Skocz do zawartości

Gdy Twoja ex zakłada dziecku pluskwę podsłuchową


RaspberryPi3

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia , 

Krótko nakreślę sytuację . Mam 8 letnią córeczkę ,którą bardzo kocham i mam z nią świetny kontakt . Na stałe mieszkam i pracuję poza granicami kraju ale regularnie przylatuję na spotkania . Córka mieszka z moją ex ,jej obecnym gachem oraz przyrodnią młodszą siostrą - ex zaszła z nim w ciążę i przekonała do ślubu . My na szczęście nigdy nie byliśmy małżeństwem. Moja "była" przez lata mściła się na mnie kosztem dziecka oczywiście . Walczyłem o kontakty 5 lat i dzięki mojej determinacji nie udało jej się zniszczyć mojej relacji z córką .Śmiem twierdzić , że mam lepszy kontakt z córką niż moja była - podejrzewam , że to między innymi jest jej solą oku. Ale do rzeczy ..Na ostatnie spotkanie córka przyjechała ze smartwatchem na ręku . Od razu wzbudziło to moje podejrzenia - oczywiście się nie myliłem . Zegarek był miał GPS , moża z niego dzwonić no i również (jak póżniej zauważyłem)ma też funkcję podsłuchu. Wkurwiłem się mocno bo to oczywiście było zrobione celowo , żeby podsłuchiwać o czym rozmawiam z dzieckiem . Córkę zabieram do domu rodzinnego więc również podłuchiwani mogli być np dziadkowie , mój brat .Ostatecznie zegarek skonfiskowałem i córka wróciła do matki bez niego .Teraz spokojnie  zastanawiam się co mogę zrobić ? Na jakich przepisach mogłbym się oprzeć i czy mogę jakoś prawnie zadziałać przeciw mojej byłej? 

Edytowane przez RaspberryPi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie . Jest od dawna rozładowany .Oficjalna wersja dla ex póki co jest taka , że córka zapomniała go ode mnie zabrać . Bo tak faktycznie było .Po prostu przed wyjazdem nie przypomniałem córce , że został w domu. Chcę , żeby ewentualnie posłużył jako dowód -o ile to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za odpowiedzi. Jednak odpuszczanie nie za bardzo leży w mojej naturze a już na pewno nie takich rzeczy. Nie mówię tu już o jakiś czynnościach prawnych ,choć w pismach sądowych dotyczących np kontaktów na pewno o tym wspomnę. Poza tym jakoś to z nią będę musiał załatwić i coś zrobić , jakoś zareagować. Uważam , że wykorzystywanie nieświadomego dziecka do podsłuchiwania mnie i mojej rodziny to czyste skurwysyństwo. Nie macie pojęcia (a raczej na 100% wiecie ) do czego kobieta jest zdolna by zdobyć jakiekolwiek informacje na temat waszego życia , rodziny by potem wykorzystać to w sądzie .Albo po prostu wiedzieć o was pewne rzeczy  .Gdyby tylko mogły zajrzały by Ci w głębię Twojej odbytnicy z latarką - własnoręcznie zrobiły by Ci kolanoskopię ;-).  Uważają , że są bardzo przebiegłe a ja lubię obnażać takie krętactwa , kłamstwa i zagrywki . Baby potrafią latami mścić się na facecie za swoją wyimaginowaną krzywdę .Choć tak na prawdę to one spierdoliły cały związek.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RaspberryPi3 napisał:

Jednak odpuszczanie nie za bardzo leży w mojej naturze a już na pewno nie takich rzeczy

   Wyglądasz mi na mściwego człowieka, nie odpuścisz dopóki ex nie będzie na kolanach. Nie idź w tym kierunku.

Widzę że pomimo rozstania, nie odpuszczasz, żyjesz tym, to Cię będzie niszczyć.

 

   Jeszcze raz zapytam: Jakie masz dowody że ex posłużyła się córką i tym gadżetem, aby Was podsłuchiwać? To tylko gadżet wspomagający smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 30/09/2017 at 2:22 AM, Adolf said:

To że zegarek ma funkcje podsłuchu nie oznacza że celowo był do tego wykorzystany. Cienko widzę jakikolwiek pozew.

 

Następnym razem zwróć córce gadżet jak będzie wracała do ex i odbieraj jak do Ciebie 

Miałem bardzo podobną sytuację . Syn dostał od mamy telefon + zegarek . 

Mam też kolegę ktòry jest BARDZO wysoko postawioną osobą w firmie telekomunikacyjnej . ?

Szybko sprawdził telefonik pod kątem spy soft . 

No i zgadnijcie ....... jaki był wynik ?

Telefon miał zainstalowany komercyjny program szpiegujący . 

 

Szanse na pozew mam żadne , robie tak jak @Adolf mòwi , na czas pobytu u mnie telefonik i zegarek jest chowany .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pochopna ta ocena Adolf ale i ja się źle wyraziłem . Powinienem raczej napisać , że po kilkuletnich bataliach o dziecko wyrobiłem w sobie pewne mechanizmy .Musiałem się nauczyć pewnej nieustępliwości .Ale z natury daleko mi do bycia mściwym - wręcz przeciwnie . Jednak gdybym odpuszczał tak wszystko co robi ex byłbym sprowadzony do roli jedynie bankomatu a dziecko może widywał raz na pół roku . Zegarek ma kartę sim i sam oddzwania w trybie cichym na telefon ex a ona sobie słucha otoczenia na swoim telefonie . Jakich Ty chcesz jeszcze dowodów?

Edytowane przez RaspberryPi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek może upaść podczas zabawy w parku ..... zamoczyć się podczas mycia rąk lub wyjścia na basen .... ?. Coś wymyślisz .

To raczej droga zabawka , wątpie żeby kupiła więcej niż 2 razy ?.

Daj jej do zrozumienia że wiesz co jest grane , ale tak " zakosami " , nie wprost .

Jestem pewien że zadziała.

 

Edytowane przez Red_Pill
Prosze o scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o scalenie postów .

 

 

Poza tym kto płaci abonament ? Ona ? No to super !

Jesli już wiesz że odzwania w trybie cichym to prawdopodobnie wiesz jak zmienić numer telefonu na ktòry zegarek dzwoni ?. Polecam zmienić numer na jakiś zagraniczny WYSOKO PŁATNY numer . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączaj zegarek gdy córka u ciebie przebywa. Postaraj się, żebyś ty odbierał dane z podsłuchy gdy córka jest u ex. Ty będziesz miał dowód, a ona nic. (Dane muszą być przesyłane na serwer w deepweb, ponieważ podsłuch jest nielegalny.)

Ps. Jak ktoś z rodziny prowadzi firmę, może pozwać ex o szpiegostwo przemysłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.