Skocz do zawartości

Piszą o nas na portalu dla uwodzicieli


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Metody napisał:

@HORACIOU5 Żyd to wielki komplement. Wszak to bardzo inteligentni i zaradni ludzie. Wiemy czemu Polacy i inne nacje nie lubią żydów : zdaje się to Polak we własnym kraju musiał zapindalać u żyda, który miał łeb na karku. A może się myle ? 

Zapomniałeś napisać że wielu z tych żydów majątki zdobyło pomawiając Polaków o anty carskie i niemieckie działania, oczywiście nie wszyscy....

Ale jak coś piszesz to pisz cała a nie pół prawdę, bo zdaje się że wiedzę z tvn-u zaczerpnąłeś,a nie z historii.

Jeśli kłamstwo,lichwę i oszustwo nazywasz zaradnością to wiem już o Tobie wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kryss napisał:

Jeśli kłamstwo,lichwę i oszustwo nazywasz zaradnością to wiem już o Tobie wszystko.

   Na pewno wszyscy żydzi tacy byli. Na pewno. 

 Ale cieszę się, że mamy takich przenikliwych i genialnych userów, bo nawet ja nie wiem o sobie wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z PUA, nie zrozumieją podejścia MGTOW jak ładnie opisał @EnemyOfTheState, żeby to zrozumieć, trzeba się trochę otrzaskać z kobietami, zobaczyć z czym to się je, przeżyć trochę często bolesnych doświadczeń oraz odpowiedniego charakteru jeśli ktoś jest ekstrawertykiem który waliduję swoje poczucie własnej wartości poprzez rodzinę czy zaliczanie kobiet to wiadomo, że podejście prezentowane przez społeczność MGTOW i to forum, nie jest dla niego. 

 

Dlatego ja nie wymagam od podrywaj,org zrozumienia bo są tam często ludzie młodzi albo jak Pan HeathCliff którzy leczą swoje kompleksy i frustracje życiowe kobietami właśnie i sypianiem z nimi i marudzeniem, że nie sypia się z 8-10 HB gdy jedynie można sobie pozwolić na taką 6 HB od czasu do czasu. Dodatkowo jest to teraz forum Adepta, który jest świetnym marketingowcem i biznesmenem i w sumie tyle ale za wiele przydatnej treści tam nie ma. Poznałem kilka osób z tamtego forum osobiście m.in. Przema czy Fana z dawniejszych czasów i emocjonalnie są to często ludzie zaburzeni, kompensujący sobie pewne braki kobietami albo iluzją ich posiadania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Metody napisał:

   Na pewno wszyscy żydzi tacy byli. Na pewno. 

 

 

18 godzin temu, kryss napisał:

oczywiście nie wszyscy....

Przecież napisałem

Wybacz kolego,to nic osobistego, zapomniałem że jeszcze kilka lat temu myślałem jak Ty, książki dały wiedzę i mnie z tego wyleczyły.

A prawdy z tvnu, polsatu czy innego tvp się nie dowiesz zbyt wiele, "dziś" jestem wkurwiony  na siebie że się dałem oszukiwać, i na ten cały syf który bzdurami mnie karmił całe życie.

 

A tak jeszcze w temacie , nie zastanawiało Cię nigdy dlaczego przez wieki wypędzano ich z całej europy? tak zupełnie bez powodu? na pewno nie dlatego że im się lepiej powodziło, a może dlatego że to powodzenie było efektem żerowania na autochtonach.

Poczytaj i wyciągnij własne wnioski

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu :) to takie dramatico romantico, na to się leci, a nie to co Marek sucho i logicznie podaje. Ale na szczęście Guru nie chce schlebiać loszkom, żeby pokazać się w pytaniu na śniadanie, tylko zdejmuje bezceremonialnie zasłonę tkwiącą nad tym całym rozrodczym cyrkiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@HORACIOU5 Muszę się przyznać do błędu. Miałeś rację co do PuAsów. Doszedłem do tego po obejrzeniu filmiku pewnego gościa z PuA.

 

W skrócie co on mówi:

  • Kupuje ładnej koleżance wejściówkę do klubu i stawia jej drinki, a w zamian oczekuje zestawu pewnych zachowań:
  • (koleżanka robi mu "dowód społeczny" i ma lepsze reakcje od dziewczyn w klubie:
  • (konkretnie koleżanka w zamian za wejściówkę ma podejść do niego na oczach innej dziewczyny, którą jest zainteresowany i wręczyć mu ostentacyjnie kartę z Nr telefonu, co powoduje uruchomienie "gadziego mózgu" u kobiety, którą jest zainteresowany).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2017 o 18:44, MoszeKortuxy napisał:

Oni uważają, że tutaj na forum nikt nie uczy się o podrywie I maja racje,  mianowicie materiały "ADEPTA" zapodałem sobie jakiś czas temu(spory)zryłem/przetestowałem i  trafiłem na obecne forum. Nie wraca się do przedszkola na starość.

 

(mimo, że jest nawet specjalne podforum na ten temat)

tylko o tym jak zarobić hajs by być następnie sponsorem dla jakiejś kobiety. W świecie PUA jest hajs prawie na pierwszym miejscu, no emocje i mindset są wcześniej :P wszystkie sztuczki pozostałe w składzie mają HAJS.

Przydałby się statystyki ile PUAsów płacze później w sądzie na sprawie ROZWODOWEJ (kolor blado dyniowy nie czerwony).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.