Skocz do zawartości

"Chora sekta braciasamcy.pl" - wyznania Szymona


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wiem jak to wszystko się skończy, Marku. Drodzy Bracia, dziś jest ten wielki dzień, w którym dowiedziałem się jak to wszystko się zakończy. Medytując przed komputerem natrafiłem na coś co mną wstrząsnęło, jest to przesłanie do całego forum. Sprawy z wykopem, hejterami, sławkiem (oj sorry, literówka), to wszystko jest nieistotne, ponieważ jak głosi moje medium:

Tak, właśnie tak będzie. Marku, nie zadręczaj się, w obecnej chwili ich wrzaski przypominają agonalne krzyki i tak naprawdę nikt na nich nie zwraca uwagi, za wyjątkiem może paru sępów. Braciasamcy.pl najlepszym męskim forum i piszę to całkowicie obiektywnie. Miłego wieczoru wszystkim! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem nieco inaczej. 
Jest trochę dziwne, że Marek ma tylu hejterów wokół i coś bardzo nie bangla mi z tym Sławkiem. Do tego wszystkiego pare opinii od osób które z forum odeszły a były bardzo długo... Z pewnością coś tam za uszami ma. Czy wykorzystuje słabych... szczerze mało to powinno interesować. Każdy ma własną wole i pole do popisu. Jesteś słaby? A zabrania Ci ktoś wziać się za siebie? Mało to książek, filmów, materiałów w dzisiejszych czasach?
Może się okazać, że cały ten czarny PR jest tylko jedną wielką ściemą i nakręcaniem sobie popleczników(kręceniem biznesu), bo tak też może być... 

Szacunek jednak jak zawsze mówię się należy. Mógł facet zostać z tą wiedzą sam na sam a postanowił wyjść do ludzi. To czy chciał z tego zrobić biznes w przyszłości czy nie - jego sprawa. Czy wiedza jest jego - też jego sprawa, bo widocznie do takiej wiedzy musiał jakoś dojść obojętnie czy przez doświadczenie czy kombinowanie i "kopiuj wklej". 
Ja zaczynałem nie z pomocą forum jak wielu dzisiaj. Zaczynałem z jego materiałami z samczegoruna. Jeżeli to wyprowadziło mnie z gnojówki w której siedzą teraz moi kumple no to coż mogę więcej powiedzieć. Warte to jest chyba każdych pieniędzy. 

 

To samo tyczy się wszystkich tych którzy mają wiedzę i wychodzą z nią do ludzi. Jeżeli jest ona wartościowa, użyteczna to kurwa jak najbardziej niech te osoby zgarniają miliony. Więc jeżeli Mareczku drogi wyszedłeś z tą wiedzą do ludzi (obojętnie w jaki sposób ją zdobyłeś) i teraz nakręcasz sobie biznes będąc "cwaniakiem", chujem oszustem czy kimkolwiek to zasiadam w pierwszym rzędzie, kupuję popcorn i kibicuje bo widzicie chłopaki sęk w tym aby upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Zarobić hajs i jeszcze pomóc innym. A to co się dalej dzieje tj. ten cały kołczing i inne pierdoły. Ból dupę ściska nierobom. Całe forum, strony i reszta (nawet ta historia ze Sławkiem, IBS'em i innymi gównami) to szmat czasu i jakby nie patrzeć jakiś plan. 


Co do beta słabiaków poraz kolejny mówię - czy broni Ci ktoś stanąć przed lustrem, jebnąć sobie liścia i zabarać się za siebie? ZACZNIJ BYĆ ODPOWIEDZIALNY ZA SWOJE ŻYCIE I SKOŃCZ OBWINIAĆ INNYCH. JEŻELI CI NIE IDZIE TO JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA. 
W tym pierdolonym świecie przestaliśmy brać odpowiedzialności za to co się dzieje. Łatwiej zwalić wine na innych.

Kurwa ale wykład. Aż sam sobie wręczę puchar o ile idzie. Jak ktoś chce na "kołczing" to zapraszam serdecznie:D  
Ostatni raz się wypowiadam w takich tematach bo kurwa ile razy sobie mówie "nie będę ratować świata"...
OSTATNI RAZ

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok w życiu, jaki dokonałem dzięki forum i audycjom, jest ogromny i przepotężny. Przez rok osiągnąłem więcej niż przez 24 lata życia. To brzmi może banalnie, ale tak jest. W każdym aspekcie życia zyskałem i się poprawiłem- sport, relacje, wykonałem milowy krok w swojej karierze zawodowej, dowiedziałem się o kobietach, że jednak nie są takimi aniołkami, a całe życie byłem przekonany, że jednak są. Dalej są rzeczy wymagające poprawy, ale jednak przez jeden rok odmieniłem życie, że nie wiem za bardzo, czy czasem nie śnię:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zauważyć, że Radio Samiec stanowi w sumie promil ogólnoświatowego ruchu MGTWO / REDPILL. Więc nie jest to tak, że jakiś kałcz szaleniec sobie WYMYŚLIŁ ze "baby som zue". Ostra krytyka feminizmu i rzeczowe spojrzenie na damsko męską dynamikę to już globalny trend.  Psychologia związków do tej pory  była uprawiana niejako z damskiej perspektyky, czyli "co facet ma zrobić by kobieta  była zadowolona". Stawiało to sprawę na głowie i rodziło pole do nadużyć. Nie mówiąc już o sytuacji prawnej, domniemania winy przy gwałcie i wielu innych. To nie Marek to wymyslił. Obserwujemy dziś przypadek filmu The Red Pill , szalenie interesujący. Przy jego kręceniu doszło do cudownego "nawrócenia" się feministki, film jest świetnie przyjęty a z drugiej strony oprotestowany i często jego projekcje kończą się starciami z SJW-ami.

 

A jeżeli chodzi o kebabsy, to już sam nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ten Kanister jest pierdolnięty. Teraz kolejny nick kanister3 ma, oczywiście tego ludzkiego śmecia zgłosiłem ale znając życie założy jeszcze tam milion kont. Eioba świetny portal, głównie artykuły o zdrowiu bardzo mi sie tam spodobały, ogrom wiedzy. Ale słabo, że autor artykułów nie może banowac komentarzy, o tym nie wiedziałem. 

Kanister czuje sie bezkarny, ale skoro przez 2 miesiące nie dostał wezwania to pewnie dlatego i dlatego poszedł na eiobe, bo wie że na wykopie nic nie ugra. 

Ten kołczing to w większości gówno, tu sie mogę zgodzić. Ale złą opinię zrobili 18-letni kołczowie, co przeczytali dwie książki i teraz krzyczą "jesteś zwycięzcą"...

Czemu krytykują tak bardzo Marka, forum i użytkowników? Bo mamy inny obraz świata, znamy prawdziwą naturę kobiet/dziewczyn, a przynajmniej zauważamy, że lata ewolucji mają znaczenie i nadal myślimy w wielu kwestiach jak nasi dalecy przodkowie? Bo chcemy głosić dobrą nowinę, a Marek nagrywa audycje na Youtube?

 

Marku po prostu wchodząc do sieci miałeś pecha. Dziś każdy w necie ma hejtera, czasem w liczbie pojedynczej, czasem takich osób jest więcej. Obawiam się, że jeśli prokuratura nie ruszy swoich czterech liter, to Ci ludzie będą robić to dalej. Pisać, że IBS to ściema, oskarżenia, że u kogoś mieszkasz itp. Głosisz rzeczy niepopularne, niepoprawne politycznie, wręcz obrazoburcze dla niektórych (artykuł o tym co dał Ci katolicyzm). Będziesz sie przejmował, to oczywiste, mimo wielu uwag i rad dobrych chłopaków: "Nie przejmuj sie". Ale już sam wiesz co z tym zrobić i jak probować nie brać tego mocno do siebie. Jesteśmy uważani za sektę? Ok. Mi to pasuje, sekta jak wiemy to określenie na małą liczbę wyznawców. Takie Amber Gold to była sekta. 13 tysięcy ludzi spośród 40 milionów (no dobra 38, bo 2 miliony już z tego "raju 1500 netto" wyjechało w pizdu) u wierzyło, że dostaną miesięcznie 13% zamiast 2-3 % w banku. My nic Ci nie wpłacamy (chyba, że dobrowolnie) i nie wierzymy w 13%, a w to, jak działa psychika kobiety, że szczęście to ni mniej, ni więcej, tylko nawyk, że zamiast się żenić, można spełniać się inaczej. Oni to wyśmiewają i mają takie prawo. Albo to uszanujesz, albo będziesz z tym żyć. Bo oni nie zrezygnują, dopóki z tego matrixu się nie wyzwolą. Tam, gdzie po nazwisku Cie lżą, kłamią - tam interweniuj. Na Ziębę też klną i się śmieją, bo zaczął uświadamiać wielu ludzi o ciekawych rzeczach. Jedni mu podziękowali, inni zakładają fanpagi na Facebooku typu antyzięba i inne. Dwa obozy sie pojawiły. Jedni dziękują, drudzy lżą i wyzywają od znachorów. To chyba tyle, jakoś sie tak rozpisałem. Ewidentny znak, że muszę ruszyć ze swoim blogiem, a nawet dwoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.eioba.pl/a/5jk7/kolczing-level-praga-polnoc

 

Mam nadzieję, że ten Pan który wkleił swój komentarz, nie jest z forum? Bo wkleja wizerunek Sławka, a to już jest zabronione prawnie. Nie wolno tak robić.

 

 Puszek okruszek,  2 dni temu
 -1 
 
 
fakeavatar_medium.gif

Co wy wiecie o kolczingach, tu jest level master o tu pacz https://www.facebook.com/Hazok(...)507791/

 

Od 32 minuty dr Sławek naucza, że jeśli jesteśmy pracownikiem marketingu, trzeba zrobić "fejkowe" konto i działać. Takie konto jak np. "Kanister"?

 

A od chyba 35 minuty Sławek mówi, że nie ma rozbuchanego ego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Mam nadzieję, że ten Pan który wkleił swój komentarz, nie jest z forum? Bo wkleja wizerunek Sławka, a to już jest zabronione prawnie. Nie wolno tak robić.

 

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego karalne ma być podanie linku do ogólnodostępnego pliku video, zwłaszcza, że komentarz nie jest jakiś prostacki.

To trochę tak, jakby magicale, bystrzaki itd. pozywali nas za wklejanie na forum szotów z ich YouTubowej działalności.:)

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego karalne ma być podanie linku do ogólnodostępnego pliku video

 

Zależy czy dodasz do tego komentarz naruszający dobra osobiste, czyli w jakim kontekście będzie wypowiedź w poście z linkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tym wypadku chyba prawa nie złamał, napisał że Sławek jest mistrzowskim coachem dla mas, no chyba że to podciągną pod kpinę :> 

 Puszek okruszek,  2 dni temu
 -1 
 
 
fakeavatar_medium.gif

Co wy wiecie o kolczingach, tu jest level master o tu pacz https://www.facebook.com/Hazok(...)507791/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu martwię, bo nie chciałbym by ktoś miał problemy. W końcu to wizerunek Sławka, a kuti który przeszedł na eiobę jako kilka razy zbanowany kanister z wykopu twierdzi że nim nie jest. No cóż, Sławek teraz pewnie śle rozpaczliwe meile do eioby, żądajac zdjęcia linku - niestety, eioba jest martwa, nikt nie odpisuje, nikt nie moderuje. Dlatego skasowałem tam kilkaset swoich artów i uciekłem przed jednym trolem.

 

A teraz kanister/kuti/Sławek widzi, że eioba to chyba nie był dobry pomysł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ładnie i składnie się wypowiada, ale jakoś tak nudno. Nie chciałoby mi się go słuchać dłużej. Nie wiem czemu, ale czym dłużej oglądałem tym bardziej nachodziło mnie zniechęcenie/ znudzenie i myśl, by to wyłączyć. Chyba tak po prostu brakuje charyzmy i tego "czegoś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z panów na filmiku ma gestykulację jak Mussolini vel Duce na swoich przemówieniach do ludu. Przeklikiwałem na pasku czasu bo nie chciało mi się tego słuchać i wciąż trafiałem na scenkę krzyżowania ramion na piersi i kiwania głową w aktach samozachwytu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.