Skocz do zawartości

Podryw na Ukrainie - czy ktoś tam był?


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Ostatnio natknąłem się na ofertę weekendowego wyjazdu do Lwowa pod tytułem "Nayebunny we Lwowie". Cena całkiem przystępna (nocleg i przejazd). Czy korzystał ktoś z takich wycieczek i ma jakieś opinie na ten temat? 

 

Na Ukrainie podobno bardzo łatwo wyrwać laskę na one-time sex, oczywiście w klubach. W dodatku, we Lwowie można się dogadać po polsku. 

 

Pozdrawiam, 

Maurycy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ostrożnie z takimi wypadami. Nigdy nie masz gwarancji ze to zwykła dziewczyna, tam jest robiony nr stary jak świat potem tracisz dumę kasę a nawet buty i spodnie. Tam jest mocna bandyterka, powiązana z mocnymi gangsterami.

Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia się w znaczeniu:

 

1. W klubie jesteś tylko ze znajomymi. 

2. Jak do czegoś dojdzie, bierzesz ją do siebie do hotelu. 

 

Wypady do klubów organizowane są razem, ze wszystkimi uczestnikami wycieczki oraz z pilotem, więc jakieś bezpieczeństwo jest zapewnione. Czytałem opinie uczestników wycieczki, wszyscy raczej byli zadowoleni. Jedna kwestia, która mnie martwi, to podróż autokarem tam i z powrotem. Fakt, że cena jest niska, ale wolałbym dopłacić i lecieć samolotem. 

 

Pozdrawiam, 

Maurycy

 

Edytowane przez Maurycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Camilovesky napisał:

laski jak twierdzi ładniejsze,

Ukrainki zazwyczaj są ładne :D miałem okazję kilka widzieć z wymiany jeszcze w liceum, gdzie swoją łamaną angielszczyzną coś tam mówiłem. Kolega, odważniejszy rzekł nawet " You are beautiful" na co ona "Dziękuje" :D I tak sie w zasadzie skończył podryw bo nie mógł nic więcej wybąkać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mega ładne. Z wieloma dogadasz się po polsku, po rosyjsku ze wszystkimi, ale nie każdy będzie chciał rozmawiać po rosyjsku, ale dziewczyny jak im powiesz skąd jesteś to będą próbowały wszystkiego. 

 

Częściej odwzajemniają uśmiech i są o wiele bardziej rozmowne i chętne na to, co się im zaproponuje. Ubierają się też odważniej, milej dla oka. Ceny są niskie.

 

Minusy: aids na ukrainie jest najwyższy w Europie, więc ogumienie obowiązkowo. Zawsze poluj na nie z kolegami, nigdy sam. Zdaża się tak, że mówią, że mieszkają obok, zaprowadzają w jakąś uliczkę, a tam będą czekać dresy i kroją ludzi. Pilnuj też drinków, bo możesz obudzić się bez niczego.

 

Trzeba uważać, ale ogólnie jest w porządku. Nie da się tam nie poderwać dziewczyny na seks. Nie wiem, co trzeva zrobić, żeby to zepsuć. Więc licznik Ci pójdzie w górę.

 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale kilkanaście lat temu we Lwowie chodziło się do parku wieczorem. Na tych samych ławeczkach, na których za dnia urzędowali grający w szachy emeryci, siedziały panie oferujące odpłatny seks. Znakiem rozpoznawczym było kręcenie kluczami podczas przechodzenia alejką- wówczas podchodziły. Osobiście nie korzystałem, ale podobno pełny profesjonalizm za niewielkie pieniądze, koledzy byli zadowoleni. Te klucze oznaczały "u mnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainki są piękne. Urodą gniotą Polki i to stanowczo. Ponadto mają lepszy gust w ubieraniu się - ciekawiej i różnorodniej. Takiej częstotliwości i stężenia pięknych kobiet na ulicy nigdzie nie widziałem. Same kobiety bardzo przystępne, do porozmawiania itd. W strip clubach dosyć tanio i panie znają się na rzeczy. Poruszać się najlepiej uberem. Z lotniska do centrum to koszt zaledwie 7 zł. W taxówki nie warto wchodzić, bo kasują ostro.

Ponadto piękne miasto, niskie ceny. Dobre też miejsce na wyjazd kawalerski. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrzej89 napisał:

Spotykam się z dziewczyną z zachodniej Ukrainy. Relacja nabiera rozpędu. Co chcesz wiedzieć?

1. Jak ją poznałeś?

2. Na co takie dziewczyny zwracają uwagę?

3. Czym się różnią od polskich dziewczyn?

4. Czy są przywiązane do swojej ojczyzny?

5. Czy trudno z taką dziewczyną iść do łóżka (załóżmy na 2giej randce)?

6. Jaka jest Twoja refleksja na temat tej relacji (mocne i słabe strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Maurycy said:

1. Jak ją poznałeś?

2. Na co takie dziewczyny zwracają uwagę?

3. Czym się różnią od polskich dziewczyn?

4. Czy są przywiązane do swojej ojczyzny?

5. Czy trudno z taką dziewczyną iść do łóżka (załóżmy na 2giej randce)?

6. Jaka jest Twoja refleksja na temat tej relacji (mocne i słabe strony).

1. Wakacje. Klub Malievich we Lwowie(polecam, można usiąść w oddzielnej sali i porozmawiać spokojnie albo duży parkiet obok ze stolikami). Byłem z kolegą, podeszliśmy do 2 lasek co siedziały przy stoliku. Bajera dobra, prezencja, żarty, ironia... Ja znam rosyjski trochę i rozwijam się, więc poszło łatwo, choć stres początkowo mały mnie chwycił. One rozumieją w większości język polski ze słuchu. Moja w szczególności, jej koleżanka z moim kolegą na google translator jechali niestety.

2. Koszula, eleganckie spodnie, buty, zapach, fryzura, dobra praca/albo swoja firma, świeży oddech, studia dobre, nie być zbit miłym, droczyć się... Większość facetów ze wschodu ubierają się w t-shirty, dresy albo wyszywanki. Do fryzjera nie chodzą tylko maszynką się obcinają bo taniej. Wyglądają jak Polacy 20 lat temu....

3. Mają niższy próg wymagań, bo ich faceci są słabi i jest tam biedniej niż u nas. A po drugie jako obcokrajowiec masz łatwy start. Ale ta co ją poznałem to nie lubi arabów i murzynów, a ich troche studiuje na Ukrainie i szukają też Ukrainek. Są chyba bardziej otwarte, ale to tak samo jak byś był Anglikiem/Niemcem w klubie we Wrocławiu więc pewnie dlatego takie wrażenie. Są chyba bardziej zaradne niż Polki. Lepiej się ubierają zazwyczaj tzn bardziej kobieco. 

4. Moja jest mega patriotką. Poruszałem temat UPA, ale oni nie lubią Rosjan. Jej mama postrzega Polaków pozytywnie. Zachodnia Ukraina jest mocno antyrosyjska. Polaków postrzegają jako przyjaciół albo poprzez pryzmat korzyści. Będac fanem Bandery mogą Ci podać rękę a o historii mówić, że to historia i po dwóch stronach były krzywdy.

5. Nie, jeśli jesteś atrakcyjny. Ale szczerze ja z Polką po 3 randce masowałem jej plecy i rozpinałem stanik(laska introwertyk raczej)... Zależy czy wzbudzisz zainteresowanie. Ja się nie śpieszyłem. Poznaliśmy się w klubie, całus na pożegnanie. Potem spotkanie wycieczka 2 dniowa z jej koleżanką do Kamieńca podolskiego. Ja + one dwie. Rozmowa, żarty. 2 dni czasu razem ale bez namiętności i bez popędu z mojej strony. 3 cie spotkanie(4 dniowy wypad) Świeczki, hotel, masaż, rozmowa, pocałunki... Ostatni dzień spotkania poszedł intensywniej... W mojej ocenie łatwiej niż z Polką(ale zależy jakiej szukasz czy prostej dziewczyny z byle jaką pracą czy takiej troche z wyższej półki intelektualnej). Pomiędzy spotkaniami telefony, rozmowy o życiu i żarty... Trochę pikantnych tematów też, żeby podgrzać atmosfere przed spotkaniem.

6. Ja akurat trafiłem na jedynaczkę, managerkę która dobrze zarabia i rzuciła swojego poprzedniego chłopaka (bogatego bardzo) bo chciał ją kupić i kazał jej siedzieć w domu. A ona chciała sie rozwijać. Wygląd ma  6,5-7/10 ale nie ma dla mnie dużego znaczenia. Mnie intetesuje co osiągnęła, jakie studia, praca, co ma w głowie, charakter. Ogólnie warto i chcę to rozwinąć. :) Słabe strony? Znajomość języka mogłaby być lepza, ale uczę się i odległość. Ale albo ona sie przeprowadzi do Ciebie albo ty do niej. Piszemy na Vibber polski/ukraiński i rozmawiamy mix polskiego rosyjskiego.

Edytowane przez Andrzej89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj nawet ze mnie.. Słabo znają.

 

Idź sobie na kurs ukraińskiego w Polsce. Masz u nas pełno Ukraińców. za 10-15zł/h masz kurs albo zaoferuj wymianę nauczania języka polskiego w zamian. Są grupy na facebook language exchange...20-40 zajęc po 45 minut i będziesz sobie radził....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.09.2017 o 20:13, Maurycy napisał:

Na Ukrainie podobno bardzo łatwo wyrwać laskę na one-time sex, oczywiście w klubach.

I jeszcze łatwiej tam w taki sposób złapać poważną chorobę weneryczną.

 

Dnia 30.09.2017 o 20:21, zuckerfrei napisał:

Ostrożnie z takimi wypadami. Nigdy nie masz gwarancji ze to zwykła dziewczyna, tam jest robiony nr stary jak świat potem tracisz dumę kasę a nawet buty i spodnie. Tam jest mocna bandyterka, powiązana z mocnymi gangsterami.

Radzę zwłaszcza uważać na Odessę.

 

Dnia 4.10.2017 o 19:10, Andrzej89 napisał:

3. Mają niższy próg wymagań, bo ich faceci są słabi i jest tam biedniej niż u nas. A po drugie jako obcokrajowiec masz łatwy start. Ale ta co ją poznałem to nie lubi arabów i murzynów, a ich troche studiuje na Ukrainie i szukają też Ukrainek. Są chyba bardziej otwarte, ale to tak samo jak byś był Anglikiem/Niemcem w klubie we Wrocławiu więc pewnie dlatego takie wrażenie. Są chyba bardziej zaradne niż Polki. Lepiej się ubierają zazwyczaj tzn bardziej kobieco. 

Ich faceci też są częściej zachlani. Co do obcokrajowców, to niestety, ale Ukraina stała się w pewnym sensie taką Tajlandią Europy. Co do ubioru kobiet, to zależy. Bo niektóre faktycznie wyglądają jakby zaraz szykowały się na pokaz mody. Ale wiele ubiera się podobnie jaki faceci tam, podobnie jak Polacy pod koniec lat 90.

 

Co do patriotyzmu, to zależy od regionu Ukrainy i od tego co masz na myśli pod względem patriotyzm. Prawie cała zachodnia Ukraina jest silnie nacjonalistyczna, ale jednocześnie jak nie będziesz jakoś specjalnie wspominał jakichś dawnych waśni historycznych, to raczej nijak nie powinno się to przekładać na relacje z kobietami.

 

Edytowane przez Roh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roh

 

Odessa też słyszałem że jest  tam drobna gangsterka. Byłem tam. Zaś obok masz dość dobry I bezpieczny Czarnomorsk gdzie są plaże, turyści, apartamenty na wynajem. Polecam :)

Na Ukrainie kradną czasem tablice rejestracyjne obcokrajowcom a w zamian żądają 100usd

 

Niektóre laski potrafią się elegancko ubrać a niektóre rzeczywiście moda bazarowa. 

 

Patriotyzm tzn malowanie wszystkiego co się rusza na niebiesko żółty, flagi UPA, pomniki Bandery gdzie się tylko da upchnąć. 

Edytowane przez Andrzej89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 lat temu zwiedzałem Krym z plecakiem. W Bakczysaraju wysiadam z autobusu, wiedzę dziewczyna z plecakiem. Pytam łamanym rosyjskim którędy do pałacu Chana. 

Wytłumaczyła mi drogę i na koniec pyta z uśmiechem. Ty Germaniec? Nie, ja z Polski. Ach, (z jękiem zawodu) i poszła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od 2 lat jest kryzys na Ukrainie więc facet z Polski dobra partia. Koleżanka mi mówila że na ukraińskich forach dla kobiet opinie o Polakach jako kandydatach na męża są pozytywne. Były też opinie że niektórzy Polacy myślą że mają kasę a Ukrainki są biedne i taki Polak to dla nich jak książkę z bajki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.