Skocz do zawartości

Polka popularna za granicą


deleteduser08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci, swego czasu serfując po necie znalazłem na kilku portalach temat o pewnej pani i tak szukając głębiej znalazłem tematy o niej nawet na zagranicznych stronach 

Magda Pegowska stała się międzynarodowym fejmem, ale chyba nie do końca o to chodziło Magdzie, gdy myślała o sławie.

Wszystko przez umieszczony jakiś czas temu filmik pt. “21 tydzień Znamy już płeć”. Potem pokazał się drugi, pt “O byciu samotną matką“. Dlaczego to wywołało takie emocje?

7226676042.png

@Youtube.com

Widzicie już? No właśnie. Ostatnio osoby o odmiennym kolorze skóry do naszego są dość mocno krytykowane, szczególnie w kontekście Polek, które na nie niesamowicie lecą. Przynajmniej według stereotypów.

Międzynarodowa sława

Na reddicie powyższy obrazek znalazł się kilkadziesiąt razy i zawitał nawet na stronę główną z ponad 40 tysiącami punktów. Można go też znaleźć na 4chanie i na naszym rodzimym Wykopie. Teraz wszyscy kojarzą Magdę i jej kanał.

 

 

Artykuł nie jest napisany ani opublikowany przez mnie jedynie wklejam jego treść pochodzi ze źródła: http://clickbait.pl/magda-pegowska-osiagnela-swiatowa-slawe-tym-ze-zostawil-ja-facet/

ale cała akcja jest opisana na różnych portalach w tym na zagranicznych, jeżeli temat już był to usuńcie 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten stereotyp ma swoje potwierdzenie w zachowaniu Pań. Jakiś czas temu miałem okazję rozmawiać ze znajomą mieszkającą w UK. Mówiła, że "kolorowi" to niektórzy są "ciasteczka" ale żeby raczej nie mogła z nimi nic ten tego. Myślę, że też się uśmialiście :lol: Biedny ten jej chłopaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Generalnie brytyjki traktują czarnych i brązowych jako przydupasy. Ktoś, z kim się warto pokazać. Każda musi mieć obowiązkowo jednego czarnego przyjaciela. To trochę jak amulet, taki social-proof. Ale par czarny+biała mało tam na ulicach jest.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Quo Vadis? said:

@Tomko Nie znam tematu tak jak Ty, który na co dzień widzisz jak to wygląda :) 

Z czego wynika taka potrzeba? ;) 

Zapewne z prania mózgu Przez media bo gdzie nie spojrzysz wszędzie kolorowych wrzucają, wiadomości, talk showy, gazety etc. Takie coś jest postrzegane jako cool i tolerancja. Tak myślę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Tego się dowiedziałem od angielki, z którą mieszkałem. Taka potrzeba wynika chyba z tego, żeby pokazać się w różnorodnym towarzystwie, że jaka to ona nie jest tolerancyjna i obraca się w innych kulturach. Coś jak Polka, która wyjeżdża za granicę i robi sobie zdjęcia w pubie, ze swoimi nowymi "przyjaciółmi" ze Szkocji, Walii itp itd. Taki prztyczek w nos koleżankom - patrzcie z kim się koleguję. Ot taka moda.

Zauważyłem też, że czarni bardzo często siedzą przy stole czy w pubie w większej grupie i są tamponem emocjonalnym. Ilość gadania jest niewspólmierna do działania. Oni są kulturalni, raczej słuchają i są białorycerscy. Może się to wydawać kuriozalne, ale takie są moje spostrzeżenia. Nie obracałem sie wśród patoli - raczej lepsze knajpy i puby. Oczywiście gdy bywałem w jakiś slamsach czy syfiastych dzielnicach to obowiązkowo na ulicy grupki młodych czarnych gwizdających i zaczepiających białe dziewczyny. W nich tak właśnie to wygląda. Do tego czarni preferują czarne kobiety. Jak mówiłem - bardzo mało par czarne+białe mix spotykałem na ulicy. Szczerze mówiąc cześciej chyba u nas na lotnisku w PL widziałęm białe matki z ciemnymi dziećmi z kręconymi włosami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej sprawie :D Mam takie przemyślenia, że białe kobiety mogą tak jarać się czarnoskórymi facetami ze względu na ich dominujące cechy genetyczne. Czarni mają  więcej tych cech i to może mocno oddziaływać na biologię białych kobiet. Oczywiście dziewczyny będą to sobie w różny sposób tłumaczyć ale coś w tym popędzie musi być.

 

 

Wybrane+cechy+dominuj%C4%85ce+i+recesywn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.