Skocz do zawartości

Niemcy, UK, Norwegia...


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Pawel, moj dobry kolega mieszka od kilku lat w Norwegii, jak chcesz byc wyzej uucz sie norweskiego...Co do UK to prawdopodobnie wyjade stad w przyszlym roku, poznalem wielu ludzi I zawsze te znajomosci zaprocentuja w przyszlosci, chcialbym sprobowac w Niemczech jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w Uk w fabryce w ktorej pracuje im wiecej polakow tym atmosfera hujowsza, ja jako osoba netralna musze sluchac tego pierdolenia; A to ten zrobil to, tamta tamto , ten sie zesral I tak dalej. Podkladanie swin, oszczerstwa I wszechobecne plotki szczegolnie przy damskiej czesci '' widowni'' Az sie rzygac chce jak sie na to patrzy, co za parszywa nacja. Wiadomo kazda nacja czy to Anglicy czy Pakistanczycy czy Wegrzy I Hiszpanie maja wady ale takiego braku solidarnoci I takiej nienawisci do siebie nawzajem  nie ma nigdzie. Sam jestem Polakiem I mam swiadoomosc swoich wad ale kurwa mac nie krzywdze nikogo, przynajmiej staram sie tego nie robic swiadomie  , inny polka  sprzeda Cie za 1£ na godzine wiecej :) Byznesmeny . Polacy zarabiaja tu srednio 2-3 razy wiecej niz w Polsce ale niestety ciagly brak usmiechu, pospiech, zero kultuury osobistej I chamskie wredne oczka na porzadku dziennym . Poznalem ok 100 polakow, na palcach u jednej reki policze tych ktorzy sa naprawde spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.