Skocz do zawartości

Przykład z YT jak postępować z kobietą


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest fajnie pokazane co i jak trzeba robić, wstajecie wcześnie rano żeby ogarnąć siostrę laski do szkoły, potem na paluszkach chodzicie co by królewny nie obudzić, potem jak idziecie pracować królewna idzie oglądać TV i żreć ciastka i nutelle, potem trening, królewna chyba dalej ogląda tv, potem szama i praca, na koniec odpalacie romantyczny film przed spaniem. 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wyglądać jak koń a być białym rycerzem, męskość to stan umysłu :)

Pod koniec filmu jego loszka podczas jedzenia lodów mówi coś takiego "bo chcę wyjeść przed nim..." (chyba chodziło o jakieś orzechy czy coś nie wiem, nie istotne), sam miałem takie akcje i zawsze mnie irytowało gdy moja była samica się tak do mnie zwracała w towarzystwie tak jak by olewając mnie przez takie zwroty jak właśnie nim, jego, on itp. Zamiast powiedzieć grzecznie np "wiesz ze je uwielbiam chciałam ich trochę więcej zjeść" to go zlewa i jeszcze pokazuje jak by jej się wszystko należało, księżniczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ giba się na tych drążkach, niesamowita dynamika, a mnie wszystko napierdala i tego push up nie zrobię ani razu :< A co do jego dziewczyny, to ja bym się akurat tego co powiedziała nie czepiał, ważniejsze są inne sprawy a nie forma mówienia - ja tu nie widziałem żeby go obrażała, może się po prostu wstydzi, a wtedy ludzie zachowują się inaczej. Kamera to spora presja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:

Jakie konkretnie kwestie?

Mam na myśli to, że @MoszeKortuxy doczepił się białorycerstwa i ja się wychyliłem, że też bym nie ogarnął jak się trzeba zachować żeby po samczemu wyszło. Tylko na moje nieudolnictwo w tej sprawie skłąda się kilka czynników

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maszracius_Iustus Aha. No ten filmik to jak wróżenie z fusów. Laska się pojawiłą na 20sekund w całym video a już wnioski wyciągnięte. Ciężko stwierdzić jaka jest na codzień.

Raczej bym tu się nie doszukiwał białorycerstwa, bo niewiadomo jak wyglądają inne dni i cały związek. Nawet nie da się tu nic doradzić jak się zachować po samczemu :) Na pewno nie opuszczać deski w kiblu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Mam na myśli to, że @MoszeKortuxy doczepił się białorycerstwa i ja się wychyliłem, że też bym nie ogarnął jak się trzeba zachować żeby po samczemu wyszło. Tylko na moje nieudolnictwo w tej sprawie skłąda się kilka czynników

 

 

Nie napinaj się też za bardzo lekkie frycowe, każdy musi zaliczyć. Jakiś foch, niezrozumiałe ciche dni, złamane serce w tej szczeniackiej miłości jednej na milion - nic tak nie hartuje samczej natury jak łzy wylane potem w poduszkę. Ważne, żeby porażki nie zatrzymywały cię na długo, i nie pozwalać sobie na rezygnowanie ze swoich wartości. Najważniejsze uważać na długotrwałe skutki decyzji (śluby, dzieci itp. - ale to chyba oczywiste na tym forum) i nie dawać się wykorzystywać (bo problemem często jest to, że ludzie widzą że są wykorzystywani, ale presja społeczna powstrzymuje ich przed zrobieniem czegoś z tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

To mam opanowane od kiedy pamiętam lałem na deske i dalej to robie dla przekory i utwierdzenia swojej hegemonii w domu

Ty tak poważnie mówisz? Bo nie wyczuwam sarkazmu. Twoja "hegemonia" to lanie na deskę, na którą później Ty albo inni domownicy siadasz? Ło matko bosko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Veni napisał:

Ty tak poważnie mówisz? Bo nie wyczuwam sarkazmu. Twoja "hegemonia" to lanie na deskę, na którą później Ty albo inni domownicy siadasz? Ło matko bosko...

Taką miało mieć to wymowę, oczywiście że nie leję na deskę tylko po całej toalecie ze ścianami włącznie masz mnie za niechluja co szcza na najbardziej oczywiste miejsce.

@MoszeKortuxy, @Tomko, @Piter_1982

Co do was ja zadałem takie zaczepne pytanie miałem jedną dziewczynę w życiu a żeśmy się dobrali 2 ciepłe kluchy nie mam pojęcia ani obycia z babami i nie wiem jak się zachowywać to wykorzystuje was do nauki B) a i tak nikt mi gotowych instrukcji nie da a czasem przykro mi, że są okazje a ja jestem za pizdowaty, żeby skorzystać z życia.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.