Skocz do zawartości

Pierwsza milosc


Malpek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za rady kontak zrtwany totalnie usunięty numer zdjęcia i wszystko co mnie z nią wiązało trzeba wyhodować jaja. zacząłem bard dużo słuchać audycji marka są pomocne. Czas żebym odnalazł co sprawia mi przyjemność i szczęście bo do tej pory była to kobieta ale stwierdzam ze to złudne uczucie było. teraz stwierdziłem ze ona mnie wyniszczała i robi to dalej czasem wie jak pogrywać. Jeszcze raz dzięki panowie za otwarcie mi oczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.10.2017 o 18:21, Malpek napisał:

Dzięki panowie za rady kontak zrtwany totalnie usunięty numer zdjęcia i wszystko co mnie z nią wiązało trzeba wyhodować jaja. zacząłem bard dużo słuchać audycji marka są pomocne. Czas żebym odnalazł co sprawia mi przyjemność i szczęście bo do tej pory była to kobieta ale stwierdzam ze to złudne uczucie było. teraz stwierdziłem ze ona mnie wyniszczała i robi to dalej czasem wie jak pogrywać. Jeszcze raz dzięki panowie za otwarcie mi oczu. 

Kolego, pisałeś , że na samym początku dziewucha do Ciebie powiedziała , że się musi "zastanowić". - po takim czymś , Ty się nie zastanawiaj. Od razu spier***aj. 

Gdyby coś do CB czuła , nie musiała by się zastanawiać ani chwili. 

Czy gdyby Tobie się jakaś kobitka bardzo spodobała , zastanawiał byś się czy chcesz się z nią spotykać? No oczywiście , że nie.

 

Druga sprawa. Pisałeś , że byłeś u psychologa i nie pomogło ??? 

Myślisz , że to tak po jednej/dwóch sesjach rozwiążesz wszystkie swoje problemy? 

To jest dłuuugotrwały proces i wymaga systematycznej pracy.

 

A tak poza tym dobrze , że tą Panią już olałeś bo nie było warto skoro tak to destrukcyjnie na Ciebie wpływało. 

Trzymaj się ?

Edytowane przez OldBernard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.