Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety uprawiają seks!


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem i uważam, że warto rzucić okiem, , szczególnie dla młodzieży, tym bardziej, że to samokrytyczne spojrzenie kobiet na siebie

 

http://polki.pl/zwiazki-i-seks/erotyka,dlaczego-kobiety-uprawiaja-seks-powody-niezwiazane-z-miloscia,10423578,artykul.html

 

Czy można coś do tego dodać?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak więc, drogi mężczyzno, nie zawsze chodzi nam w łóżku tylko o ciebie."

Dziękujemy za szczerość. Urabianie dupą  i seskapilem to jedyne mocne narzędzie kobiet. Gdyby nie to, byłyby same w przysłowiowej dupie..
Wieści ze wsi: znajoma musiała opuścić pracę, bo koleżanka dała dupy kierownikowi, co poskutkowało awansem, dzięki któremu może mobbingować niższe pozycją koleżanki. Świat samic jest brutalny.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"""- Zrobiłam coś takiego raz w życiu. Byłam na studiach, przyjaciółka przespała się z moim narzeczonym. Potem przepraszała, mówiła pijana, że to był tylko seks. Wtedy byłam od niej uzależniona, rozstałam się z facetem, z nią nie. Ale wiele lat później byłam z jej mężem na wyjeździe. Przeżywali kryzys, on mi się bardzo podobał. Uwiodłam go. I niestety, pamiętam satysfakcję, gdy jej się do tego przyznałam. Powiedziałam: przepraszam, byłam pijana, to tylko seks...""""

 

Ten cytat mnie rozłożył na łopatki. Jak można latami kurwa udawać przyjaźń, mizdrzyć się , psiapsółkować tylko po to żeby  przyjebać " przyjaciółce"? Jak można nie czuć obrzydzenia do samego siebie żyjąc tak i "przyjaźniąc " się kilka lat i planując  zdradę w tym samym czasie. Nie dźwigam tego. Albo mówię o co chodzi albo leję w ryj ale nie udaję wielce przyjaciela żeby komuś wjebać kosę w żebra po latach.

Mózg mi się zagotował.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakiegoś mężczyznę, który "zaspokoił" kobietę z litości, czy z wdzięczności? Tak po prostu, bo akurat nastąpił silny wyrzut testosteronu, bo ładny tyłek miała albo cycki, to tak, ale planować coś takiego?

No mnie by nawet dygnął, jakby przyszło co do czego.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest dla mnie zagadka - młode samice idą w tango chyba tylko z ciekawości albo, żeby nie być gorszą od koleżanek.

Starsze... no te działają bardziej wybiórczo.

 

Dom, auto, pozycja, możliwość położenia łapy na kasie. Niestety dzisiaj to są najczęściej składniki atrakcyjności składające się na osobę faceta w odbiorze przez kobietę.

Każdy z Nas chciałby uwierzyć w miłość - ba! podświadomie nadal wierzy - ponieważ to właśnie najczęściej matka otaczała Nas najbardziej troskliwą opieką, ale idąc coraz dalej w życie okazuje się, że to co było fundamentem naszej wiary (bezinteresowna miłość kobiety) z czasem zamienia się w ruchome piaski.

Mając tą świadomość człowiek staje się potężny, bo wie w co gra, a równocześnie bardzo słaby, bowiem nie ma pojęcia, gdzie w razie czego szukać oparcia.

I to jest kurwa mać smutne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.