Skocz do zawartości

Piszą o nas na portalu dla uwodzicieli


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

 Myślę, że całkiem dobrym materiałem do przemyśleń dla chłopaków z forum PUA mógłby być ten cytat:

On 18/01/2017 at 10:26 PM, Mosze Red said:

 

On 18/01/2017 at 9:42 PM, Zwierzak said:

Proszę sobie jeszcze wyobrazić, że możecie wybrać sobie jak będziecie spędzać jeden dzień. Dowolna zachcianka w ramach znanych nam praw i ograniczeń. Ja wybrał bym seks i spędzanie czasu z modelkami w jakimś hotelu lub na plaży.

 

Pomyślmy co mogło by być lepsze: zdobycie 8 tysięcznika, opłynięcie przylądka Horn, spływ Amazonką, wygranie zawodów w dowolnej dyscyplinie sportowej, napisanie książki ..... dobra nie chce mi się dalej wymieniać.

 

- Marian co robiłeś w środę?

 

- Ruchałem Karynę i Zuzę są modelkami, a ty Seba?

 

- Wiesz wygrałem regaty :)

 

 

Serio chcesz to porównywać? :lol: 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kiedyś powiedział "Z PUA się wyrasta, ci najzdolniejsi wykorzystują nabyte umiejętności idą w biznes i najczęściej zakładają normalne rodziny, ci średnio zdolni robią biznes z PUA (w sensie stają się nauczycielami uwodzenia), a reszta jest źródłem dochodu dla dwóch pierwszych grup" << jakoś tak to szło. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Z PUA się wyrasta, ci najzdolniejsi wykorzystują nabyte umiejętności idą w biznes i najczęściej zakładają normalne rodziny, ci średnio zdolni robią biznes z PUA (w sensie stają się nauczycielami uwodzenia), a reszta jest źródłem dochodu dla dwóch pierwszych grup"

Sądzę, że może być na odwrót jeśli chodzi o 1 i 2 grupę. Najzdolniejsi zostają "mistrzami" PUA i zakładają własne szkoły podrywu robiąc na tym biznes i wykorzystują swoje zdolności aby uwodzić wiele kobiet bez potrzeby wiązania się z nimi, a ci średnio zdolni zakładają rodziny (wykorzystanie nauk PUA do zdobycia jakiejś samicy by wejść z nią związek i założyć rodzinkę). Średniacy nie staną się mistrzami uwodzenia aby podrywać wiele kobiet, ale wystarczy im to na zdobycie jednej, której zazwyczaj kurczowo się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

"Jak wszędzie- kilku zwycięzców, masa przegrańców.

No jak wszędzie, to wszędzie! Tylko że u nas sami zwycięzcy!

 

22 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

"tylko życiowe przegrywy podrywają na kasę i wygląd. Liczą na łut szczęścia"

 

Błąd. Jak ktoś ma kasę i wygląd, to nie jest przegrywem.

 

22 godziny temu, MoszeKortuxy napisał:

"Forum dla mizoginów, którzy taplają się we własnym szambie."

Mizoginów? Z pozycji matrixa - tak. Z pozycji forum: reagini raczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, michau napisał:

Błąd. Jak ktoś ma kasę i wygląd, to nie jest przegrywem.

  Zbytnie uproszczenie. To zależy. Ma wygląd, kasę a psychicznie jest w rozsypce, jest uzależniony od xyz, nieszczęśliwy, być może ma problemy zdrowotne, to jest WYGRYWEM ? Moim zdaniem nie. Znam takich co próbują swoje niskie poczucie wartości nadbudować sobie zarobkami, pozycją, drogimi zabawkami, a tylko sami siebie oszukują, rozwijają tylko swoją próżność, patrzą na innych z góry, wpadli w pułapkę. 

 

 Naprawdę można mieć 100 milionów dolarów i wygląd Adonisa, a być w piekle stworzonym w swojej głowie. 

,,Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego. ''

 

Edytowane przez Metody
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AdamPogadam napisał:

Czy w PUA sekcie są tacy, którzy szukają "stabilizacji" czy mitycznej loszki?

Tak, takich jest wielu. Większość kursantów idzie na szkolenie, żeby znaleźć sobie dziewczynę.

 

Jest nawet jeden ,,guru" uwodzenia, który wyspecjalizował się w tym obszarze i uczy jak zdobyć dziewczynę w 12 randek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomko napisał:

@dobryziomek W 12 randek? Ło kurwa, błyskawica z niego!

Bo on stawia na dojrzałość emocjonalną i budowanie trwałych relacji :D

 

Wiesz o chodzi : porządna kobieta, rodzina, dzieci, obiady u teściów itd :D

 

http://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/moja-historia/

 

i tak jest moim zdaniem lepszy od Pana plagiatora i innych uwodzicieli

 

,,Następnie zacząłem być z kobietą, z którą jestem do teraz. Jest piękna, ma cechy dobrej kobiety do związku na całe życie oraz szaleje na moim punkcie. Zawsze pragnąłem miłości na całe życie ze wspaniałą kobietą. Niestety wszyscy “eksperci” uczyli tylko jak zaciągać kobiety do łóżka. Nikt nie uczył jak zbudować i utrzymać jeden, wspaniały związek. Czy może być coś piękniejszego? Czy chcesz uganiać się za nowymi kobietami do końca swojego życia? Ja nigdy nawet nie chciałem próbować takiego stylu życia."

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mocny Wilk napisał:

Uczy tego jak być providerem, ale tego nie zauważać i uważać się za alfę. Tak mniej więcej zapamiętałem jego "nauki".

Smutne to jest to, że on nie dostrzega w tym wszystkim zagrożenia.

 

Swego czasu atakował forum, on chyba nie rozumie, że te bajki o prawdziwej miłości i dobrej księżniczce na całe życie, zwykle kończą się tragicznie

 

a może właśnie rozumie....i zarabia na naiwnych chłopakach

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dobryziomek napisał:

i tak jest moim zdaniem lepszy od Pana plagiatora i innych uwodzicieli

Popieram ;) ja mając do wyboru: Grzywocza czy resztę PUAsów, wybrałem tego 1szego ;) Dla kompletnego laika, jakim wtedy byłem, to co przekazywał to miało jakiś sens. Ja szukałem właśnie czegoś na dłużej więc mój wybór padł na tego asa ;) Troche się od niego dowiedziałem a potem mój światopogląd zburzyła Kobietopedia i niektóre z nauk pana Pawła poszły do kosza. Szczerze mówiąc, aktualnie nie pamiętam za wiele ale to też dlatego, że przestałem po prostu za kobietami ganiać jak kiedyś i to jest chyba najmądrzejsze wyjście.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Sądzę, że może być na odwrót jeśli chodzi o 1 i 2 grupę.

 

Nie jest ci z najlepiej wyrobionym social skillem idą w duży biznes, ich umiejętności pozwalają zarabiać dużą kasę w wielu branżach, jeśli podeprą się umiejętnościami zawodowymi/ wykształceniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2017 o 17:42, MoszeKortuxy napisał:

"Jak wszędzie- kilku zwycięzców, masa przegrańców. Nic wartościowego się od nich nie dowiedziałem."

 

"tylko życiowe przegrywy podrywają na kasę i wygląd. Liczą na łut szczęścia"

 

"Forum dla mizoginów, którzy taplają się we własnym szambie."

 

Nikt tutaj nie jest przegrańcem. Możesz przyjść jako przegraniec ale już taki nie wyjdziesz. Pod warunkiem, że ta wizyta nie będzie powierzchowna. Ci Panowie, którzy napisali o Nas takie rzeczy nie byli albo byli kilka chwil na Forum... co nie przeszkodziło im we wyrobieniu sobie zdania na Nasz temat. Ich strata.

 

"Czasami ludziom zdarza się potknąć o prawdę, ale większość prostuje się i idzie dalej, jakby nic się nie stało." Winston Churchill

 

ewentualnie równie często następuje reakcja jak wyżej zaobserwowano. Nie rozumiesz czegoś, nie znasz, trzeba to wyśmiać, wykpić..... ale wracając do tematu....

 

My jesteśmy dużo, dużo , dużo dalej. Oni tego nie rozumieją ze swojej perspektywy postrzegania relacji damsko - męskich. To nie takie płytkie jak Nas sklasyfikowano. Życie płynie, człowiek się zmienia jak również sposób dostrzegania świata.....

 

Wracając do przegrańców.... jesteś nim wtedy jak zabetonujesz się we własnym świecie i nie idziesz dalej drogą samorozwoju.

 

Co do zarzutów z cytatów się specjalnie już nie odnoszę. Są płytkie, żałosne, komentowanie ich byłaby dla Mnie startą mojego czasu.... pozdrawiam Braci. I tak mam ostatnio mało czasu nie ma nawet kiedy wpaść na Forum.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SennaRot napisał:

 

Nikt tutaj nie jest przegrańcem. Możesz przyjść jako przegraniec ale już taki nie wyjdziesz. Pod warunkiem, że ta wizyta nie będzie powierzchowna. Ci Panowie, którzy napisali o Nas takie rzeczy nie byli albo byli kilka chwil na Forum... co nie przeszkodziło im we wyrobieniu sobie zdania na Nasz temat. Ich strata.

To jest młodzież, faceci w wieku 15-26 często prawiczki.

 

Ciężko wymagać od wielu z nich, żeby wiedzieli jak funkcjonuje małżeństwo, stały związek i do czego prowadzi brak pieniędzy w  związku.

 

Znam jednego takiego PUA uwodziciela - 25 lat, i już buli alimenty na dwójkę dzieci(każde z inną) :)

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, azagoth napisał:
Dnia 18.01.2017 o 21:42, Zwierzak napisał:

Proszę sobie jeszcze wyobrazić, że możecie wybrać sobie jak będziecie spędzać jeden dzień. Dowolna zachcianka w ramach znanych nam praw i ograniczeń. Ja wybrał bym seks i spędzanie czasu z modelkami w jakimś hotelu lub na plaży.

 

Pomyślmy co mogło by być lepsze: zdobycie 8 tysięcznika, opłynięcie przylądka Horn, spływ Amazonką, wygranie zawodów w dowolnej dyscyplinie sportowej, napisanie książki ..... dobra nie chce mi się dalej wymieniać.

 

- Marian co robiłeś w środę?

 

- Ruchałem Karynę i Zuzę są modelkami, a ty Seba?

 

- Wiesz wygrałem regaty :)

 

 

Serio chcesz to porównywać? :lol: 

Wtrącę swoje kilka groszy ;):

"

- Marian co robiłeś w środę?

 

- Ruchałem Karynę i Zuzę są modelkami, a ty Seba?

 

- Wiesz wygrałem regaty, a potem była impra z modelkami, przeruchałem kilka z nich "

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

A poza tym jak byś zapomniał to tutaj promowany jest rozwój DLA SAMEGO SIEBIE, natomiast PUA często gęsto promuje rozwój pod loszki.

Jeszcze raz powtarzam, że to nie jest oficjalne stanowisko PuA. Są różne strony, przecież biały rycerz również może założyć bloga. To jakby cytować Ryśka Judasza lub inne czarne owce i sugerować się, że tacy są wszyscy użytkownicy. Przecież nie można błędnych wniosków z nauk PuA wrzucać do jednego wora.

Oficjalne stanowisko zacytował @Adolf

 

23 godziny temu, Adolf napisał:

"Mężczyzna może mieć tylko tę kobietę, której nie boi się stracić"

Również PuA , który widząc sporo ruchu z braciasamcy.pl zarejestrował się, cytuję jego bloga:

Cytuj
Oczywiście praca nad jakością swojego życia nie kończy się nigdy - trenuj, podróżuj, łap się za hobby, poznawaj ludzi, zdobądź awans czy cokolwiek na ciebie działa najlepiej. Nie myśl jednak, że pieniądze czy rzeczy materialne sprawią, że będziesz się czuł lepiej. Za to odpowiada osiągnięcie czegoś lub widoczny postęp w jakiejś dziedzinie. Każdy krok, każdy sukces polepsza twoje samopoczucie. Nawet tak proste rzeczy jak kupno płótna gdy masz zamiar zabrać się za malowanie. To akcje mają znaczenie.
Jeszcze wrzucam screena z oficjalnej strony PuA (na każdej stronie jest ten tekst):cb7d69d8a669a1daf82517b7b4d609c6.png@Tom

 

 @Tomko Dokładnie, niektórzy tutaj zachowują się podobnie jak Żydzi. Tylko nasza racja, inni są w błędzie. Atakować, bo to nie "nasi", zero refleksji ... Precz z gojami... No ręce rozłożyć.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że inni Bracia wyczerpali i zaorali temat PUA to widzę, że nadal jest próba wciskania kitu połączona z wycieczką personalną w kierunku tych osób. Ciekawe. Nawet bardzo. Widać prawda boli. No cóż, bywa nieraz i tak. Dodam sobie do zestawu określeń na swój temat "żyd". Tego jeszcze nie było chociaż... w podstawówce i gimnazjum tak wołali na osoby, które kasy nie chciały pożyczyć. Interesujący poziom się zrobił.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Metody napisał:

Naprawdę można mieć 100 milionów dolarów i wygląd Adonisa, a być w piekle stworzonym w swojej głowie. 

,,Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego. ''

 

Tak, dlatego dla przeciwwagi widząc powyższy cytat, zawsze mam z tyłu głowy:

"Błogosławiony bogacz, którego znaleziono bez winy, który nie gonił za złotem" z Mądrości Syracha.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Metody napisał:

  Zbytnie uproszczenie. To zależy. Ma wygląd, kasę a psychicznie jest w rozsypce, jest uzależniony od xyz, nieszczęśliwy, być może ma problemy zdrowotne, to jest WYGRYWEM ?

 

No ok, przyznaję, kasa i look to nie wszystko.

 

A co charakteryzuje wygrywa? Wg mnie to, że żyje jak chce i jest mu z tym dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.