Skocz do zawartości

Kobieta o ,,smalcach", wspomina też o Marku


Rekomendowane odpowiedzi

Bo najlepiej wszystko uprościć, a ja chce się tylko rozwijać a nie stawiać kobiety na pierwszym miejscu ;)

 

,,Tutaj można zauważyć trzeci, mechanizm obronny psychiki smalców. Mianowicie dyskredytowanie kobiet i przekonanie o ich niższości względem mężczyzn. – Żadna mnie nie chce, ale za to ja mam jaja i urodziłem się mężczyzną! Statystyki i bracia na forum mówią, że one są od nas głupsze, potrzebują naszej opieki i uwagi. Nic nie wymyśliły i nie stworzyły. Do niczego poza gotowaniem, rodzeniem i robieniem loda się nie nadają! Trzeba jakoś się usprawiedliwić i zachować twarz przed samym sobą.''

 

Smalcowie mają też swoje internetowe ,,środowisko”, gdzie żalą się na panie i jednocześnie dzielą sposobami na ,,podryw”. Posiadają też swoich guru, którzy zapewne często sami mają podobne problemy, bądź po prostu chcą zarobić na matrymonialnych nieudacznikach. Przykładowo autor ,,Kobietopedii”, zaczął od bloga, potem rozkręcił forum, wydał poradniki i zabrał się za podbój YouTube. Nie wnikam na ile wynika to z chęci dzielenia się ,,wiedzą”, a na ile znalezienie łatwego sposobu na zarobek. Grono odbiorców ma ogromne. Są też jemu podobni, ale nie zapadli mi w pamięć. O samczych guru nie da się napisać w paru zdaniach, więc o nich będzie jednak oddzielny materiał. 

 

https://toewa.wordpress.com/2017/06/19/samce-smalce-alfa/

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu z tym polemizować, ani nabijać wyświetleń, napisane typowo "po kobiecemu" tzn nie ma odniesień do zarzutów, czy zbijania argumentów przeciwnej strony tylkoo tzw. shaming language to jest "kto myśli inaczej niż ja jest sfrustrowanym, zagubionym, zakompleksionym małym chłopaczkiem, którego mi żal" a kto myśli jak ja jest prawdziwym mężczyzną, a nie jakąś imitacją jak reszta.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niech sobie piszą co chcą, byle w granicach jakiejś ludzkiej przyzwoitości. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja kiedyś lubiłem się z ludźmi sprzeczać, udowadniać rację itd. Teraz daje temu spokój, bo to strata czasu. 

  Nie staraj się uczyć świni śpiewu. Stracisz tylko swój czas, a i świnie zdenerwujesz. 

Edytowane przez Metody
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lucid napisał:

Sczególnie te audycje takie drogie ;)

O streamach to już nie wspomę :lol: 

Ojoj..co za wpis :> Pani nie zrozumiała idei ale do hejtowania, tzn. przepraszam, powinienem napisać "konstruktywnej krytyki" to pierwsza ;) 

Cytuj

Nie pomijając nieśmiertelnych sloganów typu: feminizm niszczy kobiety! Feminizm wypacza kobiecość i przez niego nie ma już prawdziwych kobiet! Tak, tak przez feministki nie możemy znaleźć żon!!!

O.. to ja już nie czytam dalej :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po kawałeczku gdyby Markowe wypociny nie działały  to by nas tu nie było .

Działają bardzo dobrze a wręcz wyśmienicie.

Sam fakt pojawienia się komentatore samico de la bzdura potwierdza prawa fizyki reakcja =akcji.

Pociesza fakt komentarza bo musiała czytać a nie rozumna to insza sprawność.

Ra bar bar ,ja baj baj , baj baj , bye bye , BUM FUCK MC`s, fuck fuck .(taki mały frestayler).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na prawdę, wypowiada się w samych superlatywach. Po ponownej lekturze tekstu, możemy dowiedzieć się, że:

  • cytując Queens of THe Sotne Age, każdy mężczyzna tutaj moze powiedzieć do dyskredytującej go kobiety: You Think I Ain't Worth a Dollar, but I Feel Like a Millionaire
  • autorka dyskredytuje wspaniałą rzecz jaką jest macierzyństwo, opieka i dbanie o dom i swojego partnera
  • zgromadzeni użytkownicy mają gdzie rozmawiać o sowich problemach w prawdziwym męskim towarzystwie
  • Marek nie miał łatwo na początku: stworzył bloga, napisał książki i założył forum
  • ...i zarobił na tym! Na pomaganiu ludziom!

Ta pani narobi nam sławy. Dziękujemy ;)

a no i bez kobiet nie było by tylu odkrywców, inżynierów itd... to jak to, to kobiety się w ogóle nie nadają do niczego? 

 

Normalnie czarownica bene geserit:D Matka wielebna...

Edytowane przez Mr Bread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam zawsze kolejna opcja reklamowa aczkolwiek wątpie aby ta osoba miała szeroką publikę, pewnie jakiś koleś ze sporej puli wrogów lub zazdrośników Marka który na hejcie chce zbudować sobie publikę ale ... to tak słabe pierdolenie które słyszy się od lat nic nowego ble ble ble

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.