Skocz do zawartości

Podryw na portalach a brak zdjęcia


Dziki Dżek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podrywalem nigdy na portalach randkowy i sprawa jest taka że jeden z guru podrywu ( nie pamiętam jaki) w swoim e-booku opisał teorie że wiele ładnych dziewczyn nie pokazuje twarzy bo z wielu względów ich uroda jest m. In. magnesemna dupkow. Tyle teorii mam pytanie do braci samców Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie. Myślę też że warto to sprawdzić bo z tego co Internety obserwuje to może mieć wiele racji.gdy już będę w stanie to obiecuje że sam spróbuję.i przetrzepie portale dość konkretnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj avatar i przedstaw się w odpowiednim dziale :)

 

Co do tematu to pomysł debilny, sama teoria że ładne dziewczyny nie pokazują swoich zdjęć na portalach też, w większości brzydkie dziewczyny nie mają zdjęć(znam kilka atrakcyjnych, ale to mniejszość). Czym niby na takim portalu miałbyś zainteresować kobietę? Poza tym lepiej poznawać ludzi w rzeczywistości. A no i nie słuchaj guru podrywu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mopel44 napisał:

jeden z guru podrywu ( nie pamiętam jaki) w swoim e-booku opisał teorie że wiele ładnych dziewczyn nie pokazuje twarzy bo z wielu względów ich uroda jest m. In. magnesemna dupkow.

 

Zajebisty ten "guru" :D

 

Jeśli chodzi o kobiety, to zdjęcie jest podstawowym elementem, który powinien zawierać profil na danym portalu randkowym, bo w przeciwnym wypadku jest znikoma szansa na to, że jakiś facet się taką panną zainteresuje.

 

Mnie portale randkowe nigdy szczególnie nie interesowały, bo są to źródła mało wiarygodne, laski zbyt optymistycznie opisują same siebie, a i zdjęcia są często "fejkowe". 

 

Lepiej jest poznawać kobiety w realnym świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna bez fotki do mnie zagadywała i ok dałem jej swojego maila, i wiesz co się okazało? Laska rocznik 88, czyli oczko starsza ode mnie, a tam jeb solara i skóra tak zniszczona, jakby miała blisko 40! Umówiłem się raz na spacer z jedną nastolatką foty nie dała, wiesz jak wyglądała? Mały hipcio, dlatego jak laska nie daje foty, to albo ma kompleksy, albo jest gruba i brzydka proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjne optycznie lachy są na portalach głównie dla koszenia atencji na morgi i upajaniem się swoją ulubioną zabawą w odrzucanie adoratorów. 

No i jaka efektowna pani się powstrzyma przed daniem podrasowanej foty? Chyba ta z Himalajów ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mopel44 napisał:

teorie że wiele ładnych dziewczyn nie pokazuje twarzy bo z wielu względów ich uroda jest m. In. magnesemna dupkow.

Tak, zdarzają się takie laski ale to jest przypadek 1/100 czy więcej więc nie napalałbym się tak strasznie. Coś jak szukanie pereł w gnoju, w dodatku nie wiesz czy Ty sie jej spodobasz więc moim zdaniem takie szukanie to zwykła strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania ze nikły promil będzie takich dziewczyn co sa atrakcyjne ale bez foty.

Wstydzą się, ze tam sa a sa atrakcyjne a ktoś dziecko zrobić musi, rozglądają się. Nikły promil ale może być. Tak czy siak nie warto tracić na takie szukanie pompuj ego tym z fotami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w wielkim skrócie kilka razy bawiłem się w portale randkowe, z tej zabawy, jestem w takim w miarę wolnym związku z panią od 1.5 roku, najpiękniejsza kobieta jaką miałem, najmądrzejsza (szok!!!) kobieta która ma hobby i pasje i nie są to tanie szpilki z lasockiego, znalezienie kobiety z pasją i hobby to chyba unikalne jest, sex z nią też bardzo dobry, (przebiła nawet ex. żonę).

Natomiast, miałem kilka kobiet z portali randowych w zasadzie z jednego portalu (edarling) drogi portal, głównie na nim są zdesperowane panie okolice 30lat i więcej które maniakalnie szukają ojca swoich przyszłych dzieci.

Jak poderwać taką panią na takim portalu, przecież jak ona jest ładna/super/extra i hiper i da 10 super swoich pięknych zdjęć w szpileczkach z super krótkiej spódnice co się dzieje, nasi bracia samce widza super sztukę, piszą do niej wychwalają pod niebiosa chcą z nią mieć dzieci spędzić resztę życia itd..
Taka super sztuka dostaje zapewne (tylko domniemywam) sporo takich wiadomości codziennie.

Mi z doświadczenia udało robiąc to zupełnie odwrotnie:
-nie wychwalałem jej wspaniałych super piersi, jej wspaniałych nóg w tych super sexi szpilkach itp. Natomiast wręcz przeciwnie!
Nie piszę o obrażaniu takiej loszki, tylko o :::
-zawsze starałem się znaleźć wady i sprzeczności w opisie i na zdjęciach :)
Teraz tylko wystarczy "odpalić" swój umysł i napisać do takiej "super pani" zupełnie coś innego niż wszyscy którzy tylko karmią jej ego jaka jest wspaniała / sexi itd.

Bracia, Marek nasz guru kilka razy fajnie o tym pisał w swoich książkach, że jak Pani jest już super pewna siebie na spokój to wiadomo co się dzieje, natomiast jeśli taką panią już na samym początku się trochę "przytnie"...
W jej oczach będziesz oryginałem (ham, jak śmie komentować to że moje różowe super szpilki nie pasują do 7mego zdjęcia w których jestem w czarnych glanach).

Bracia kto napisze super/extra/sexi/wspaniałej pani loszce tak :)
*to Tylko moje skromne doświadczenia.

Ostatnio z koleją zrobiłem test, najbardziej absurdalny portal sym.pl pani na zdjęciach no naprawdę niezła, opis jej profilu..
Startowali koledzy z super zdjęciami do niej managerowie itd. Ja wystartowałem bez zdjęcia (aby było trudniej) Zawsze tak robiłem!
W końcu przecież jestem piękny, wspaniały itd. o tym wiele razy wspomina nasz Guru i jeśli tak czujesz to wszystko jest proste i łatwe.

Pani ma takie wymagania odnośnie mężczyzny:

"Mój wymarzony partner

zamykam oczy i co czuje..... i co widze....
Kandydat na męża ojca dla dzieci z mocnym kregoslupem moralnym - dla ktorego czystosc przedmalzenska jest rowniez priorytetem,
męzczyzna z CHARAKTEREM i ROZUMEM - decyzyjny,
taki, który mnie zachwyci sobą, swą postawą życiową -
odpowiedzialny, przystojny, zdrowy, wierny, bardzo dobrze wykształcony i wychowany, ustabilizowany finansowo, praktykujący katolik, myślący do przodu inwestycyjnie, naturalny lider, wrażliwy, troskliwy, kochający, dla którego wartość rodziny jest b.ważna, PASJONATA, optymista z bdb poczuciem humoru, empatyczny, zrealizowany zawodowo, uczynny, uprzejmy, kulturalny, wysportowany, zdyscyplinowany, ambitny, mile widziany z doktoratem lub studiami zagranicznymi,który po studiach ten czas swój również zainwestował w swój rozwój zawodowy, zakres wieku kompromisowo od 28-42 lat (a idealnie byłoby od 33-37 lat), z postawą bardzo dobrego przykładu dla swych dzieci, bedacy stateczna glowa rodziny, szukający idealnej kandydatki na żonę - pełnej pomysłów

Panom po przejściach, po unieważnionych małżeństwach i po rozwodach, z uzależnieniami dziękuję i odsyłam, aby szukać z podobnymi doświadczeniami kobiet, wtedy jest lepsze zrozumienie i komunikacja
"

Właśnie wszedłem na ten portal na sym.pl od Pani mam dwie nowe wiadomości :)


**proszę nie traktować mojego postu Bracia jako chwalenie się, tylko jako kilka takich wskazówek, uczyłem się kilka lat jak z takich portali "wyrywa" się takie panie..
***oczywiście wskazówki nie zadziałają w wielu przypadkach ładnych i super pięknych pań, czemu natomiast, koledzy bajerowali tą panią, ja z dzieckiem po rozwodzie bez zdjęcia, ona już sama teraz pisze, oczywiście serdecznie podziękuję tej pani, ale zrobię to już w swoim stylu, aby jej nie urazić skoro zaczęła pisać ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.