzie twoja męska solidarność ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.