Skocz do zawartości

Czy dobrze interpretuje te intencje?


Rekomendowane odpowiedzi

Po krótce streszcze najważniejsze kwestie. 

Znajomość z loszką X trwa 9 miesięcy, finalnie skonczyło się na "związku", bardziej z jej inicjatywy. Wiedzy z forum nie znalem jeszcze wtedy, ale wiedziałem że one latają za "dupkami". Emocji miała ze mną mnóstwo, strasznie skrajnych. Od nienawidzenia mnie i wyrzucania ze swojego życia po miłość na zabój. Pare razy usłyszała ode mnie "kocham Cię", ale to wynikało raczej z przywiązania do niej i chęci zatrzymania przy sobie bo mi było z nią wygodnie. Po czasie jej osoba zaczeła mnie drażnić, powodów nie znam do końca, ale czesto po spotkaniu z nią mówiłem sobie w głębi duszy że dałbym wiele by jej już nigdy w życiu nie zobaczyć, czułem jakby całą moją energie wyssała, chęc do życia. Zaczeło to wpływać na moją duchowość, czytałem o tzw krokodylach astralnych i wampirach energetycznych. Więc finalnie zerwanie z mojej inicjatywy. 

Nadal mamy ze sobą kontakt. Ciaglę mówi ze mnie nadal kocha i chce mnie w swoim życiu. Wczoraj wyszła z propozycja seksu bez zobowiazan argumentujac to tym ze moze znow nam się ułozy za pare miesięcy. Chcąc sprawdzić reakcje na propozycje odbudowania naszej relacji wyszedłem z inicjatywa powrotu do siebie - odmówiła. Ale non stop w rozmowie było poruszane przez nią jak ja sobie wyobrażam nasz powrót do siebie, chyba chciała jakis deklaracji. 

 

Teraz jak ja to interpretuje. Niech doświadczeni bracia się wypowiedzą...

a)

Szykuje zemste za zranione uczucia, sadzi ze polece na łatwy dostep do cipki, a ona wtedy wywinie coś na boku i z uśmiechem na twarzy powie "ale my przecież nie jesteśmy ze sobą".

Mówie o tym bo mimo wszystko czuje w środku że by mnie to zabolało.

b )

Temat odpoczynku od siebie lub nawet rozstania się był pare razy poruszony z jej inicjatywy bo nie układało się nam ostatnio. 

Może tylko czekała na pretekst żeby zerwać bo na horyzoncie jest lepsza opcja a ja trafie na orbite. 

c)

Rzeczywiście chce normalnego związku i jedynym narzędziem które w jej mniemaniu to umożliwi jest cipka. Bo słowa że nie wyobraża sobie dnia bez kontaktu ze mną i inne wyznania miłosne nie zadziałały. 

 

Jesli zły dział prosze o przeniesienie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.