Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Przed sekundką dowiedziałem się o tym, że kilkanaście minut temu był dzień chłopaka.

Ponieważ ukochane Panie nas zignorowały, to ja złożę życzenia mężczyznom z naszym forum:

Drodzy Panowie,

Z okazji "dnia chłopaka" życzę wam ze szczerego serca:

1. Odkrycia że szczęście i satysfakcja to stan umysłu, który możecie sami w sobie wyzwolić,

2. Świadomości że ewentualne potomstwo z ich Mamusią, można mieć po 40 roku życia, kiedy macie firmę, hajs i ładny domek bez kredytu - nam, mężczyznom się nie śpieszy, tylko Paniom. Czas działa na naszą korzyść, a na niekorzyść Pań, więc czekajmy i działajmy na rzecz naszego statusu, a nie na spełnianie pragnień Pań, którym się śpieszy.

3. Znalezienia swojej pasji; czegoś co sprawia, że czujecie się wspaniale i macie masę energii,

4. Zdrowia, pieniędzy i innych głupot.

• Like 20
  • Dzięki 3
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To 30 września jest dzień chłopaka?:huh: zapomniałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień był i się zmył. Z roku na rok coraz ciszej o dniu chłopaka. Ale dziękuję Marku. Chociaż ktoś pamiętał (kurcze, nawet mama zapomniała!).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, w większości jesteśmy dorośli, dla mnie dzień chłopaka był w czasach szkolnych :)

dzien_chlopaka.jpg

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybym nie dostał kilka wiadomości od koleżanek, to zupełnie bym zapomniał o tym "święcie" :D

Tak, czy tak, dzięki Szefie za życzenia :D

Wszystkiego naaaaaaaaj :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W korpo też zabrakło dla nas prezentów, chociaż jest nas 5 na blisko 40 kobiet lub więcej. Z drugiej strony mam w pracy pewnego

białorycerza, który i tak nie zwróci na to uwagi i będzie chciał organizować dzień kobiet (bo nie wypada nie zrobić).

Edytowane przez rejdi
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tej śmiesznej i żałosnej pseudo cywilizacji i "kulturze" w jakiej przyszło Nam żyć w tym wcieleniu przyjęte jest, że kobietom się należy wszystko za nic z mężczyźni mają dawać i nadskakiwać również za nic aby zdobywać uznanie u kobiet..... co jest zupełnie wbrew naturze płci. Doskonale to widać w takie dni jak dzień kobiet i dla kontrastu dzień chłopaka.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O mnie też nikt nie pamiętał :( Smutłem strasznie :D

Ja od siebie także wam życzę abyście zawsze stawali na siebie, swoje marzenia i cele. No i żebyście jako staruszkowie otoczeni seksownymi 20-letnimi "pielęgniarkami" które będą podawały wam mityczną szklankę wody, mogli powiedzieć sobie: "Kurwa, ale moje życie było zajebiste!". :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A Dziękuje! Nawzajem. Dobrze było to przeczytać - dzis mam gorszy dzień.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta