Skocz do zawartości

Jakich ja czasów dożyłem...


K272

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tu, ale widzialem juz gdzieś taki temat.

Jak się wczytacie, to tam wiele pań zastrzega sobie "metodę kubeczkową" - więc nawet nie poruchasz a i tak będziesz płacił 😂

 

Nic tylko być chadem z kwadratową szczęką, wejść w uklad z kimś komu geny nie poszczęściły i pomóc w podtrzymaniu gatunku podmieniając kubeczki.

Podobno "nie liczy się kto spłodził, a kto wychowal", a tam panie mają wymagania jak NASA. To chyba działa jak już pani ma bękarta i szuka beta bankomatu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bzgqdn napisał:

Nie wiem czy to tu, ale widzialem juz gdzieś taki temat.

Na poprzedniej stronie wkleił Slavex:

 

3 godziny temu, bzgqdn napisał:

Podobno "nie liczy się kto spłodził, a kto wychowal", a tam panie mają wymagania jak NASA. To chyba działa jak już pani ma bękarta i szuka beta bankomatu.

No właśnie, nagle wymagania panci. O dziwo głównie wysocy, a przecież wzrost nie ważny, liczy się serduszko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bzgqdn napisał:

Jak się wczytacie, to tam wiele pań zastrzega sobie "metodę kubeczkową" - więc nawet nie poruchasz a i tak będziesz płacił 😂

 

Trzeba być kompletnym idiotą, żeby pójść na taki układ. Niestety i tak znajdują się ludzie, którzy i tak na to pójdą. Potem będą ,, dumni", że mają potomka😀. Poziom kukoldztwa, zwłaszcza w polskim społeczeństwie, jest bardzo wysoki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulipan
Posty: 611
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tulipan » 18 września 2022, 17:19 - ndz

Witam. Nic nie oczekuję za to. Tel 500278375
 
Pavlo Posty: 1 Rejestracja: 24 września 2022, 07:29 - sob

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pavlo » 28 września 2022, 10:24 - śr

Proszę o kontakt pomogę mój email [email protected].

Pozdrawiam
 
Tulipan Posty: 611 Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tulipan » 28 września 2022, 14:15 - śr

Witam. Za darmo pomogę. Tel 500278375 Bydgoszcz pozdrawiam
 
wojtek97 Posty: 23 Rejestracja: 15 sierpnia 2022, 01:16 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: wojtek97 » 29 września 2022, 14:48 - czw

Chętnie pomogę, jestem z podkarpacia,
 
Pawlus Posty: 83 Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Pawlus » 30 września 2022, 15:00 - pt

Chętnie pomogę ,dawca krwi dobre atuty wyższe wykształcenie kilkoro dzieci,przewaga chłopcy 667421177
 
Tulipan Posty: 611 Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tulipan » 30 września 2022, 18:54 - pt

Cześć. Pomogę bezpłatnie. Tel 500278375 Bydgoszcz
 

 

 

Takich postów jest pełno na tamtym forum :P

 

 

Ci sami kolesie odświeżają co kilka tygodni stare tematy i oferują swoje jakże zacne geny :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam są takie "oferty" no to gratuluję ;))))

cytuję tekst bo coś nie działa mi wstawianie obrazków:

Tak jak w tytule szukam zdecydowanego młodego i zdrowego faceta który mnie zapłodni. Mam 30 lat i jestem w takim wieku w którym chce mieć dziecko. Żeby trochę przefiltrować wiadomości od napaleńcow to od razu pisze tutaj zeby nie było żadnych problemów. Facet który zdecyduje się mnie zapłodnić będzie musiał płacić alimenty na dziecko.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czujecie że tam jest więcej facetów niż kobiet? Czyli są frajerzy co za możliwość zakutaszenia w randomowej kobiecie której nie znają są w stanie przez CONAJMNIEJ 26 lat płacić alimenty. Jeśli to nie jest forum dla beki i łowienia debili to ja nie wiem...

Tak jak pisaliście, niektóre samotne mami zczaiły troszkę po czasie i szukają czarusia by sam się zgłosił i oszczędził sądowi poszukiwań :)))

 

Cześć,  
Poszukuje dawcy z Warszawy o imieniu Piotr. W 2018 roku w marcu spotykal sie na oddanie nasienia w hotelu Start Hotel Aramis. Jezeli nadal tutaj bywasz to odezwij sie prosze do mnie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda strzępić ryja tam jest masa desperatów, spermiarzy i kukoldów a później zdziwieni, ze kobiety nimi gardzą😆

Rozwódki z dziećmi z wymaganiami tak absurdalnymi wręcz nierealnymi do tego co same oferują a kuce, simpy i tak przygarną pod swój dach🤦‍♂️

Jak nisko upadli mężczyźni i dla kuciapy są gotowi marnować swoje najlepsze lata przechodzi ludzkie pojęcie.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.