Skocz do zawartości

Smartfon


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić smartfon, od jakiegoś czasu mój traci wigor. Nie potrzebuję wodotrysków. 

 

- Dual Sim

- Dzwonienie/sms (nie potrzebuje MMS)

- Budzik

- Notatki

- Odtwarzacz MP3

- Dobre złącze do słuchawek (możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego albo oryginalny dobrej jakości - dużo rozmawiam)

- Możliwość edytowania książki adresowej po kablu z komputera, dzielenie na grupy itp. 

 

Od czasu do czasu przeglądarka. 

 

Jeśli chodzi o apki:

jakiś gps

skype 

nagrywanie rozmów na zewnętrzną kartę SIM

 

Ogólnie zajeżdżam telefony w tempie ekspresowym (pracuję czasami na wyjeździe w mało ciekawych warunkach) myślałem o:

 

https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-myphone-iron-ii-pomaranczowy,id-734109?gclid=EAIaIQobChMIosy8263R1gIVlVQYCh0UkAxpEAQYAiABEgKAZPD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMfDtt-t0dYCFUOOsgodiQwF7g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś konkretnie o nim albo o pierwowzorze. 

 

Podróba by była gdyby miała logo więc też nie przesadzaj.

 

ps. Niektórzy twierdzą, że iPhone to nie podróba Samsunga. Jeśli nie ma między niemi sporu w sądzie i CAT nic z tym nie robi (chyba, że masz info) to tym bardziej ja nie zamierzam. Natomiast chętnie przeczytam co o tych telefonach sadzi, ktoś co ma coś do powiedzenia, ewentualnie zaproponuje inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.