Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Semen_Korczaszko napisał:

pytanie tylko czy napewno chcesz wiedziec co laska ( kobieta zona kochanaka ) mysli na twoj temat

Albo pracownica, jak sprawdziłem jej maila kilka lat temu, bo właścicielem jej skrzynki mailowej wciąż byłem ja jako pracodawca, a ona okazała się taką dalszą znajomą, tak jebała mi dupę i to, że jestem w rodzinnej firmie, że aż szok. Aż z chuja spadłem jak to przeczytałem :/ tylko by tego *** wydymać na ciążowym, co lepsze z adresu email  imię@nazwa_firmy.pl wysyłała swoje cv do innych pracodawców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2017 o 10:32, Semen_Korczaszko napisał:

czy napewno chcesz wiedziec co laska ( kobieta zona kochanaka ) mysli na twoj temat

zabiłeś mi bakcyla ... wiesz wcześniej być może bym miał to w dupie teraz hmm wyrywam chwasta i żyje dalej, czas jaki mam poświęcać komuś kto mnie za plecami robi w chuja to czas nie do odzyskania wiec lepiej wcześniej niż później aczkolwiek zdania są podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie trzymać nic po ex. jeśli macie jakieś zdjęcia, zgrać na dysk zewnętrzny, zamknąć w szufladzie czy coś takiego i nie wracać...
Najlepiej wykasować rzeczy których nie oddaliście, wynieść jak najszybciej na śmietnik.

0 litości 0 wspomnień , bo później będzie problem... z tym że jednak itd.
Przeciąć od razu, tak jak się wyciska pryszcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2017 o 10:32, Semen_Korczaszko napisał:

pytanie tylko czy napewno chcesz wiedziec co laska ( kobieta zona kochanaka ) mysli na twoj temat

Ja się dowiedziałem. Laska, którą razem z kumplem odratowaliśmy z próby samobójczej. Rzeczy, które nadawała na mój temat nawet nie przed próbą, ale PO niej. Szczerze mówiąc żałowałem, że ją odratowałem, trzeba było pozwolić jej zdechnąć.

Przestroga dla tych, którzy mają partnerki ze skłonnościami samobójczymi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2017 o 16:16, Camilovesky napisał:

Albo pracownica, jak sprawdziłem jej maila kilka lat temu, bo właścicielem jej skrzynki mailowej wciąż byłem ja jako pracodawca, a ona okazała się taką dalszą znajomą, tak jebała mi dupę i to, że jestem w rodzinnej firmie, że aż szok. Aż z chuja spadłem jak to przeczytałem :/ tylko by tego *** wydymać na ciążowym, co lepsze z adresu email  imię@nazwa_firmy.pl wysyłała swoje cv do innych pracodawców!

No niektóre kobiety jakby im obniżyć IQ jeszcze o 10 pkt-ów to zaczęły by pić wodę z kibla. Mistrzyni sprytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wielce udawała przy mnie mniej inteligentną niż jest w rzeczywistości aby mi przykro nie było albo to jest dziwak, mruczy sobie pod nosem, jest psychiczny bo ma autyzm (no jakby to serio było jakieś problematyczne), koniec końców odwaliłem jej taki numer, że prawie jej świat się zawalił i co najlepsze myślałem i miałem wyrzuty sumienia (gdzie inkubatory tego w ogóle nie odczuwają) ale ten spermo-inkubator chciał spełnić swoją rolę biologiczną, a tu się nie udało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.