Skocz do zawartości

Blog internetowy


Insightful

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Insightful napisał:

Nie chodzi mi o blog tu ale na np WordPress... Lub inna platforma. 

Szczerze? Widzę po swoim "blogu", że tu dużo osób przegląda. Wątpie byś miał taką ilość wyświetleń na wordpressie czy innej platformie bez odpowiedniego rozpromowania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wordpress na onecie, ale zanim się przebijesz, minie trochę czasu - albo w ogóle się nie przebijesz nigdzie, bo na forum nie promujemy cudzych blogów, więc nie wiadomo czy ktoś wejdzie. Spraw się u nas, jak ludzie polubią co piszesz to będziesz wiedział że można się tym zająć. Na WP jest w huj ustawień, a tu prawie żadnych, siadasz, piszesz, Bracia czytają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tomko napisał:

To prawda, jednak blog na wordpressie wiesz... Możesz reklamy tam walnąć, zarabiać później na nim...

Metoda małych kroczków :D Najpierw niech zobaczy jaki jest odbiór, czy jest sens się tym zajmować bo może być tak, że to rzuci po kilku wpisach ;) 

29 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Spraw się u nas, jak ludzie polubią co piszesz to będziesz wiedział że można się tym zająć.

O to, to, zostałem uprzedzony :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Insightful - Sam myślałem o takim blogu, dokładnie podobny do Twojego :) Czy ludzie chcieliby takie coś czytać? Spróbuj i tyle... :) Ja spróbuję. Odnośnie tego jak to zrobić, wpisz na youtube czy coś "wordpress dla początkujacych" i na pewno znajdziesz wiele materiałów. 

 

Natomiast ważna rzecz. Pisz DLA SIEBIE. Nie myśl teraz o ewentualnej kasie w przyszłości czy coś bo to raczej zła droga. Zarabianie na blogu wymaga na pewno wiele czasu, cierpliwości i wysiłku. Ponadto nie wiadomo czy za coś takiego o czym chciałbyś pisać ktoś chciałby płacić w przyszłości. Za mną osobiście chodzi jakaś dziwna potrzeba podzielenia się tym co zalega w głowie. Intuicja chyba ciągle mówi mi "blog gościu, blog". Co mi szkodzi iść za tym głosem? A Tobie? Spróbować warto na pewno :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.