Skocz do zawartości

Dzisiaj porządnych facetów już nie ma ...


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

@Czarls @slavex Tutaj pełna zgoda. Ja np.  uważam, ze Panie z dużych miast sa dużo sensowniejsze od tych ze wsi. Niektóre Panie ze wsi nie mogą sobie poradzić z tak duża zmiana jak przeprowadzka do miasta podobnie jak ludzie, którzy za komuny wyjeżdżali do USA ( u nas puste półki, a tam półki się uginają). W Warszawie światełka w Platinium tez robią swoją w główkach Pań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania z dupy ale takie ma prawo, niech ma;) 

 

Do wszystkich czytających BraciSamców.peel - czytać i uczyć się.

Kobieta nie pragnie romantycznego faceta.

Kobieta nie pragnie mądrego faceta.

Kob... Może tak, jeśli jesteś nieśmiały, lekko zamknięty w sobie, dobry dla kobiet, wierzysz w ich dobre serce, starasz się, jesteś zawsze gdy potrzebują, płaczesz gdy płaczą itd itd to nie masz szans utrzymać przy sobie kobiet.

 

Jeżeli oferujesz pozycję, pieniądze i seks - wtedy możesz mieć mnóstwo kobiet. Miłość to tylko haj emocjonalny, sztuczka matki natury aby doszło do zbliżenia i wydania na świat potomstwa. Nie ma żadnych love4life, związek to interes, jak kobieta znajdzie lepszego to spierdoli. Tak było jest i będzie.

  • Like 13
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też natura i czas są tak srogie dla kobiet. Ma chwilę aby upolować jak najlepszą opcję a później wszystko przemija. Jej SMV drastycznie szybko spada i to dość młodo tylko po to aby była przy samcu z którym ma potomstwo, bo na rynku konkurencji już nic nie zwojuje na dłuższą metę.

 

SMV samca rośnie z czasem o ile sam się rozwija. To My Panowie dokonujemy wyborów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991 dojebales niezłe zasługujesz na dyplom! Król dzisiejszego wieczoru.

 

Ja w tej dziewczynie się zakochałem. Tylko po opisie. Mogę zagrać takiego typa, zrobię jej małego aniołka.

 

Potem na portalu będzie szukać rodzinnego faceta, który pokocha ją i jej aniołka. I tak w koło...

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 25 roku życia wymagania kobiet jednak delikatnie spadają. Podejrzewam, że po 30 już gwałtownie. W naszym przykładzie kobieta szuka sobie faceta od 22 do max 26 roku życia, znającego dwa języki, z wysoką pozycją społeczną, wykształceniem i zarobkami, no i oczywiście wysportowanego. Polecę trochę schematem- naoglądała się dziewczyna Greya, który w wieku 27 lat był milionerem z helikopterem i własną firmą, i nie odróżnia fikcji od rzeczywistości. 

 

Szczerze wątpię, że ktoś w tym kraju spełnia jej wszystkie wymagania. Jeśli nawet facet jest z bogatej rodziny i ma pieniądze, to może ma problem z alkoholem albo nie ma sześciopaka. Jak ma sześciopak, to może nie zna dwóch języków. Dobra, lecę polatam trochę helikopterem jeszcze przed spaniem:D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się teraz kołacze po łepetynie to " Szala la szala la  mydełko fa "

I tu was zaskoczę znam jedną 38 L co czek listę bardzo mocno trzyma w ryzach i nie popuszcza . Potem zdziwiona .

Niestety szuka B.B. z opcją Bankomatu co jest a logiczne i obarczone raczej doświadczeniami/obciążeniami z poprzednich relacji , co jej też przeszkadza. Kołowrotek/lata lecą/ balety /rozczarowania/apiać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie kontrolne. Ile znacie takich par:

dziewczyna w przedziale wiekowym 15 ≤ x 24 + facet x 34?  (oczywiście kobieta min. SMV 7/10)

Bo mam nadzieję, że to nie jest kolejna miejska legenda typu "Himalaje" (każdy o tym słyszał, każdy o tym mówi, nikt nigdy nie widział).

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam moje wychodzenie z Matrixa ewaluowałem obserwując jak kobieta wtedy chyba 34 lata, dla mnie 9/10 biorąc pod uwagę wiek (wysoka, bardzo atrakcyjna brunetka) związała się z facetem po 50siatce (zarobiony). Dziecko (jej pierwsze), jego kolejne. Nie wiem czy żyją długo i szczęśliwie zerwał mi się z Nimi kontakt.

 

Sam mając 33 lata poznałem atrakcyjną dziewczynę 24 lata. Spotykaliśmy się krótko. Dała mi do zrozumienia, że chce dziecko i założyć rodzinę. Ja nie chcę dzieci. Nie zamierzałem jej zwodzić i oszukiwać. Zerwałem relację.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna powiedziała prawdę. Żadne tam wnętrze tylko wygląd, kasa, wycieczki i latanie wokół tyłka. Lekkie życie na koszt faceta.

Zresztą już jedna gwiazda internetowa umieściła filmik na yt pt : "8 cech idealnego faceta" Kobiety klony w natarciu.

Facet spełniający jej wymagania będzie wymieniał kobiety jak rękawiczki. A gdy postanowi się związać na stałe, to tylko z kobietą o podobnym statusie społecznym. Koło swego BMW 7 pozwoli zaparkować powiedzmy serię 3:lol:

 

Przewiduję dwie opcje. Pierwsza taka że w końcu wiek ją przyciśnie i zdecyduje się na chłopa gorszego sortu. Już mi go szkoda. Tyle się nasłucha na swój temat.

 

I druga bardziej prawdopodobna. Będzie spędzać wiele czasu w swoim łóżku .....

sleeping_cats.jpg

........... oglądając 40 twarzy szreka, programy modowe i nowe wystrzałowe torebki z kangura

zdrowia Bracia

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia drodzy, o tym jak kobiety mocno świadome są upływającego czasu I tego, że nigdy " jędrne tyłki I delikatna skóra" nie wrócą, dowiedziałem się w jednej z sopockich restauracji sieci Mcdonalds, gdy po krótkiej konwersacji z paniami w wieku 35-40lat, które przyjechaly do tego miasta poszukać dobrej partii, powiedziałem im gorzkie słowa, po których nawet mój kolega zaczął ich bronić (byłem lekko podpity):

" Słuchajcie Wasz czas już minął I nigdy nie będziecie wygladać tak jak miałyście 19 lat, powodzenia starsze panie, muszę już lecieć, bo czeka na mnie pewna, atrakcyjna 19-latka".

 

Po tych slowach wyszedlem, a miny pań I ich chwilowej ciszy I konsternacji nie zapomnę już do końca życia, a także tego spojrzenia I myśli:  " skurwiel głupi, powiedział prawdę, jak śmiał to zrobić, my stare to niemożliwe, on jest jeszcze gówniarzem I nie docenia prawdziwych kobiet" jak odszedłem kolega mi mówił, że gadały, że jestem nawiedzony, popierdolony, że jestem chory umysłowo, nie spełna rozumu I że gadam jak potłuczony, bo przecież one są mega wartościowe I piękne, bo kobieta jest jak wino, im starsze tym lepsze.

 

Po tym zdałem sobie sprawę jak Panie są tego świadome, że czas to największa przeszkoda, z którą trzeba się pogodzić I jak bardzo nie lubią, gdy ktoś im o tym przypomina. To wszystko potwierdza tezę, że jeśli za młodu nie wyhaczy "dobrej partii" to potem trzeba wmawiać sobie, że mają przewagę nad młodszymi, bo są bardziej doświadczone itd.;p

 

 

 

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DOHC napisał:

nie masz szans utrzymać przy sobie kobiet.

 

 Ale po co ? To jest właśnie dramat facetów i kobiet, że za wszelką cene chcą utrzymać przy sobie swoją dobrą własność. Odpuść przywiązanie. 

 

Nie bądźmy hipokrytami. Każdy czlowiek ma przy sobie pewną listę zakupów, którą nieświadomie nosi przy sobie, przy doborze partnera. Celem każdej znajomości jest zabieganie o własne szczęście. Tylko i wyłącznie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgoda, ona obniży wszystkie wymagania, będzie jakis typ, ale spierdolenie umysłowe (u facetów też) terazniejszości sprawi to, że jej radar ciagle będzie poszukiwał lepszego... I o tym po części jest to forum aby wiedzieć jak rozegrać swoje życie aby nie było qupy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zarzucę znanym żartem:

 

W pewnym mieście powstał...

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża.
Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej.
Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej.
Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście.
Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej.
Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?!
Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić..."

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

" jak odszedłem kolega mi mówił, że gadały, że jestem nawiedzony, popierdolony, że jestem chory umysłowo, nie spełna rozumu I że gadam jak potłuczony, bo przecież one są mega wartościowe I piękne, bo kobieta jest jak wino, im starsze tym lepsze.

Radzę jak najszybciej urwać kontakt z kolegą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca nie jest. Ostatnio zauważam więcej związków w stylu ona starsza on młodszy. Mój kumpel ma żonę 7 lat starsza ja miałem ostatnio łaskę 10 lat starsza. Starsze laski lepiej się pieprza. Wchodzą w małżeństwo dla układu i potomstwa. Także jak już bajki o miłości przeczytałeś i zależy Ci tylko na powieleniu genów. To faktycznie dzisiaj i 40 stka ciążę  doniesie. Tak naprawdę nie wiek pognebia kobiety a wygląd. Wokół ładnej 40 stki skacze tak samo duzo beta fagasow.Idźcie na dancing albo do klubu 30 plus.

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ksanti napisał:

dziewczyna w przedziale wiekowym 15 ≤ x 24 + facet x 34?  (oczywiście kobieta min. SMV 7/10)

Ja w swoim regionie znam Panią Monikę Kliś (piosenkarka i modelka) , wiek ~21 lat.

Partner to Andi Mancin 40 lat, polski kierowca rajdowy, dj, związany ze stacją TVN.

 

Szacunek dla Pana , że potrafi utrzymać taka kobietę przy Sobie ;).

Po komentarzami do jej teledysków są wpisy sugerujące, że załatwił jej pewne rzeczy, ale to chyba jest oczywiste.

Bardzo ładna Para, ale faktem jest że kobieta musi być -2 SMV od nas. W Przypadku 7/10 musicie być idealni :).

 

news_12743.jpg

 

 

maxresdefault.jpg

17883054_1026895260744060_68462286749921

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PewnySiebie napisał:

Szacunek dla Pana , że potrafi utrzymać taka kobietę przy Sobie ;).

A ile już są razem?

Dla niej to zapewne będzie "przygoda", jeszcze ze 2-3 lata.

 

A nie, to potrwa dłużej bo

" Jego ojcem jest włoski biznesmen, powiązany z koncernem Fiat "

za Wikipedią

 

Andi ma 40 to jego ojciec gdzieś  65-70, będzie spadek ;)

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.