Skocz do zawartości

Uchodźcy.


deleteduser78

Rekomendowane odpowiedzi

 Czy mój komentarz okazał się aż tak niewygodny?
Na głównej stronie Facebook wstawiony został post przez- Orzeł biały symbol potęgi i chwały - na temat uchodźców, że Unia odstąpiła od przymusowego ich przyjmowania itd., pod tym zostały napisane dwa komentarze i miedzy innymi ja zamieściłam swój 3 typu ( ``  wprowadzono plan B - żołnierzy pod nazwą uchodźcy, bo plan A się nie powiódł....., w białych rękawiczkach `` ) wiecie, że w sekundzie został skasowany cały post i kilka innych odnośnie uchodźców przez nich wstawionych. Zaskoczyła mnie taka reakcja. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NWO, Spinelli, Ventotene, korporacje w służbie światowego establishmentu i inne prawdzie tak bardzo :D Już mnie to bawi, bo nie wiele da się robić. Tłumacząc to wyborcom lewicy bądź centrum, wychodzisz na debila wierzącego w Iluminati i tych jaszkuroludzi z podziemi i innych teorii spiskowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o prowadzenie polityki niesprzecznej z ideologią danego medium. Masz wolny głos tylko teoretycznie, bo do szerszego ogółu ma trafić przekaz na zasadzie, że większość ma rację więc komentarze mocno zaburzające, dające do myślenia są usuwane.

 

Jest jeszcze opcja ze umieściłaś opinie pod innym komentarzem łamiącym zasady wtedy chyba zbiorczo usuwa się wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB to korporacja politruków. Palcem tego gówna nie tykam. Z trudem jestem sobie w stanie wytłumaczyć fakt takiej jego popularności i zainteresowanie ze strony jego ofiar, pardon - użytkowników. Są trochę jak owce dokarmiające wilczą watahę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2017 o 22:06, Tomko napisał:

My z kumplem kiedyś zrobiliśmy sobie zdjęcie na piwku. W tle był meczet w Londynie. Zdjęcie zostało usunięte, bo naruszało regulamin. Norma.

Na Zachodzie zauważyłam, że duża liczba kościołów została przerobiona na np. restaurację, biblioteki itd. często obok takich budynków ustawiają sex shopy czy domy publiczne. Razi mnie to. Tak samo jak widzę ludzi, którzy w miejscu kultu robią sobie sweet fotki czy spotkania towarzyskie. 

 

Muzułmanie na coś takiego nie pozwolą, są dumni ze swojej religii i kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie kłamstwa i manipulacja. 

Sam Franciszek przyznaje sie, że chodził do psychoanalityka. Wszędzie fałsz i lewactwo. Demokracja systemu europejskiego jest dyktatura Niemiec. To jest permanentny zamach stanu na system europejski. Podoba mi się to, że Polska jest katolicka, a nie liberalna w rękach sekt kontrolujących społeczeństwo poprzez finanse i media. Bardzo fajna postawa Viktora Orbana tak swoją drogą.

@Selqet w Polsce też masz kościół przerobiony na kawiarnie. 

 

Niemcy zobowiązują się przyjąć rocznie 200tys uchodzcow- netto! 

Co to ma na celu? Zniszczenie chrzescijanstwa i naszych tradycji. Pani Merkel lewoskrętna dobrze sobie to zorganizowała. Soros ładnie to opłaca. Niemcy raz na 50lat powinny być zbombardowane. To jest chore Państwo, wywołali pierwsza i druga wojnę światową, trzecia też wywolaja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Selqet napisał:

Do Pana Sorosa Węgry niechętnie się przyznają, że jest ich rodakiem. Pochodzenia ma również Żydowskie. Przypadek? Nie sądzę.

Sorosa nienawidzą nawet w Izraelu ;):

http://telewizjarepublika.pl/izrael-popiera-wegry-w-kampanii-przeciw-sorosowi-podkopuje-demokratycznie-wybrane-rzady-izraela,51216.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.