Skocz do zawartości

Przyznać się! :)


Rekomendowane odpowiedzi

@Assasyn Bez problemu :) Akurat ta jest jak otwarta księga a to dlatego, że zadaje pytania wprost i się nie cacka z tym kolesiem ("jesteś w ogóle mną zainteresowany?"). Sądzę, że ten koleś też to odczytywał, ale nie wiedział co zrobić i jak się zachować kompletnie. Na zasadzie: "ale pierdolnąłem głupotę. No to poruchane...".

 

2 miesiące temu miałem teścia poniżej normy i międzyczasie urosły mi męskie cycki. Do tego większość koleżanek mnie przestała lubić jak im wyłożyłem ich kociarsko-feministyczną logikę. Jestem ku..a niebezpieczny w odczytywaniu zamiarów. Takie laski i ich nędzną mimikę twarzy to ja mam jako przystawkę :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja podobnie, dlatego większość kobitek pali wrotki jak ze mną spółkuje, coś na zasadzie nie da sobie wejść na głowę nie wezmę go pod pantofel, te przygodowe chcą się ruchać i to wszystko :)

A w towarzystwie uwielbiam wbijać szpilę, wtedy jest zajebiste obudzenie loszek i ich facecików, jak widzę kolesia który uważa ze trzyma lejce w związku, to wbijam kij w mrowisko i wychodzi ze jest cipcia i pani kieruje niemiłosiernie :)

Akcja-reakcja, opadają maski i obłuda :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś sobie bekę po prostu robi, na bank miał opracowany scenariusz, mało kogo to śmieszy widać też tak kiedyś robiłem z podobnymi rezultatami :D, chociaż z tym śpiewem, to się nieźle uśmiałem, za to szacun :D  

 

@Tomko Z ciekawości jak podnosiłeś teścia przez ten czas? Jakieś naturalne sposoby czy pod igłę poszedłeś? Też myślałem, że mam zaniżonego, bo mam trochę objawów podobnych do niskiego poziomu ale wyszło mi w badaniach 608 ng/dl więc jest w normie.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrightStar Nie podnosiłem szczerze mówiąc, dalej mam niski. Czuję to, rozumiem kobiety jak Mel Gibson :D

Btw uznałem, że nie ma sensu podnosić z racji tego, że prowadzę ostatnio beznadziejny tryb życia po powrocie do kraju. Najpierw ruch i dieta. Później będę myślał bo na pewno się trochę podniesie. Igła kusząca ostateczność dla mnie.

608 to masz dobry. Może jesienna deprecha cię dopada powoli? :)

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomkoCoś w tym jest, gdy nadchodzą szare dni, to nastrój mi automatycznie spada, nie jakoś drastycznie, żebym z łóżka nie wstawał ale jest to odczuwalne. Bardziej chodziło mi o miałkie owłosienie (to pewnie kwestia genetyki, a nie teścia), wolno nabieram masy mieśniowej (choć tłuszczu z drugiej stronry też niespecjalnie, ektomorfik ze mnie) i problemy z koncentracją to jakby nie patrzeć problemy podchodzące, pod niskiego teścia, choć libido mam w normie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Poza tym ta Pani kojarzy mi się bardziej z męskimi cechami, taki trochę trans jakby.

Obecnie kobiety coraz częściej prezentują męskie cechy, a mężczyźni żeńskie. Żyjemy w coraz dziwniejszych czasach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu oceniają, a ja jestem zdumiony bo to wszystko jest tak tandetnie wyreżyserowane, że aż to widać gołym okiem. Aktorka całkiem ładna kobieta. Ten ogolony bok wg mnie oszpeca ją, ale jej włosy, jej sprawa.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.