Skocz do zawartości

Równe wynagrodzenie to za mało


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Ten film prezentuje jawną przemoc kobiet wobec mężczyzn i nikt, a zwłaszcza youtube nic z tym nie robi.

 

Proponuję zrobić reklamę w której to facet skacze po aucie biednej kobiety i rzuca jej w twarz kubkiem z gorącą kawą. Wyobrażacie sobie ten jad w komentarzach? Długo taki filmiki by się nie utrzymał na YT.

Tylko, że mi osobiście taki obrazek jakoś nie pasuje do normalnych mężczyzn (nie licząc skrajnych pojebów). Natomiast emocjonalna furiatka mnie nie dziwi. Same z siebie robią niezrównoważone psychicznie stworzenia i jeszcze są z tego dumne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film wyszedł "za szybko" aby być propagacją ideii feminizmu. Może za 10-20 lat, ale teraz to albo działanie przeciwko feminizmowi świata, albo zwyczajna głupota i strzał w stopę. Feministki są głupie i chciwe, ale działają metodycznie.Lobby feministyczne nie wypuściło by czegoś takiego, bez zrobienia odpowiedniego backgroundu mentalnego odbiorców, a na to za wcześnie, więc efekt jest odwrotny do zamierzonego. Pokazane zostało "za szybko" i jawnie, że feminizm to absurd i nic dobrego, teraz nawet spierdoks biały rycerz dzięki tej reklamie, może zobaczyć czym jest feminazizm "równa płaca to za mało".

 

Chociaż za tekst o tym, że kobieta potrzebuje więcej pieniędzy(przy czym film postuluje, że te pieniądze jej się "należą" bo ma większe wydatki), bo musi kupić kosmetyki buty i bielizna jest droższa, mam ochotę przypierdolić po ryju tak, żeby poszedł w pizdu nos i jak najwięcej zębów,komuś, kto na prawdę tak uważa, bez różnicy na jego płeć, to wydaje mi się, że ten film bardziej pomaga otwierać oczy, na to jakim złem jest feminizm postępujący metodą małych kroczków, niż szkodzi pokazując "patrzcie tak trzeba", bo na taką propagandę nie jest gotowy nawet największy pizdeusz w naszych czasach. To tak jakby Hitler zamiast urabiać grunt pod swoje poczynania i budować poparcie dla siebie i swoich ideii nagle powiedział "chodźcie bracia szfaby, idziemy się napierdalać z resztą świata i ludzi w piecach palić". 

 

Przekaz jest za bardzo "z grubej rury" jak na mój gust jest anty feminazistyczny, aczkolwiek dobrze, jak odpowiednie instytucje pociągną wątek i najadą na to feministyczne ścierwo, bo feminizm w obecnej postaci to rak społeczeństw, będą się kurwy wstydziły jak dożyją, że były feministkami( tak samo jak komuniści się swojej przeszłości wypierali i obrażali jak kto wypomniał) jak araby zaczną w pizdu mordować i gwałcić masowo w szwecji i francji, bo to między innymi przez rak jakim jest feminizm obecny i roszczeniowe feministyczne krowy, które zamiast dorabiać się w życiu swoją pracą, starają się żyć z tego, że urodziły się kobietami. Ta reklama idealnie to obrazuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pozytywny napisał:

Wyobrażacie sobie ten jad w komentarzach?

Uszami wyobraźni słyszę ten przeraźliwy kwik.

8 godzin temu, WąsatySamiec napisał:

Chociaż za tekst o tym, że kobieta potrzebuje więcej pieniędzy(przy czym film postuluje, że te pieniądze jej się "należą" bo ma większe wydatki), bo musi kupić kosmetyki buty i bielizna jest droższa, mam ochotę przypierdolić po ryju tak, żeby poszedł w pizdu nos i jak najwięcej zębów

Mnie to akurat bawi. Takie tupanie nóżką. Gorzej, kiedy ktoś u władzy zaczyna traktować takie rzeczy poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko nie wiem jaki jest zamysł autora(ki) ale mam wrażenie, że on(a?) raczej szydzi i nabija się właśnie z feminizmu, zręcznie i "pod płaszczykiem" przerysowując, doprowadzając do absurdu i śmieszności postulaty femi i kreowaną przez nie wyśnioną rzeczywistość. Ludzie to biorą serio sądząc po komentach (więc pewnie autor ma niezłą bekę), bo jawnie prowokacyjny i nieco surrealistyczny ton jego wpisów, świadczy raczej nie o wyznawanej ideologii a o ostrej i prowokacyjnej zabawie z neo-trendem.

17504546_248611508935098_237533225185062

albo inne jawne szyderstwo z wnoszenia pralki na 4 piętro i zestawienie absurdalne tych 2 czynności:

20228512_301418186987763_457421355371231

 

do tego kwiatek:

Cytuj

Lubię, gdy żona zabrania mi różnych rzeczy - widzę wtedy, jak bardzo się o mnie troszczy!

Czyż nie? Przecież to jawna beka.

 

Ale jeśli już mamy się ścigać na zjebanie: http://www.inkedmag.com/g/vagina-flavored-beer-made-from-models-vaginal-yeast/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wotankeld napisał:

Uszami wyobraźni słyszę ten przeraźliwy kwik.

Mnie to akurat bawi. Takie tupanie nóżką. Gorzej, kiedy ktoś u władzy zaczyna traktować takie rzeczy poważnie.

Ci u władzy raczej sprytnie wykorzystują takie grupy - w myśl zasady "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.