Skocz do zawartości

Przyznać się! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa cała seria, serial z przesłaniem : " co odpajacować żeby przypodobać się swojej pani". Czego tam już nie było , kwiatki, śpiewy, tańce, saksofon, tylko godowego skrzeczenia żab brakuje. Paru spoko gości z nabiałem też było ale nie spotkali się z przychylnością strażników matrixa w postaci kelnerów.

Edytowane przez jaro670
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest przyjrzeć się w ramach edukacji jak samica "wyczaja" przydatność samca na randce, one wszystkie robią to tak samo, to wiercenie oczami, by zbudować sobie obraz twoich cech, czy reprezentują dobrego materiała genetycznego (wygląd, zwłaszcza twarzoczacha) żywiciela miotu i przewodnika stada (miejsce w hierarchii). Jedna wielka "kwalifikacja" do łona.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRACIA ten program idealnie pokazuje jak się NIE zachowywać jeśli chcecie poruchać laskę po 1 randce. Mam nadzieję, że ten koleś był tylko aktorem, a jego zachowanie było celowe aby wzbudzić śmiech widzów. W innym wypadku szkoda chłopaka bo straszny białorycerz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam dokładnie, szczególnie ciekawym przypadkiem są panny z kinder-niespodzianką jak wypytują o to czy przyszła ofiara lubi dzieci , czy myśli "poważnie" o życiu plus przeszywające na wylot spojrzenia i ciągłe sugestie że rodzina jest przecież najważniejsza. Schematy jak na dłoni.

Seria śmieszna ale i smutna bo białorycerstwo wynosi jakieś 90% ogółu. Jak tak jest rzeczywiście w społeczeństwie to nie napawa to radością.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ładna sukienka, długie nogi - czego chcieć więcej?

- Mózgu :D

Weźmy pod uwagę, że w grę wchodzi jeszcze reżyserka, scenariusz napisany na kolanie aby upchnąć jak najwięcej utartych, randkowych, schematów i czynności jakie się robi.

Sama randka słaba, sztuczna, na siłę - nigdy na takiej nie byłem ale ja od jakiegoś czasu nie używam nazwy ,,randka" - a nawet jeśli już miałbym iść na randkę, to na pewno nie do takiego miejsca, które odbiera swobodę działania - restauracja, jeszcze taka ,,lepsza" jak z powyższego filmu, jest dobra na szczególne okazje oraz aby coś uczcić i to również najlepiej, w większym gronie.

11 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Mam nadzieję, że ten koleś był tylko aktorem

Oczywiście, że to byli aktorzy, dobrze ubrani, wystylizowani, przyznam szczerze, że chciałbym kiedyś mieć spotkanie, z kobietą, która przyszłaby dobrze ubrana na spotkanie, niestety większość kobiet na ,,randkach" odwala pańszczyznę, byleby tylko przyjść, odbębnić swoje i wracać do domu aby odpocząć, bo kolejny frajer czeka w kolejce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Odlotowy napisał:

Oczywiście, że to byli aktorzy, dobrze ubrani, wystylizowani, przyznam szczerze, że chciałbym kiedyś mieć spotkanie, z kobietą, która przyszłaby dobrze ubrana na spotkanie, niestety większość kobiet na ,,randkach" odwala pańszczyznę

Strój u kobiet jest mało ważny bo i tak celem jest się go pozbyć ;) Ważniejsze aby była czysta i nie śmierdziała.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik Też nie lubię kiedy kobieta ma wygolony bok. Jednak nie powinniśmy kwalifikować kobiet przez to jaką ma fryzurę. 

9 godzin temu, StonekZiemniaczany napisał:

5:08 kelnerka po prawej - ładna, ale bohaterka tragedia.. nochal jak u cadyka..brrrrr.

Koleś przygłup

To już kwestia gustu. Musimy wziąć pod uwagę stres uczestników, które z pewności wpływa na wizerunek całej randki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Odlotowy napisał:

Sama randka słaba, sztuczna, na siłę - nigdy na takiej nie byłem ale ja od jakiegoś czasu nie używam nazwy ,,randka" - a nawet jeśli już miałbym iść na randkę, to na pewno nie do takiego miejsca, które odbiera swobodę działania - restauracja, jeszcze taka ,,lepsza" jak z powyższego filmu, jest dobra na szczególne okazje oraz aby coś uczcić i to również najlepiej, w większym gronie.

Z drugiej strony, to okazja by sprawdzić, czy samica umie się zachować przy stole. Jak przeżuwa z otwartą japą, albo głośno ciamka, to od razu do odstrzału. A już w ogóle przesrane, kiedy zaczyna pierdzielić farmazony zanim zdąży przełknąć - zapomnij o chwili spokoju po rypanku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie se tam co chcecie a mnie się laska podoba. Naturalna, ładny uśmiech, ładnie ubrana.

Koleś to pniok. Typowy. Zawsze w takich programach się wali od ekstremum do ekstremum. Wydaje mi się, że na randce żadnej gość nigdy nie był. Wcale bym się nie zdziwił jakby to był prawiczek.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Raczej to miejsce determinuje pewne schematyczne zachowania. Trudno, żeby kobieta pokazała swoje dzikie oblicze w takiej restauracji. Nawet będąc facetem masz ograniczone pole manewru. Jedynie tak naprawdę to można nawiązać ciekawą rozmowę i nic więcej.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Bo w rozmowie większość kobiet jest schematycznych, przynajmniej na pierwszym spotkaniu :) Niezapominajmy też po co kobiety chodzą na randki i czego chcą się dowiedzieć na początku - czy samiec dobrze rokuje. Nie spodziewałbym się innego przebiegu spotkania ;) Tak jak mówię, pola do popisów tutaj nie ma.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę seriale tego typu, to aż mnie skręca. Rozumiem, twórcy starają się ośmieszyć pewne zachowania, stereotypy, ale mimo wszystko jest to na tyle sztuczne, że nie potrafię tego przełknąć. Nawet mimo tego, że jeszcze nie jestem jakoś bardzo doświadczony w relacjach damsko-męskich, widzę tu tyle błędów tego pana i słabą (bądź też bardzo dobrą, w swej sztuczności) grę aktorską, że zaczynam powątpiewać w "wyższość Homo Sapiens Sapiens nad innymi rasami".

Edytowane przez Mathew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.