Skocz do zawartości

Dziennik treningowy - Imperator - Siła, szybkość, pierdolnięcie


Imperator

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, napiszesz, cóż za poświęcenie, lipa, albo ucz się,. Czemu nie chcesz napisać co robisz i dlaczego ? Przecież jak tak komentujesz w taki sposób nic z tego nie wynika. Druga sprawa nie pisałem nigdy o treningu kulturystycznym, wszystkie moje posty są o bardziej dynamicznych ćwiczeniach. Co do knife, przecież napisał że działa, a ja pisałem cały czas o spadkach i energii i o to chodziło. Potwierdziłem Ci moją tezę, wypowiedzią kolesia od którego sam się uczysz, czytając co piszę. Więc namawiam do bardziej rozbudowanych wypowiedzi, podpartych jakimiś argumentami i wyjaśnieniami tak żeby wszyscy skorzystali, a nie musieli się domyślać o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu, czy na prawdę udzielenie odpowiedzi, która byłaby choć trochę użyteczna dla czytającego jest dla Ciebie ponad siły?

 

Już nie będę się dopominał, żeby było tam wiele szczegółów. Ale chociaż pisz staranniej, bo wielu Twoich wypowiedzi zwyczajnie nie da się zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

<a href=http://zapodaj.net/9c487501c3dc2.jpg.html>klata.jpg</a>

 

<a href=http://zapodaj.net/956cd53f0ebc8.jpg.html>plery.jpg</a>

 

Coś tam się zbudowało od ostatniego czasu, waga 83-84, chcę zjechać do 76-77, za jakiś czas zarzucam na 2 miesiące clena na przemian z synefryną i johą, mam nadzieje, ze mnie wytnie ostro po tym ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaptury sa ok. Jak napinam najszersze to się chowają %. Środek i gora klaty chujowa, no ale to jest skutek robienia siłowych planów, wielostawy, ciężar itd. Dopiero od niedawna bawie się w poprawianie detali, hipertrofie i inne kulturystyczne duperele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od całkowitego ignoranta dopalaczy, bcca suplementów itd. Siłownie omijającego jak diabeł święconą wodę oraz ćwiczącego jedynie na naturalnym ciężarze ciała:

 

Skoro bcca czy jakoś tak znajduje się w serwatce to czy około serwatkowe jak kefir nie mogą być naturalnym "suplementem"?

 

Oraz jak się ma stosowanie powyższego na organizm?

 

Jak dla mnie- laika i ignoranta- przecież takie wspomaganie daje kopa energii i szybszy wzrost masy. Pozwala to na prace z większymi ciężarami. A co ze stawami? Przecież one dostają w dupę i to aż trzeszczy... a co z sercem? jak z przesileniem tego mięśnia?

 

Proszę o ewentualne podrzucenie linku, bo nie umiem się poruszać w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.