Skocz do zawartości

Podwyższony ALAT


radeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknąłby ktoś na wyniki i się wypowiedział? 

Dzień wcześniej byłem na jodze, dość intensywna bo mocno się spociłem (19:00 koniec zajęć), ostatni posiłek ok 22:00. Niedziele ostry trening interwałowy na wstrzymanym oddechu (1,5h), sobota cały dzień w lesie i ostra tyrka (wycinka i noszenie drewna). Wiek 30 lat. 

W sumie czytam, że odnośnie ALATu najlepiej zrobić 5 dni przerwy od treningu. 

 

 

fE-E_eRcQxqbeGDdWwZNRg.png

 

qrUCQ51gSIiOoaKP2pBa0Q.png

 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ostropest plamisty, od wielu lat (tak z conajmniej 10) piję codziennie (pon-piątek) rano, dwie trzy łyżeczki..
Poczytaj o ostropeście, on działa bardzo dobrze na wątrobę.
Z niego robi się większość leków na wątrobę.

Po co skoro za 10pln możesz mieć 1kg świetnego zioła które działa, popij sobie ostropest tak z miesiąc i zrób badania.
Ja sporo pije alco, i moja wątroba jest w granicach normy.

Kiedyś miałem 200 i 150 alatu i aspatu (2gi stopień stłuszczenia wątroby) teraz mam średnie wyniki.
Dieta białkowa (bo siłownia 3-4 razy w tygodniu) wątroba nie lubi białko oraz niestety alco (lubię piwko i miód pitny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się nie przejmować tym ALATem więc na razie odpuszczę sobie suplementy pod wątrobę. Szczególnie, że dobrze się odżywiam i prowadzę.

 

Na teście wysiłkowym wyszło to co odczuwałem w trakcie treningów, jakby chwilowe zatrzymanie serce, po prostu w trakcie odpoczynku 1-2 min po wysiłku, serce jakby za szybko wykonuje uderzenie i potem jest ciut dłuższa przerwa. Mam się nie przejmować.

 

pawUajcGTmiF2pES9juUGg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.