Skocz do zawartości

Liczenie randek jest bez sensu Brohan!


HORACIOU5

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że od jakiegoś czasu pojawiają się pytania "gdzie poznawać kobiety" czy też "na które randce zrobić to czy tamto", no to zagłębimy się bardziej w problem z tymi pytaniami.

 

Na samym początku skupmy się na pytaniach związanych z planowaniem co robić na poszczególnych randkach. Chodzi mi tutaj o mentalność w stylu: "no dobra, na pierwszej jej nie pocałuję, ale na drugiej albo trzeciej już tak". No Bracie, jeżeli w ten sposób podchodzisz do podrywu danej loszkanny, to daleko na tym nie zajedziesz. Naturalnie wybór miejsca na randkę jest istotny i było to już opisane to w innym temacie @Długowłosy, więc nie będę tego powtarzał, ale już układanie sobie w głowie szczegółowego planu co, gdzie, kiedy i jak powiedzieć jest bez sensu. Dlaczego? Masz sobie ten gotowy plan działania w główce, idziesz na randkę a tu nagle bah, sytuacja nie idzie tak jak sobie to wyimaginowałeś. Nagle wszystkie wyuczone zwroty nie mają racji bytu, zacinasz się w sobie, szukasz nagle jakiegoś koła ratunkowego i co? I jeden, wielki, brązowy, śmierdzący stolec wychodzi z Twojej randki i Twojej "naturalności".

 

Zauważyłem też, że niektórzy oczekują pełnego planu dotyczącego nie tylko randek, ale tego co powiedzieć, kiedy zadzwonić, jak jej odpowiedzieć itd itp. No Brohany, nie tędy droga jak już powyżej udowodniłem. Zaryzykuję stwierdzenie, że to bierze się ze strachu przed porażką. No ale tak szczerze mówiąc, to co się stanie, kiedy zaryzykujecie pocałowanie jakiejś kobiety, ale wam nie pyknie? Nic. Dodatkowo jeżeli będziecie naturalni, to nie przejmiecie się tym i możliwe, że nawet obrócicie to w niezły żart (da się). Ryzykujecie, niczego nie tracicie, a możecie zyskać. W momencie kiedy wy się zastanawiacie, czy to zrobić na czwartej czy pierdyliardowej randce, a w tym czasie wasz "postawiony na piedestale obiekt westchnień" na pierwszej randce poleci w ślinę z gościem, który się nie cackał. Ponownie przypomnę, że istotne jest bycie ogarniętym mężczyzną, co niektórzy próbują podważać tekstami "łeee, ale po co, bo to tyle czasu zajmuje" albo " bo to wysiłku wymaga a mnie się nie chce". To Twój wybór czy będziesz się prosił o cipkę, czy też może jej właścicielka sama będzie chciała wypełnić ją Twym przyrodzeniem.

 

Jak się to ma do poznawania "wartościowych" kobiet? To całkiem proste. Ja wiem, że niektórych zaskoczę tym co napiszę ale, niespodzianka, nie ma jednego określonego miejsca, gdzie możesz poznać sympatyczną niewiastę! Dlaczego? Bo jednego dnia możesz spotkać taką w pizzerii, drugiego gdzieś tam na mieście, trzeciego jeszcze w innym miejscu. Zakładanie, że wszystkie kobiety chodzące do na przykład filharmonii są "tymi bardziej wartościowymi" ma tyle samo sensu jak mówienie, że wszyscy wyznawcy islamu są pokojowo nastawieni. To czy dana kobieta zwróci uwagę na Ciebie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeżeli będziesz stawiał cipkę na piedestale, to loszka to wyczuje i wyrucha bez mydła. Do tego będziesz w pozycji proszącego się o możliwość zamoczenia kutanga w niej. Tylko od Ciebie zależy czy ogarniesz dupę i z petenta staniesz się rozdającym karty, pewnym siebie facetem, który może przebierać w kobietach. Wtedy miejsce podrywu nie będzie miało dla Ciebie znaczenia, bo będąc samcem z dżądrami poradzisz sobie. A jak nie wyjdzie... co z tego? Żyje się dalej! Next!

 

Jakie z tego wszystkiego można wyciągnąć wnioski? Zamiast uczyć się na pamięć tekstów popracuj nad pewnością siebie, umiejętnością improwizacji i odnalezienia się w różnych sytuacjach. Było to już wiele razy wałkowane ale po raz kolejny powtórzę się, praca nad sobą, wiara w samego siebie i inne dają znacznie więcej niż udawanie i uczenie się "na pamięć" durnego pierdololo, bo samica i tak wyczuje Twoją sztuczność. W momencie kiedy jesteś po prostu naturalny, to kobieta to wyczuwa, a i Ty sam czujesz się pewnie i komfortowo w danej sytuacji.

 

Dlatego Brohany, nie lekceważcie potęgi bycia mężczyzną z jajcami i stuleją, bo wtedy zaiste powiadam wam, cuda się dzieją i jest magia.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Brachy sądzicie o zasadzie 3 dni? Jest to nadal aktualne czy loszki już się skapowały, że każdy PUA odzywa się po 3 dniach? 

Ja uważam, że to głupota ( zwłaszcza dla samodzielnie myślących stulejek ) ale nie wiem czy działa w praktyce bo od ponad roku się nie umawiam ze świnkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mocny Wilk PUA srua. Nieważne kiedy zadzwonisz i się umówisz z kobietą na randkę, tylko jak to zrobisz. Powtarzam, jak jesteś ogarnięty i nie stawiasz samicy w centrum swojego świata, to dzień nie ma wtedy znaczenia. Załóżmy, że zdobywasz numer w poniedziałek. Jakieś tam dziwne PUA Ci powiedziało, że masz czekać trzy dni, ale dziwnym trafem akurat w czwartek masz trochę czasu i byś mógł się z loszkanną umówić. Rozumiem, że tego nie robisz, bo PUA? A jak zmarnujesz okazje to wtedy będziesz miał pretensje do PUA czy do samego siebie? Poruszałem powyżej kwestie tego, że niektórzy chcą mieć wszystko zaplanowane od A do Z. Zwróciłeś na to uwagę, czy po prostu ominąłeś? Zacznij myśleć samodzielnie Brohan, a nie ślepo łykać co Ci PUA mówi.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc popełniłeś nadinterpretację :)

Chciałem się tylko dowiedzieć czy tzw. zasada 3 dni jest nadal używana czy została już zdemaskowana i raczej wzbudza politowanie u loszek? Kilka lat temu to było jedna z podstawowych "zasad".

Resztę o której nie omieszkałeś napisać wiem, to jakby podstawy podstaw obecności w tym miejscu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada 3 dni, 3 sekundy, jak słyszę coś takiego to leże ze śmiechu :)

Kolejny numer Pua-srua, żeby nastukać na kasę nieświadomych młodych chłopaków, zapytaj takiego ''uwodziciela'' co umie poza tym? pewnie nawet koła nie potrafi zmienić...

 

To co napisał @HORACIOU5 można porównać do sytuacji sprzed wielu lat, była sobie ładna niewiasta, zabiegało o nią trzech gości, robili podchody, teraz zadzwonię, odpisze jej za godzinę i tak dalej, w pewnym momencie pojawił się czwarty i ją sobie po prostu zabrał :)

Obrazowo to wyglądało tak jakby wziął sobie ja na plecy i poszedł...

 

Ogólnie ogromne parcie na związek u facetów to nie tędy droga, nie ma prawa nic się udać, nie zaplanujesz całej randki, nawet jeśli, to pozbawiasz spotkania tego smaczku, spontaniczności...

 

W dodatku cały myk polega na tym że jak spotkasz osobą która nadaję na podobnych falach, właściwie nic szczególnego robić nie musisz, samo się pięknie kręci :)

Tu poraz kolejny zgadzam się z Horacym, czasami możesz poznać kogoś nawet w stajni :)

 

Jak laska się interesują Toba to na co czekasz? boisz się odrzucenia? dlaczego? przecież widzisz że się jej podobasz, to czemu ma Cie odrzucić? :)

Nie ma reguły, czasami całowałem się już na pierwszej randce, czasami na trzeciej, zależy jak się temat kleił :)

 

Nie czytajcie PUA bzdur, metoda prób i błędów jest najlepsza, stosuję coś takiego od jakiś pięciu, sześciu lat, dzięki czemu przerobiłem już kilkadziesiąt kobitek, spokojnie nie gratulujcie mi :)

 

Kiedyś zaproponowałem lasce spotkanie, nie zgodziła się, olała mnie, dlaczego? istnieje kilka przyczyn, jedna główna która pozbawia Cię szans na starcie, nadajesz ogromną ważność temu co zaraz zrobisz, im większa ważność, tym większy stres, im większy stres tym większe prawdopodobieństwo popełnienia dziecinnych błędów, dzięki któremu wyjdziesz na pizdę, nie na uwodziciela rodem z internetów :)

 

Dlaczego nadajesz ważność? bo podświadomie uważasz kobietę za kogoś lepszego :)tu się kłania Twoje poczucie wartości...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mocny Wilk gdybyś wiedział, to byś nie zadawał takiego pytania. Powtórzę po raz kolejny, nie ma znaczenia ile dni po zdobyciu numeru zadzwonisz. Znaczenie ma to, czy w mózgownicy masz kisiel czy nie. Jeżeli nie jesteś ogarnięty, to nawet gdybyś się trzymał tej "zasady 3 dni" to i tak nic Ci to nie da. Przecież to całkiem proste i logiczne. Co Ci dadzą te mistyczne PUA-sowe trzy dni? Nic. Nie zmienią Twojego podejścia do kwestii kobiet. Co Ci da praca nad sobą i przepracowanie pewnych kwestii? Cholernie dużo. Wtedy dzwonisz, umawiasz się, wychodzisz, ogarniasz samicę i gitara. Jeżeli mężczyzna ma burdel w sobie, to mu żadne PUA "schematy i zasady" nie pomogą, bo kobieta go rozpracuje w mgnieniu oka.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy moja zbroja pięknie lśniła, poczytałem troszkę mądrości od PUA inteligentów, ale nawet wtedy wiedziałem, że jest to po prostu ściema. Wali kiczem na kilometr, to puste frazesy, które mają za zadanie jedynie nabić kabzę osób głoszących te "mądrości".

 

@HORACIOU5 w bardzo prosty sposób przedstawił rozwiązanie problemu, który dręczy tak wielu facetów, zaryzykuję stwierdzenie, że prościej się już nie da.

 

Jak facet czegoś chce, to po prostu to bierze. Nie czeka na odpowiedni dzień, godzinę, czy pogodę, bo jak to już zostało wyjaśnione, przyjdzie taki delikwent, który będzie miał w dupie te wszystkie "porady", i zwinie loszkę sprzed nosa.

 

Fajny tekst !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991

Profesjonalni PUA potrafią podrywać ale nie potrafią utrzymać związku. Przykładem może tu być niejaki Rafał Ż. który ma potomstwo jest jednym z najskuteczniejszych PUA w Polsce a jednak jest obecnie sam. Dla kontrprzykładu Neil Strauss, który wysoko zaszedł ale to Ameryka, inne realia, wyrobił sobie pozycje społeczną oraz hajs. PUA nie jest dla każdego. Wymaga niezmierzonej ilości upadlania się przed laskami. Ci są są twardzi nauczą się różnych sztuczek i obcowania z kobietami reszta wzmocni swoje kompleksy i negatywną samoocenę. 

 

"Jak facet czegoś chce, to po prostu to bierze"... Jak nie ma odpowiednich atutów dla laski to może sobie brać a i tak nie dostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ksanti napisał:

"Jak facet czegoś chce, to po prostu to bierze"... Jak nie ma odpowiednich atutów dla laski to może sobie brać a i tak nie dostanie :)

Dlatego też wiele razy powtarzane jest na forum, żeby najpierw ogarnąć kisiel w mózgownicy i pracować nad sobą. Niektórzy zbywają to marudzeniem, że to długo trwa, a inni szukają drogi na skróty, bo nie chcą się wysilić. Poza tym kiedyś już pisałem, że możesz mieć atuty takie jak pieniądze czy status, ale jeżeli masz burdello bum bum w głowie, to kobieta Cię pozamiata i nawet nie zorientujesz się kiedy. Dlatego też ważne jest ogarnięcie głów znajdujących się na karku oraz, jak pokazuje nam niezbyt przyjemny przykład Borisa Beckera, główek znajdujących się w gaciach, żeby przy posiadaniu zasobów nie wpakować się w jakąś niefajną sytuację.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.