Skocz do zawartości

Serbskie Warsaw shore


deleteduser08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci śledząc youtube natrafiłem na serbskie warsaw shore i muszę powiedzieć, że mają mega fajne kobiety, patrząc na filmiki to kobiety bardziej do facetów zarywają niż na odwrót. Polskie księżniczki liczą że to facet zagadywał będzie ale mniejsza ktoś miał do czynienia z Serbką ? Jest tego więcej ja się nawet wciągnąłem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ja chyba jestem z jakiejś innej ery, ale dla mnie wszystkie X Shore, obojętnie jakie miasto, to patologia. Na castingach wybierają samych kretynów,ż żeby wywołać co lepszą sensację u widza - a to - większa oglądalność. A potem młodzież to ogląda i mają swoich idoli, próbuja ich naśladować. Fame wpływa na ludzi, bo chcą zachowywać się, iść tam gdzie idzie atencja.

Pierwszy dzień programu, pierwsza noc, a tam panna u 3 facetów była w łóżku i jeszcze z tego powodu dumna.

 Nie moja bajka.

Edytowane przez Metody
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Metody napisał:

Na castingach wybierają samych kretynów

Bez wątpienia. Kto w miarę normalny poszedłby na takie samoupokorzenie?

 

Zresztą patrząc pod innym kątem, choć nie oglądam takich programów, ale no nie da się o ich istnieniu nie dowiedzieć - zakładam, że zniżenie się do takiego poziomu produkowanej "rozrywki" zawiera ziarno (o ile nie cały worek ziaren) prawdy. O ile faceci po "zrzuceniu balastu" mogą rozejść się do swoich zajęć to życie pań kręci się wyłącznie wokół "czasodupy". Doba dzieli się na czas szczucia dupą, czas dawania dupy i reszta czasu na doskonalenie sztuki szczucia dupą.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Rnext napisał:

 

 

Zresztą patrząc pod innym kątem, choć nie oglądam takich programów, ale no nie da się o ich istnieniu nie dowiedzieć - zakładam, że zniżenie się do takiego poziomu produkowanej "rozrywki" zawiera ziarno (o ile nie cały worek ziaren) prawdy. O ile faceci po "zrzuceniu balastu" mogą rozejść się do swoich zajęć to życie pań kręci się wyłącznie wokół "czasodupy".

 

Faktycznie tak jest. Z własnego doświadczenia widzę, że po ejakulacji tracę zupełnie zainteresowanie partnerką, wszystko to co było wcześniej pryska jak bańka. Wtedy osiągam taki jaki spokój i mądrość, zupełnie inne rzeczy stają się dla mnie istotne, a cipka spada na liście priorytetów na samo dno. W pewnym sensie, osiągam ten błogosławiony stan umysłu małego chłopca, dla którego ta kobieca cielesność jest właściwie czyms odpychającym, w zasadzie - obrzydliwym.

 

Kobiety nie przeżywają tego w ten sposób. Być może one nieustannie pozostają na tym "niskim" poziomie z którego my się uwalniamy w chwili orgazmu. To jest taki moment jasności, w którym te wszystkie iluzje pryskają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.