Skocz do zawartości

Dzień chłopaka!


Rekomendowane odpowiedzi

Przed sekundką dowiedziałem się o tym, że kilkanaście minut temu był dzień chłopaka.

 

Ponieważ ukochane Panie nas zignorowały, to ja złożę życzenia mężczyznom z naszym forum:

 

Drodzy Panowie,

 

Z okazji "dnia chłopaka" życzę wam ze szczerego serca:

 

1. Odkrycia że szczęście i satysfakcja to stan umysłu, który możecie sami w sobie wyzwolić,

 

2. Świadomości że ewentualne potomstwo z ich Mamusią, można mieć po 40 roku życia, kiedy macie firmę, hajs i ładny domek bez kredytu - nam, mężczyznom się nie śpieszy, tylko Paniom. Czas działa na naszą korzyść, a na niekorzyść Pań, więc czekajmy i działajmy na rzecz naszego statusu, a nie na spełnianie pragnień Pań, którym się śpieszy.

 

3. Znalezienia swojej pasji; czegoś co sprawia, że czujecie się wspaniale i macie masę energii,

 

4. Zdrowia, pieniędzy i innych głupot.

  • Like 20
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W korpo też zabrakło dla nas prezentów, chociaż jest nas 5 na blisko 40 kobiet lub więcej. Z drugiej strony mam w pracy pewnego

białorycerza, który i tak nie zwróci na to uwagi i będzie chciał organizować dzień kobiet (bo nie wypada nie zrobić).

Edytowane przez rejdi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej śmiesznej i żałosnej pseudo cywilizacji i "kulturze" w jakiej przyszło Nam żyć w tym wcieleniu przyjęte jest, że kobietom się należy wszystko za nic z mężczyźni mają dawać i nadskakiwać również za nic aby zdobywać uznanie u kobiet..... co jest zupełnie wbrew naturze płci. Doskonale to widać w takie dni jak dzień kobiet i dla kontrastu dzień chłopaka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie też nikt nie pamiętał :( Smutłem strasznie :D

 

Ja od siebie także wam życzę abyście zawsze stawali na siebie, swoje marzenia i cele. No i żebyście jako staruszkowie otoczeni seksownymi 20-letnimi "pielęgniarkami" które będą podawały wam mityczną szklankę wody, mogli powiedzieć sobie: "Kurwa, ale moje życie było zajebiste!". :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.