Skocz do zawartości

Trymer do zarostu


Pussy Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia .

 

  Zapuszczam swoją szczycinę ?? i trapi mnie to jaki trymer do zarostu zakupić (tu proszę was o opinię ?) no i ciekawi mnie temat farby do zarostu ( nie uważacie że to trochę pizdowate ? )

 

Z góry dzięki za odpowiedź ?? oraz życzę zimnego browarka na wieczór  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminie Geralcie, oczywiście, że masz masę białych włosów. Proponuję poszukać dobrego balwierza.

 

A tak ogółem, nie podam konkretnego modelu ale powiem, że nie przepłacałbym za bardzo :) Kiedyś kupiłem jakiś za około 100zł... Posłużył mi parę lat. Poza tym, jak wspomnieli koledzy, poszukaj na forum - było.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam to cudo z Aliexpress: https://pl.aliexpress.com/item/KM-600-kemei-6-in-1-hair-trimmer-titanium-hair-clipper-electric-shaver-beard-trimmer-men/32736150113.html?spm=a2g01.8286187.3.1.70625267D5GVa9&scm=1007.14594.89620.0&pvid=655f0458-f1b8-44d7-8ce9-c392b40ee532 

Długo trzyma na baterii i za tą cenę dla mnie mistrzostwo (mam porównanie do maszynki do strzyżenia za 250 zł kupionej w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, mam trochę inne pytanie czy można od chińczyków zamawiać bez stresu, że nie wysyłają towaru chce kupić coś droższego, ale myślałem że możne bieliznę męską na próbę http://alitopbrand.pl/kategorie/zakupy-na-aliexpress-odziez-meska/zakupy-aliexpress-bielizna/ to nie duży koszt, a nie wiecie czy jakość tych produktów jest ok. czy tak jak tam wszędzie się rozpisują, że badziew to owy.

Edytowane przez Wildlukas
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Dnia 29.09.2017 o 17:44, Pussy Hunter napisał:

i trapi mnie to jaki trymer do zarostu zakupić

Flagowiec ale polecam!

Phillips One Blade z nakładką.

Z trzech trymerów które miałem najbardziej ostry, praktyczny, wygodny, elastyczny i bateria trzyma mi 3 tyg.  Ładuje się godzinę.

Można spokojnie myć ostrze w wodzie. 

Podkaszam sierść co 3-4 dni. 

Nie ma co prawda w zestawie nakładki do włosów w nosie ale to detal :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.