Skocz do zawartości

Hipokryzja kobiet na przykładzie Warsaw Shore


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno słyszeliście o "Big Brotherze" naszych czasów.

 

Mowa o "Warsaw Shore", przyznaję, że program nie jest wybitnie inteligentny, ale osobiście lubię go oglądać dla relaksu i obserwowania schematów zachowań damsko-męskich.

 

Przechodząc do tematu, w 4 odcinku najnowszego sezonu jedna z uczestniczek Jola poprosiła Andzię, żeby nie zbliżała się do jej byłego chłopaka - Piotrka.

 

Andzia obiecała, że nic takiego się nie wydarzy i zapewniała ją, że Piotrek w ogóle jej nie pociąga i jest ostatnim facetem, z którym mogłaby coś robić.

 

Nie będzie zaskoczeniem jak wspomnę że, tego samego wieczoru Andzia całowała się z nikim innym tylko z Piotrkiem i to pomimo tego że na klubowej imprezie było mnóstwo innych facetów. Do seksu nie doszło prawdopodobnie tylko dlatego, że jego ex - Jola, rozpętała awanturę jak tylko ich razem zobaczyła. Na następny dzień ma miejsce klasyczne wyparcie winy i faktu, że Andzia złożyła obietnicę przy koleżankach i przed kamerami.

 

Cytując Marka, kobietę, która dotrzymuje słowa, albo umie przyznać się do winy to jednak tylko w Himalajach można było spotkać kilka tysięcy lat temu :P

 

Ciekawe też jest, że jego ex uprawia miłość z innym uczestnikiem programu, a sama zakazuje koleżankom zbliżać się do Piotrka i przeszkadza mu w podrywie.

 

Sam kiedyś miałem podobną sytuację na wyjeździe szkolnym dawno temu. Jedna z dziewczyn zainteresowała się mną tylko dlatego, że jej przyjaciółka (której się podobałem i której nie było na tym wyjeździe) prosiła ją, żeby nic ze mną nie robiła, bo przecież jest kilkudziesięciu innych facetów. Czy posłuchała przyjaciółki, możecie się domyśleć - dodam tylko, że nie ja byłem inicjatorem tego wszystkiego ;) 

 

Poniżej link do odcinka:

https://player.pl/programy-online/warsaw-shore-ekipa-z-warszawy-odcinki,4365/odcinek-4,summer-camp,S08E04,79978.html

Edytowane przez Master
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master Pies ogrodnika - schemat zachowania kobiecego, który jest na 2 stronie podręcznika obsługi baby :D

Sam miałem takie zachowanie. Panowie, nie zdajecie sobie sprawy (co poniektórzy) jak kobieta się może zmienić o 180 stopni jak się pojawia syndrom psa ogrodnika. Takich wyzwisk to od żadnej baby nie słyszałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądaj tego, bo to wszystko jest robione pod publikę oraz wyreżyserowane. Oni wiedzą, że jedynie w taki sposób za pomocą skandali mogą zwrócić na siebie uwagę. Im dłużej zostaną lub im dłużej utrzyma się to samo show, to dostaną za to pieniądze. Nie ma co się nimi sugerować, bo to są odrębne przypadki, niby powielające pewne schematy z życia, ale to show jest złym źródłem czerpania wiedzy, której tam zresztą nie ma.

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.