Skocz do zawartości

Grube, zaniedbane kobiety też mogą mieć partnera z wyższej półki?


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to rezultat niskiej samooceny i strach przed zerwaniem, kłutniami i wyzwiskami podczas rozstania. To sprawia, że niektórzy mężczyźni tkwią w takim bagnie przez lata, szukają czegoś na boku cały czas i przy flaszce wychodzi prawda. Pizdy boją się rozstać, wpieprzają się na głęboką wodę od razu na wstępie zamiast się zastanowić i poznać laskę - wspólne mieszkanie, auto na pół, jakiś kredyt. I potem chujnia, bo trzeba 1500 spraw załatwić, żeby się rozstać. Debile, wcale mi ich nie żal.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, gotz napisał:

On zwyczajny, normalny, ale ona... pod hasłem jestem piękna, jaka jestem.

 

4550-11-d31b0934029257308e7665013e9505e1

są gusta i guściki - ja muszę mieć w kobiecie za co złapać i w co klepnąć, ale to powyżej to już przesada (i to gruba :))

 

druga sprawa, że rzeczywiście loszki po małżeństwie jak pisał Brat Jan mają tendencję do tycia - moja z początkowych 55 kg doszła do 70

Edytowane przez Porucznik Optymista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu kryptogeje ukrywający swoją orientacje i żeby być społecznie akceptowani wchodzą w tego typu związki, wydaję mi się że u Kamela to jest ten problem.

 

Kolejnym wyjaśnieniem mogą być pieniądze, jak mój były szef który ożenił się z puszystą właścicielką dobrze prosperującego biznesu i automatycznie stał się prezesem, do tego kupił sobie nowe audi itd. A gość typ przystojniaka, na pewno mógłby mierzyć wyżej. 

 

Poza tym te grube są dość łatwe na seks, jak ktoś ciągle dostaję kopa od zimnych, sfochowanych księżniczek to taka ugodowa grubaska która Ci jeszcze ugotuje, posprząta i da dupki bez gierek shit testów, jest jak miód na serce i łatwo można wpaść w pułapkę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po osiedlu chodzi oto taki slogan wsród chłopaków: i słona trzeba czasem wyjebac. Czyt kobietę puszystą. Miałem kolegę Kazika który robił zawsze jak największe. Po paru latach nikt sobie nie robił żadnych podśmiechujek z jego "przypadłości" wiadomym było ze jak Kazik przychodzi z nowa koleżanka na imprezę to  będzie to słonica. Pamietam jeszcze ze pompował je z 2-3 razy dziennie. Cały czas je walił, jebany....

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2017 o 17:14, Samiec Alfa napisał:

 wysoko w rankingu SMV

Widzę kilka potencjalnych przyczyn dlaczego bardzo atrakcyjni mężczyźni są z kobietami znacząco poniżej ich SMV:

 

1) Mężczyźni wbrew stereotypom bywają największymi możliwymi romantykami i idealistami, którzy potrafią kochać kobietę za samą obecność i charakter ( a przynajmniej za to jakim sami go postrzegają); mniej zaś za stronę fizyczną ( choć to oczywiście nie żelazna reguła).

2) Facet zawsze instynktownie randkuje obniżając swoje oczekiwania względem partnerki, podczas gdy kobieta robi odwrotnie.

3) Mężczyźni starają się raczej unikać związków na stałe z bardzo pięknymi kobietami, obawiając się ciągłej konkurencji ze strony innych mężczyzn.

4) Część z kobiet przybiera znacząco na wadze dopiero po ślubie, gdy zadzierzgnięte są nie dość że więzi emocjonalne, to jeszcze prawne.

 

Zresztą to nieistotne dopóki obydwie strony są zadowolone ze związku.

Edytowane przez Mr.Meursault
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Są różni dewianci, mnie by na widok słonicy nie stanął, nie ma szans ,flak bylby. A jak pani jest atrakcyjna to mam w gaciach EXCALIBUR jak tylko zobacze kawałek tyłka. Dla mnie dewianci ,ktorzy to lubią. Mają prawo ,a ci co dla kasy to dla mnie kozaki że um staje wogole przy tym body facie na poziomie 50%+

tfuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PewnySiebie napisał:

To ta sama osoba?

0006G27YJX5TSH1O-C122-F4.jpg

 

Tak! Schudła!

 

z17955611Q,Przemiana-Dominiki-Gwit.jpg

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan To chyba ten sam koleś, co miała wcześniej. Mi by po prostu było wstyd wyjść z takim słoniem gdziekolwiek wiedząc jak fajnie schudła wcześniej i dobra dupa z niej była. Chyba jakąś książkę nawet napisała o odchudzaniu, ale nie jestem pewien. Tak się kończy odchudzanie na chama z głodówkami i diety 1000kcal, bananowe, szpinakowe, itp gówna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 24.09.2017 at 5:37 PM, Adolf said:

  Dla podwyższenia sobie samooceny i dla satysfakcji że TAKA kobieta jest z Tobą, posunął byś się do tego aby pokazać się z TAKĄ na mieście?

Podstawowe pytanie: dlaczego "wożenie się" na mieście ma być wyznacznikiem CZEGOKOLWIEK? Nie każdy jest jebanym pozerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/24/2017 at 9:06 PM, JoeBlue said:

Moze nie do konca przecietna. Potrafila go wyłowic i zlapac wiec swoj rozum miala. Pobila konkurentki.

Tu się z tobą zgodzę. Co więcej, to jest najprawdopodobniej powód, który wyjaśnia 80% takich połączeń. Nie mam tu na myśli skrajnych przypadków kiedy ona waży 100+kg tylko kiedy jest pulchna a on widać że szczupły i w żadnym razie nie wygląda na niedorajdę. Takie skrajne (przypadki) pewnie mają "skrajne" przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomko napisał:

Tak się kończy odchudzanie na chama z głodówkami i diety 1000kcal, bananowe, szpinakowe, itp gówna

Dokładnie. Przycięła kalorie i efekt był szybko, ale co nagle to po diable. Metabolizm spowolniła i zaburzyła produkcje hormonów.

MTIwODMwJD1mOGByeUM1YXtOYCBjAD09JBBhNCFY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.