Skocz do zawartości

Dzisiaj porządnych facetów już nie ma ...


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Donovan napisał:

Wokół ładnej 40 stki skacze tak samo duzo beta fagasow.Idźcie na dancing albo do klubu 30 plus.

 

Owszem skaczą fagasy i Pani taka ma atencję. Ale ich cel jest jeden - zaliczyć i zerwać kontakt. Najwyżej poruchać ile się da (aż się znudzi, często po 2, 3 razach). I znikają. Pani nadal sama. One znają ten schemat. Materiału na dłuższy związek, nie wspominając o związku plus potomstwo ze świecą szukać.

 

Miłość to fikcja. Miłość to emocje. One przemijają. Kobiety instynktownie (biologicznie dokonują wyborów partnerów) co jest w dużej mierze uwarunkowane od wielu w jakim jest kobieta. Pisałem już kiedyś posta jak to oceniam i może jak znajdę chwilę opisze jak to widzę dokładnie.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za atencja? Działa jak alkohol dający chwilę zapomnienia a później męczący kacem. W konsekwencji to tylko smak rozczarowania i zawodu. Pojawia się facet, czaruje, podupczy i znika, często bez słowa....... tak to często wygląda u Tych Pań nawet atrakcyjnych po 30stce...... słabe dowartościowanie.

 

Według moich obserwacji natury kobiecej kwestia dzieci to nie kwestia chcenia czy pragnienia ....... tylko załączenia (tak - załączenia) instynktu macierzyńskiego i jego zaspokojenia (silny, priorytetowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak. Ludzie mają głupie zachowania , których nie kontrolują i się nawet od nich uzależniają. Choc ja uważam , że w Polsce na rzecz zjawiska , które określam pęknięciem cywilizacyjnym między zachodem a wschodem. Wytworzyła grupa kobiet 45+ , które ominął eta bycia yuppie, karieorwiczką, ale zaczepiły one o etap wyzwalania kobiet z patriarchatu. Te kobiety wzięły rozwód po 40-stce , bo tak kazała Pani feministka z telewizji, bo się wreszcie będzie mogła puszczać z Anton z Hiszpani jak wyzwolona Niemka, a nie z Polskim Władkiem, czy Januszem. Te kobiety się rozwiodly zmanipulowały dzieci przeciwko mężom, a teraz szaleją po dyskotekach. One jeszcze będą miały swobodne spadanie dzięki zmanipulowany dzieciom. Ale kobiety o 12-13 lat młodsze czekają ciężkie czasy. Bo faceci jednak lepiej znoszą samotność i nie mają instynktu ojcowskiego, a instynkt kreowania.

Kobiety wykończą się same, a pucyłowate słowianki. Polacy zastąpią kobietami z innych nacji. Natura nie lubi próżni. Choć ja uważam, że Polki , Ukrainki, sa qurwa gorsze o tych wyzowlonych kobiet z zachodu. Bo one maja Polską cwaniakowatę mentalność.

Uważam, że instynk macierzyński jest wypierany przez silne uzależnienie kobiet od seksu, tzw chlopczyce , nimfomanki.Wystarczy wziąć pismo kobiece , w każdym jest jak dostać orgazam i jak odczuwać jeszcze silniej. 
 

Edytowane przez Donovan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donovan Wpływ na kobiety ogromny mają tzw trendy społeczne. Kobiety chłoną modę i wspomniane trendy w większości bezkrytycznie jak gąbka. Telewizja, media, kreowane w serialach, programach społecznie zachowania są po prostu powielane. Aktualnie nawet można zauważyć trend, że za niespełnione marzenia (oczekiwania) Pań ponoszą winę jak zwykle mężczyźni według słynnego klasyka Pań - "prawdziwych facetów już nie ma".

 

Są prawdziwi faceci. Coraz mniej jednak jest tych, którzy bezkrytycznie i ślepo spełniają imaginacje Pań, według schematu - wszystko dla swojej kobiety.

 

Samotność. Facet sobie poradzi. Facet potrafi znieść samotność oraz w niej się zaklimatyzować i dobrze żyć. Kobieta najczęściej ją znosi traumatycznie.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam juz wiecej czasu. Zebralem pare wypowiedzi i dodalem swoje uwagi, kolejnosc przypadkowa.

 

Donovan
Wokół ładnej 40 stki skacze tak samo duzo beta fagasow.

 

Tylko ze dla niej to zaden honor.
Po prostu towarzystwo zeby nie szla do knajpy sama bo to obciach.

Naprawde liczy sie tylko Alfa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
zuckerfrei
Panowie zgoda, ona obniży wszystkie wymagania, będzie jakis typ

 

Ona nigdy nie obnizy wymagan.
Poczytaj sobie lento.
Tam zobaczysz 50-ki plus ktore od lat nadaja te same ogloszenia ale wymagan nie obnizaja.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ksanti
Ile znacie takich par:
dziewczyna w przedziale wiekowym 15 ≤ x ≤ 24 + facet x ≥ 34?.

 

Zwykle taki facet zostal zlapany wczesniej.
Ci co nie zostali odezwa sie gdy zadasz pytanie:
Ilu znacie facetow 30+ co pieprza laski 18+ ale mniej niz 25.

--------------------------------------------------------------------------------------------

ciekawyswiata
Powyżej 25 roku życia wymagania kobiet jednak delikatnie spadają. Podejrzewam, że po 30 już gwałtownie.

 

Nie spadaja.
Rosna. One wiedza ze albo teraz albo nigdy i w dodatku wciaz chca tego najlepszego wiec stawiaja wszystko na jedna karte.
W miedzyczasie nauczyly sie grac w gre "bądź mężczyzną i wybierz swoja rowiesniczke a nie sikse".

Mezczyzna zachowuje sie jak przykladowo Łapicki.

50 lat mlodsza a nie dwa.

Nie on jeden zreszta.

------------------------------------------------------------------------

slavex
To jest właśnie najgorsze, weźmie chłopa z niższej półki,
Po paru latach będzie narzekającą rapszlą, a biedny mąż psychicznie będzie miał dość.

 

Wezmie. Dla utrzymania.
On nie bedzie mial dosc bo to bedzie jego jedyne dojscie do cipy.
Bedzie robil wszystko co mu kaza.

--------------------------------------------------------------------------------

PewnySiebie
Ja w swoim regionie znam Panią Monikę Kliś
Szacunek dla Pana , że potrafi utrzymać taka kobietę przy Sobie

 

Zartujesz.
Ona mu w dupe wlezie, zasadniczo dla kariery ale tez wiedzac ze on takich jak ona moze miec trzy inne, nowe kazdego wieczoru.

 

End of story.

 

Dla tych co nie maja kobiety:

Nie martwcie sie.

Wasza jeszcze sie nie urodzila.

Sam pieprzylem lale mlodsze od mojej corki i mam zamiar dalej to robic.

 

=========================

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JoeBlue napisał:

Ona mu w dupe wlezie, zasadniczo dla kariery ale tez wiedzac ze on takich jak ona moze miec trzy inne, nowe kazdego wieczoru.

A właśnie, świadomość kobiety, że facet spokojnie może sobie znaleźć inne panienki działa na + dla niego. Samica podświadomie czuje, że może to być jej odebrane przez inną samiczkę, więc nie może sobie pozwolić na głupie odpały. Tak więc 50% "roboty" ma na dzień dobry odwalone jeżeli chodzi o utrzymanie laski przy sobie. Reszta to tylko trzymać ramę, dbać o siebie i dostarczać jej emocji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie.

W ten sposob ze ma w dupie ją.

Wtedy ona mysli:

A co bedzie jesli on odejdzie dla mlodszej, ladniejszej?

TO pytanie gnebi kobiety bez przerwy, o ile rzecz jasna widza ze to realnie mozliwe, ze facet ma jaja i potrafi to zrobic.

Odgrywanie przez faceta takiej opcji gdy ona wie ze on tego nie zrobi powoduje ze tylko sie osmiesza i jeszcze bardziej traci na wartosci.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue prosze czytaj moje wypowiedzi, a nie wyrywaj coś z kontekstu... Bo grasz tu jak jakis Playa...

 

@PewnySiebie naprawdę do niej wzdychasz? Można takie znaleść na portalu gdzie ogłaszają się divy, fakt zwraca uwagę, może być uważana za atrakcyjną, ale ja chce dziewuchę co mi sie podoba bez makijażu jezeli juz to z taka chciałbym żyć.

 

Autentycznie myślałem ze to foty z tego portalu. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj porządnych facetów już nie ma ...

   Siebie uważam za faceta, nie koniecznie porządnego, bo dla kogo? Kto ma mnie oceniać?

Chłopaki w rurkach? Kobiety? Babcie, teściowe, Mamy, Janusze w związkach, no kto?

Same złamasy które próbują Twój żywot sprowadzić do ich poziomu.

 

Porządny Facet.

 

   To taki który dba najpierw o siebie, później o tych o których ma się troszczyć. 

Bo silny mężczyzna to bezpieczna rodzina.

 

 

 

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damskie ględzenie "porządnych facetów już nie ma" zwykle zaczyna się wtedy, gdy kobieta uderzy w ścianę (uroda już zacznie się sypać) ok. 30 stki i próbuje sobie wmawiać, że nikt jej nie chce, bo chłopy są złe=nieporządne, a trudno im ogarnąć obiektywnie takie przyczynki-szczególiki jak: olewanie porządnych chłopaków kiedyś, bo nie pobudzali haju; nabite przez rycerzyków i piesków na seks ego, które nie pozwala dojrzeć starzejącej się piękności; dziecko, z którym została po bliższym kontakcie z jakimś alpha ruchaczo-maczo itp...

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 4.10.2017 at 7:59 PM, AdamPogadam said:

Damskie ględzenie "porządnych facetów już nie ma" zwykle zaczyna się wtedy, gdy kobieta uderzy w ścianę (uroda już zacznie się sypać) ok. 30 stki i próbuje sobie wmawiać, że nikt jej nie chce, bo chłopy są złe=nieporządne, a trudno im ogarnąć obiektywnie takie przyczynki-szczególiki jak: olewanie porządnych chłopaków kiedyś, bo nie pobudzali haju; nabite przez rycerzyków i piesków na seks ego, które nie pozwala dojrzeć starzejącej się piękności; dziecko, z którym została po bliższym kontakcie z jakimś alpha ruchaczo-maczo itp...

Dokładnie to samo co w przypadku mężczyzn "zła kobita była, znajdę tą jedyną". WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny. Im starsza tym ta lista będzie się zmniejszać wprost proporcjonalnie do wieku.

 

Teraz ma szczytowe SMV, więc wybrzydza. Teraz jest: następny, następny, chcę lepszego, zasługuje na więcej, następny. Jak dojdzie dościany to będzie: byle jaki, byle był. Standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.