Skocz do zawartości

RPG 2D


El Oso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakie ciekawe RPG 2D macie do polecenia na długie zimowe wieczory? Bardzo proszę o podawanie tylko darmowych tytułów.

Będę wdzięczny też za MMORPG 2D - tylko tutaj mała uwaga - prosiłbym o gry, w które będzie się opłacało grać przez np. kolejny rok. Chciałbym uniknąć sytuacji, że mocno się wkręce, a gra za pare miesięcy będzie odchodzić w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja jestem fanem RPG wszelkiej maści, ale ostatnio z braku czasu tylko na telefonie pogrywam i szczerze polecam acction RPG Shadow Warrior 2,  bardzo fajna bijatyka na arenie 2d, proste sterowanie, efektywne animacje, bardzo dopracowany system nabywania nowych broni i też nie przesadne grindowanie :P

Sprawdź, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojadę klasykami - Baldur's Gate, Baldur's Gate 2, Fallout i Fallout 2. Jeśli nad grafikę przekładasz fabułę i grywalność to te gry idealne dla ciebie. Mam jak najlepsze wspomnienia z nich, Baldur'sy o ile się nie mylę były przewidziane na 180h grania czyli idealnie. Fallout to post-nuklearny świat, jak na tamte czasy wprost nieograniczone możliwości rozwoju postaci, dziesiątki wątków pobocznych, świetna muzyka, rozpier...ol. Wciągną cię te gry tak, że nie będziesz wiedział kiedy świt. Dodatkowo Baldur's 2 był chyba zrobiony pod HD. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.