Skocz do zawartości

Kobieta o ,,smalcach", wspomina też o Marku


Rekomendowane odpowiedzi

A czym Wy się przejmujecie?

0 komentarzy pod artykułem, ogromne 3000 wejść na bloga. Zwala na kolana...

Nie nabijajcie loszce wizyt, nie wchodźcie - niech zginie w mrokach Internetu.

 

PS. Jeszcze kilka razy odwróci poduszkę na suchą stronę to przyjdzie do rezerwatu i może czegoś się nauczy od "naszych" samic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One dostają straszliwego szału i bólu dupy jak ktoś napisze prawdę na temat ich wyborów partnerów seksualnych jak i życiowych.

A jak ktoś napisze, że omija samotne matki jak najszerszym łukiem, to już w ogóle.

 

Wystarczy wejść na to biedaforum netloszki i zobaczyć brak jakiejkolwiek argumentacji i hypokryzję.

Kobieta uprawia seks z przypadkowym kolesiem? Normalne, prawie każdy tak robi.

Facet poszedł na prostytutki? Świnia, jak można uprawiać seks nie znając osoby.

 

I wiele innych takich kwiatków na tym forum, po lekturze którego utwierdziłem się, że samotne panie 30+, nie są same bez powodu, tylko mają najebane pod kopułą, albo się puszczają jak Małysz belki.

 

Pewna użytkowniczka  jako naczelna wyzwolicielka żeńskiej płci, to tam jest taki przykład wyzwolonej kobiety, która w każdym wątku musi wspomnieć, że ma kilku gachów i jest z tego dumna, bo w średniowieczu mogły mieć tylko jednego.

Bieda intelektualna.

Edytowane przez czader
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maVen napisał:

taki kotek tudzież piesek robi za dziecko partnera i chuj wie jeszcze za co, dzięki temu nie czuja się samotne i kochane

 

Zgadzam się. A wiecie co jest najgorsze ? 

 

Znam dziewczynę, która jest w stałym związku i ma swojego kochanego kociaka, którego dosłownie traktuje jak dziecko. Ostatnio gdy się podniecała jaki to on jest słodziutki i w ogóle, to myślałem, że mi krew z uszu pójdzie, współczuję szczerze gościowi, że jeszcze daje sobie z tym radę, ale u niego zbroja lśni aż po oczach bije.

 

Co do samotnych pań to zgadzam się, piesek, lub kotek jest substytutem na brak towarzystwa, ale sposób w jaki taka panna traktuje takiego zwierzaka woła o pomstę do nieba. Pojebane czasy nam nastały :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Przemek1991 napisał:

Co do samotnych pań to zgadzam się, piesek, lub kotek jest substytutem na brak towarzystwa, ale sposób w jaki taka panna traktuje takiego zwierzaka woła o pomstę do nieba.

Samotne Panie to jeszcze pół biedy, to nawet dobra cecha u takiej kobiety, że jednak potrafi okazywać i przelewać swoje uczucia na zwierzaka.

Gorzej w przypadku takich pań żyjących w związkach ze swoimi mężczyznami - owszem, tam zbroje lśnią ale przecież panuje przekonanie, że tak należy postępować.

To nawet nie jest efekt braku towarzystwa, ale zwyczajnego braku zainteresowań; ile to ja widziałem moich koleżanek, które brały się za swoje ,,zainteresowania" by po 3 miesiącach porzucić je do konta.

Jak widzę znajomą parę, która planuje zakup zwierzaka, to od razu włącza mi się lampka ostrzegawcza z wykrzyknikiem - planują dziecko - a raczej kobieta planuje.

Zwierzak wtedy robi za poligon doświadczalny, sprawdzenie czy w razie potrzeby opieką nad danym substytutem można obarczyć rodzinę faceta i wyczucie ile facet finansowo jest w stanie przekazywać na takowe utrzymanie. A potem na FB mam zalew zdjęć, komentarzy, cytatów odnośnie posiadanego zwierzaka - ale Ty spróbuj wrzucić na FB zdjęcie własnego fiuta aby się nim rajcować i zaraz wszyscy wariują.

Znam przypadek gdzie para, rozstała się ze sobą kilka tygodni po tym jak dziewczyna nabyła właśnie kota - najlepsze jest to, że stwierdziła, że ,,on od niej odszedł, bo nie chciał brać odpowiedzialności za wychowanie kotka"

Teraz i zresztą jeszcze bardzo długo taki model będzie panować - ona, on, zwierzak...i za jakiś czas dziecko.

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Odlotowy napisał:

Samotne Panie to jeszcze pół biedy, to nawet dobra cecha u takiej kobiety, że jednak potrafi okazywać i przelewać swoje uczucia na zwierzaka.

 

Nie powiedziałbym, że tak jest... Zwłaszcza jeśli są panie, które mają po 5 królików na chacie i mają one osobny pokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Carl93m napisał:

O kurwa :lol:

Nowy jestem zacytowalem nie te odpowiedz, ale chyba kazdy zauwazyl w jakim kontekscie napisalem.

 

Zeby ta samica sama sie zabrala za przekazywanie wiedzy jakiejkolwiek to by zobaczyla ze to jest ciezki kawalek chlebka, jestem w trakcie pisania ksiazki o odnoszeniu sukcesu roznego kalibru i wbrew pozorom nie jest to latwa sztuka

Edytowane przez Kriskoloz
Niewlasciwy cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Kriskoloz bez obrazy, ale czy Ty widzisz ile błędów walisz? A kropka na końcu zdania? A przecinki? O ogonkach już nawet nie wspominam...

Wybacz niedawno wstałem, pracuje na nockach i nie bardzo przywiązywałem uwagę do znaków interpunkcyjnyc i ogonków.

Moja wina, moja wina poprawie się, a idąc tym tematem przypomniała mi się wypowiedź pewnego pana by pisać wiadomości z polskimi literami, bo jest ogromna różnica w tym czy zrobisz komuś łaskę czy laskę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.